Koralliklubi ei ole raviasutus

Agnes Kallit

Koralliklubi ei oma apteeke. Ta isegi ei ole raviasutus. Koralliklubis on toodetud ökoloogiliselt puhtad, peaaegu kõik taimne, looduslik niikuinii, tervistav materjal. Selle võite asendada igapäevase toiduga. Mida rohkem tulete Koralliklubisse sisse, seda enam jääb vähemaks käikusid poodidesse, ja tasapisi kaob täielikult vajadus käia arsti juures ja apteegis.

Koralliklubi üheks lüliks hakakegi ise. Mitte esmalt niivõrd oma tervise ja heaolu pärast, vaid missiooni pärast tuua oma ümber inimesed haiglaslikust elustiilist välja. Ainult need, kes seda ise soovivad. Kuulake inimeste muresid avatud kõrvadega. Sellepärast inimesele ongi antud kaks kõrva ja ainult üks suu. Kui teil on informaatsiooni hangitud, kuidas Koralliklubi maailmas inimese elustiil on, siis, kuulates kedagi tema elustiilist pajatades, oskame pakkuda asemele Koralliklubi.

Algul on uus ja teistsugune, isegi uskumatuna näiv Koralliklubi maailm, täiesti uskumatu inimese jaoks. Ta mõtleb et teete nalja, et siin on mingi konks, et te petate teda (sest teda on siiani enamasti petetud). Sellepärast ärge rääkige palju. Rääkige näiteks pool tundi. Õppige, harjutage seda kodus enne üksi või partneriga koos tehes peegli ees ja üksteisele ette kandes, kuidas te suudate Koralliklubi visiooni poole tunniga täiesti võõrale inimesele ette kanda. Lause konstruktsioon, mõjuvus, häälekandvus (madalam hääl on parem, hele hääl üldiselt väsitab teist inimest, ta juba selle hääle kuulamise pärast ei suuda kuulda mis te räägite₎.

Ja kui (hääl) on ette kantud, vastake inimese küsimustele, samamoodi nii lühidalt ja (talle) meeldivalt kui võimalik. Lugege enne Marje Leika soovitatud raamatut “Mõtete lugemine”, kus õpetatakse, kuidas sa hakkadki inimesele meeldima. Käitu teise inimesega alati nii, et sa meeldid talle. Ennast saad selleks lühikese vestluse ajaks moondada teisele meeldivaks.

Ja inimene sai Koralliklubi visiooni pooletunnisest ettekandest teie poolt nüüd inspiratsiooni, ja hakkab muudkui enda muredest rääkima, teie muudkui kuulake. Teine ju teid ka kuulas pool tundi, tehke teisele ka ometi seda rõõmu, et temal lasete “oma maailma” pool tundi avada.

Mõnikord aga “lööb jalust” Koralliklubi visioon inimese, ta ei taha enam midagi öelda, tahab seedida nüüd seda mida teada sai ja mida läbi selle võibolla enda (tervise) kohta teada sai. Las ta seedib. Ta võib mõelda, et talle sellest (teadmisest) aitabki kogu eluks. Inimesed on üldiselt passiivsed. Ta ei kujuta ettegi (kujutlusvõimega inimesi ongi väga vähe) et tema ellu võiks kuuluda see “muinasjutt”. Et tema võiks olla muinasjutukangelane ja/või muinasjutuvestja. Sellepärast helistage või kirjutage oma uuele tuttavale kahe päeva kuni seitsme päeva pärast, ja öelge, et teile tuli meelde, et üks variant tasub proovimist. Mõnel juhul ei ole vaja üldse uuesti ühendust võtta. Te jätsite inimesele nii värvika mulje (riietus, hea tuju, vaba olek, Koralliklubi merseedes), et ta tahab teilt veel midagi küsida. Te ju oskategi tema kõikidele küsimustele vastata. Te ju olete selleks (tahtnud küsida kogu seda maailma) oma Koralliklubi soovitajaga nii palju aega koos veetnud, et teate juba ise kõike ja loote juurde. Küllus aina kasvab.

Nii mitme inimese energiaga Koralliklubi soovitajad, tippsoovitajad, liidrid, käivad koos maailmas Koralliklubi üritustel. Paratamatult muutud sa ise 1-2 aastaga mitme inimese energiaga ja säraküünlaga liidriks. Sul on ju missioon. Inimesed sinu nägemisulatuses on huvitatud loodusliku uue tervisetehnoloogia abiga tervenemisest ja uue hoo saamisest. Paljudest saavad koos sinuga Koralliklubi liidrid. 1-2 aastaga. Eriti neist, isegi 100% kindel, kes juba on kasvanud liidriteks, võibolla ponnistavad mõnel teisel põllul, aga on huvitatud sinu, ja minu, põllul olema.

Sest töörežiim on meil vaba. Töökohta ei ole, tööaega ei ole. Ainus töö on see pool tundi, mille olete niikuinii juba peegli ees ja oma uue partneriga Koralliklubist, selgeks õppinud. Käite koos maailmas üritustel. Elu ja tegevus Koralliklubis ongi ürituselt üritusele sõit, lendamine, võib ka rongis, sõpradega vesteldes, ilusaid paiku läbi akna nautides.

Kuldsetelt Kuldsetele konverentsil Sharm El Sheik 2015 aprillis, Inga Lainet’i foto

Olete CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.

Foorum Moskvas 2014

2 kommentaari “Koralliklubi ei ole raviasutus

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s