Dr Olga Butakova teine koolitus Tallinnas 2/3

Dr Olga Butakova, Moskva Terviseakadeemia akadeemik. Loeng Tallinnas Koralliklubi liikmetele. Teine päev kolmepäevasest koolitusest. Põhjalik organismi puhastamine. Millised toidud, taimed, toidulisandid. Millest koosnevad meie toidulisandid. Kolmas päev on kaalualandamisest. Jälle, millised toidud, millised toidulisandid, ja millest koosnevad meie toidulisandid. Esimene päev on sissejuhatus sellesse, kuidas meie soolestik meie elu mõjutab.

Agnes Kalliti konspekt

butakova puhastamine

2. päev. Algab.

Nüüd meil on köök. Kui te teate, kuidas mingit sööki valmistada.

Mõned inimesed puhastuvad toidulisanditega, aga samal ajal söövad, mida iganes. Ka need, kes puhastuvad vaid taimedega, ei saa teha seda efektiivselt. Kui puhastate aknaid, on teil vaja skeemi. Kui hakkame end puhastama, puhastame eelkõige vett.

Kui inimesel on energiat, siis ta loob. Joonistab, maalib. Kui ei, on depressioonis. Elektrolüüt koosneb meil neljast mineraalist. Meil sees toimub termosüntees. Nende kaudu saab meie sisse kõik. Nii hea hakkab.

Õhk on peamine päikeseenergia.

Korteris, kus kasvab seen, ei saa inimene terve püsida. Õhus lendab seeni. Kui satub inimese sisse, kohe satuvad meil organismi sisse, kohe rakk hakkab surema. Satub soolestikku. Seeneniidistik võib olla 12 m pikk. Sealtkaudu ka verre. Kui meie soolestikus on mürgised ained, nad tekitavad meie hirmu.

Kui inimesel on hingamisaparaat, siis soolestik töötab ikka. Inimene ei saa käskida oma soolestikku.

Laps tunneb ainult valikuliselt. Suu kaudu, et tunnen söögi maitset. Väljakäiguhäda – vaja minna väljakäiku.

7,2 PH – kõik fermendid lülituvad sisse. Seda ei saa ise sisse lülitada. Pea valutab, kehv tuju. Ei näe oma elus eesmärki. „mulle ei meeldi minu riik, pere.” Käib ringi kurvana. Selles on süüdi tema soolestik. Tema aga arvab, et riik.

Teil on puhas meri, puhas õhk. Vähe inimesi. Vaadake Hiinat.

Sõid midagi valesti, kohe halb olla. Arsti juurde lähed. Arst ei ütle: „Lükka halb toit seest välja.” Annab tabletti kõhu lahtisuse vastu.

Mõnikord mul on isegi kurb mõelda et 35 aastat tegutsesin arstina. Nüüd saan hakata inimesi aitama.

Uriin peab olema puhas, siis ka organism on puhas. Organismis ei või olla mürgiseid aineid.
Organ on ka nahk. Mitte midagi lasta sisse. Higistada. Kui inimene ei joo vett. Kui ta ei väljuta higistamise kaudu mürke. Inimesed tere asemel küsivad: „Kuidas te higistate?”

Botox suretab lihaseid närvi ja lihase vahel. 2-3 aasta pärast organism päästab ennast. Ja kortsud tulevad tagasi. Pole vaja nahka puudutada. Organismi peab seest puhastama, toitma ja kaitsma. Kõik, mis sai sisse soolestiku kaudu, sai kaitstud lümfisüsteemi poolt. Kui inimene ei väljuta midagi, siis on ta juba surnud.

Esikohal on seedeelundkond. Töötab 1. minutist alates. Ja töötab kuni viimase minutini välja. Kellegi jaoks on toit äri. Et me sööksime võimalikult palju. Et meil natukese aja pärast oleks kõht tühi. Meie harjumus, et me isegi vestelda ei suuda ilma kui peame midagi sööma.

Neerud. Teadlased teevad uriinianalüüsi väga imelikult. Vaatavad ainult leukotsüüte ja valke. Ei vaata mürke.

Higi peab olema lõhnatu, kerge kehalõhnaga. Kui kehal on keemiline lõhn, keha väljutab neid mürke. Kes sööb palju liha, naatriumi palju väljutab, lõhnab nagu looma väljaheide.

