Muuda kehakuju ja -kvaliteeti!

Inimesed, hakake tegelema oma käestläinud kehakuju ja kehakvaliteediga. Või kui teil ei olegi veel ideaalset keha olnud!

See on seiklus! Te peate selleks end praegusest “harjumuslikust maailmast” lahti rebima, pühendama aega iseenda uurimisele. Lugema, õppima, kuidas keha puhastada “vanast jamast”. Mida uut sinna pärast üldse võtta! Esialgu läheb järjekindlaks “tööks” kaks aastat. Edasi juba LÄHEB.

Ka saate täiesti uue elatusallika, see võib olla teistsugune kui teil siiani, aga see on teile parem. Paremat on rohkem kui halvemat. Kui olete ikka täie mõistuse juures. Sest kuigipalju läheb mõistust ka siiski vaja. Ja tahtmist olla teistele eeskujuks. Näiteks oma otsestele järeltulijatele ja oma vanematele. Nad hakkavad nägema, kui sõidate uue Mersedesega, käite mitu korda kuus välisreisidel, olete vahetanud sõpruskonna kvaliteetsemaks (teie vanemate ja teie laste arvates). Nad näevad teid inimesena, kes enam ei vingu, vaid käib ringi “äratehtud” näoga, salapäragi on teie isiksusele liitunud. Nad hakkavad vargsi huvi tundma: Millest see tal küll tuleb?

On ennast “kellast-kellani töölt” lahti võtnud, jalutab linnas või metsas keset päeva kui on vaiksem aeg. Ja ärkab alles hommikul kell 12.

Sind nähakse alati liikuvana, mitte “kuivanuna”. Jäiga “kujuna” sa enam ei ela. Sa uuened iga päev. Sinust ei saa enam mitte keegi aru, kui vana sa oled. Ka sinu enda lapsed ja sinu vanaema. Ja ka sinu vanaema hakkab liikuma. Ja on sinu vanaema veel mitu põlvkonda.

IMGP0473

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s