Ettevaatust – vanaema! Kaalu programm lastele

Suhkrusõltuvus on maailmas üks suuremaid. Head vanaemad otsivad lastelaste armastust suhkru ja pärmiga. Kas see on eetiline, saab iga ema või isa otsustada. Ja enda vanematega selle üle läbirääkimisi pidada.

Aga Koralliklubil on suhkrusõltuvusest vabanemiseks programm.
Nii nagu täiskasvanudki saavad nii kroonilistest haigustest kui ka sõltuvustest lahti, kui ajavad parasiidid elusalt välja ja annavad kehale vajalikke toitaineid. Ei pea vaevlema suhkru käes. Ja ka vanavanemad saavad siin teenäitajaiks olla.

Leib oli sõja ajal elushoidmise näitaja. Nüüd saame sellest vabat loobuda. Teen praegu läbi seda rasket katsumust. Muidu ikka veel oli minu menüüs ilma pärmita leib. Aga milleks süüa 200 kraadi juures kuumutatud asja, mis vaid koormab organismi. Sellest saab end võõrutada. Aga oi kui raske! 🙂 Palju õnne mulle. Juba täna, mil on  võõrutamise viies päev, on sutsu kergem kui eile. Aga võtke võõrutamiseks korraga üks või kaks asja. Muidu võib olla võimatu ja ka ei ole tervislik liiga suurt šokki kehale korraga tekitada.

Parem mitte võõrutada last korraga tervest vanaemast, vaid katsetada lapse tervisega, lasta vanaemal last ikka natuke kahjustada. Ja püüda teda siis sõltuvustest vabastada.

Agnes Kallit
agnes.kallit@gmail.com

Lastele parasiitide välja ajamise kuur
Kummivitamiinid
Magusad batoonid, tavaliselt maitsevad just väga väikestele, kes oma maitsemeelt pole veel rikkunud🙂
Laste omega 3 närimiskapslid maitsvad apelsinimaitselised
Piimavalgu peal shake’id maitsevad ka suurematele, ja isegi meestele😀
Seenekuur lastele

Tuul Sepp ja Siim Sepp: surmav sõltuvus, mida ühiskond ei teadvusta

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. E-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada.

pizap-com14776776259201