Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.

Tooteid saad osta nii külalise kui klubiliikmena.

Tallinnas saad klubiliikmena osta ise klubi esinduses müügiletist, asub kesklinnas. Ja e-poe kaudu ostes saadetakse Smartposti pakiautomaati 2,99-ga. (Alates 100-eurosest ostust tasuta.)
Saad ostusid sooritada klubiliikme hinnaga, 20% tavahinnast madalamalt, kasutada kampaaniaid, ja internetipoes tooteid ja klubiliikme odavamaid hindu vaadata. E-pood

Klubiliikmeks minu soovituste alla saad registreerida siin
https://coral.club/ee/2904579.html?language=et
Lülitud Agnes Kalliti struktuuri.
Täida ankeet, saada ära, ja saad e-maili peale vastava kinnituse ning kohese ligipääsu internetipoes soodushinnaga ostmiseks.

Kui e-poes ei suju, e-poes edasi saamine

KUTSE!

Tervitan Sind Sinu siira tervisehuvi puhul!

Mina olen Agnes Kallit ja ma õpin ning õpetan Tervist.

Küllap oled märganud, et inimesed ümberringi (kaasa arvatud noored ja lapsed) on üha haigemad, ilma et nad leiaks tõhusat abi, isegi kui nad seda innukalt otsivad. Küllap oled tajunud ka sellest tulenevat hirmu haiguste ees, abitust ja lootusetust – ning sellega seoses ka Elu Mõtte hääbumist. Hirmu „üha haigema” vananemise ees. Paljud selle olukorra Ohvrid on maetud „negatiivsetesse energiatesse” – mis väljendub kasvavas stressis ja depressioonis nii neis kui nende ümber. Inimesed ei tea enam, „kuhu poole joosta”! :(

Aga nüüd kujuta endale ette, et kuskil on olemas nii Tõhus Tervenemine kui ka – sellele järgnev – Oivaline Tervis. Ja seda isegi OLENEMATA vanusest. Keha, milles on taas „noorusaja energia” – Puhtus, Kergus, Magusus. Nektar. Elujõud, mille voogamist endas naudid igas Hetkes. Ja mis omakorda toidab Sinus ärkavat loovust, taipu, avatust uutele võimalustele. Kasvavat eneseusku ja edukogemust.

Kuidas see on võimalik?

Saladus peitub KOMPLEKSSUSES – lähenemise terviklikkuses. Esiteks – Sa ei tegele enam pelgalt sümptomide mahasurumisega (nagu seda teeb tavameditsiin), vaid saad teada oma vaevuste tegelikud põhjused, avastatud väljapaistvate teadlaste ja arstide poolt. Teiseks, Sa „ei ravi” neid isegi mitte mõne üksiku loodusliku „imevahendiga” – vaid puhastad, joodad, toidad ja kaitsed nii organismi tervikuna kui ka selle parajasti haiget organitesüsteemi või organit MITMETE üksteist täiendavate võimsate loodusprapraatidega KORRAGA. Tulemused on heatihti dramaatilised, isegi „uskumatud”. Aastate või aastakümnete pikkused „ravimatud” vaevused taanduvad mõne vähese kuu või – vanemas eas – aastaga!

Ja nüüd kujuta ette, et seda kõike Sa ei pea tegema ÜKSI, vaid Sind toetab hoogsalt laienev TERVISEKOGUKOND – kümned ja sajad (laiemalt tuhanded ja isegi miljonid) inimesed, kellel juba on edukogemus ja võimas eneseusk ja kes seda Sinuga jagavad. Kellega saad suhelda nii päevast päeva kui ka pidulikumatel Tähtsündmustel, kus PÜHITSETAKSE saavutatut. Kes Sind vajadusel lausa IGAL SAMMUL juhendavad ja õpetavad. Kinkides Sulle tohutut Lootust – mis juba iseenesest loob oivalised eeldused Tervenemiseks.

Ja mida tunned veel siis, kui avastad, et loominguline ja hooliv õhkkond, millesse satud, on oivaline KASVUKESKKOND Sulle kui individuaalsusele TERVIKUNA – milles kiiremini avanevad Sinu võimed ja anded, kuna kohtud siin ka inimestega, kelles need on juba avanenud, kes on saavutanud meisterlikkust ja jagavad seda nüüd heldelt kogu Tervisevennaskonnaga, sh ka Sinuga!

Ja nüüd kujuta endale ette, et ajapikku saad vahendeid mitte ainult Tervenemiseks, vaid ka Oivaliseks Terviseks TASUTA. Sest oled jaganud oma kasvanud võimalusi ja kogemusi ka inimestega, kellest hoolid ja kes, nagu Sinagi, on olnud hädas ja saanud abi. Sest Kogukond AUTASUSTAB Sind selle MISSIOONI täitmise eest!

Milliseid tundeid ja mõtteid tekitab Sinus selline Perspektiiv? Võib-olla tunned, et sooviksid KOHE ühineda, et alustada võimsat Seiklust?
Võib-olla tajud, et vajad veidi mõtlemisaega – sest see kõik on „liiga uus ja uskumatu” – senise foonil, millesse „oled uskunud”?
Võib-olla aga adud, „et see pole Sinu jaoks” – ja ka see on OK. Lihtsalt jäta meelde, et selline Võimalus on alati olemas ja ootab Sind tulevikus niipea, kui tunned endas elulist vajadust.

Kõigil juhtudel (eriti viimasel) – võib-olla meenub Sulle – ka – mõni sugulane, sõber või tuttav, kes vajab juba ammu väljapääsu oma kannatusrikkast olukorrast ja keda Sa pole osanud aidata. Anna talle võimalus – ja Sa saad tema kaudu rahulikult „testida” käeoleva Kutse tegelikku väärtust.

744 kommentaari “Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s