Kinkisin emale tšintšilja. Elab 35 aastat. Ema 80-aastane. „kui sina sured, tšintšilja väga üksildane.” nüüd ta peab pingutama, et elada kauem kui tema tšintšilja. Ta sööb puud. Väga tark. Kui väljaheide kleepub poti külge, kleepub ta ka meie soolestiku külge. Kui inimesel, lapsel, on nohu ja köha. St et tema organismis lima, mis on halvaks läinud valk. Kohe ei saa ennast muuta. Saab puhastada. Saab teha endast väga puhta inimese.

Mehel on eesnäärmel ka lümfisõlmed.
Emakas, munasarjad. Seal on ka lümfisõlmed. Kõik blokeeruvad. Tekivad põletikud. Nad said viiruseid, baktereid, seeni.

Kõik poisid on algselt olnud tüdrukud. Emakas on ainult ühte tüüpi. Kõik poisid, kes ei söö elavat toitu, muutuvad tüdrukuteks. Poisid peavad sööma poiste toitu. Suureks tugevaks, kes peab kaitsma, tõstma suuri raskusi.

Hormoonid juhivad meid. Kui hormoone toodetakse, inimene rõõmustab. Peab sööma toitu, mis teeb meid rõõmsaks. Puuvilju, glükoosi, vitamiine, häid rasvu. Ja on vaja ka päikest. Natukeseks minna Hispaaniasse. Aga isegi kodus võib teha, et kõik oleks korras. Selline lamp, hiigelsuur lamp on mul. Mida kasutatakse kontorites. Kui ma ei taha tõusta, siis ma ulatun selle lambini. Tähtis pärast välja lülitada. Sest kui pole päikest, siis halb. Liiga palju ka halb. Aafrikas ei saa „lampi” välja lülitada 🙂

Luud hoiavad meid koos. Aga peab sirgelt istuma, seisma, käima. Vale istumine, kui istud, töötad laua taga. Küljele kogu aeg vaadata on kahjulik.

Kui ehitusel ei või torustiku suurust hiljem muuta, siis arst meie soolestiku olukorda muudab. Korraks hakkab parem, aga pärast veel halvem.

Mustas tees on surmavad seened. Mürgistused tekivad. Väga palju hallitust. 20 erinevat hallitusliiki hakkab teie sees siis elama. Roheline tee ei hakka hallitama. Paljud jäävad haigeks juba selle pärast.

Inimesed ei tee vahet mineraal- ja gaseeritud vee vahel. Gaseeritud on nagu äädikas. Kohv on puhastuse ajal üleliia ergutav.

Ei tohi väga palju süüa ilma idandamata pähkleid. Toidulisanditesse me paneme ainult idandatud seemned. Batoonidesse.

Säilitamine ja matmine on üks ja sama asi. Fermenti enam pole. Kui te ei viitsi idandada!? Siis võtke Paoaia, Assimilaator kapslis. Tuhanded inimesed on tööd teinud, et töötada välja, et kuidas need toidulisandid saaksid ideaalsed.

Kiudained teevad meie toitained mittemürgisteks. Pro-Fiber.

Urotropiini lisatakse marineeritud kalale, et ta ei mädaneks. Urotropiinis me hoiame laipasid.

On olemas viis parsiidiklassi. Nad on meist tugevamad.
Algloomad 3% (Opistorh sööb maksarakke, põhjustab maksavähki)
Viirused 15%
Bakterid 30%
Seened 10%
Nugiussid 10% (Kõige sagedasemad)

Kui viirused satuvad maksa. Söövad maksarakke. Organism ei saa fermendiga viirust tappa. Samamoodi nagu arvutis. On olemas ka palju soolestikuviirusi. Organismi tuleb puhastada viirustest.

Kui me sööme halvaks läinud kapsast, meiega ei juhtu midagi. Kui aga liha roiskub ja piim, on surmav. Halbade bakteritega roiskub. Kui veri muutub mürgiseks, ta mürgitab kogu organismi.

Kõhred on suhkruluud. Glükoos ja aminohapped. Väga meeldib seentele. Tekivad inimestel artriidid. Palju niiskust põhjamaades, liha, piim, kohupiim.

Ussid ei lähe ära kui sa teed klistiiri.

Kui verd on keegi ära söönud, siis keegi seal on. Askariid sööb meie verd.
Ussidest ei saa lahti igaveseks. See on protsess.
Puul ka, kui on parasiitseen kasekäsn, see sööb puu ära. Ginko biloba elab 1000 aastat.

Teepuuõli tapab nii halvad kui head bakterid. Sellepärast on teepuuõliga puhastades vaja juurde anda häid baktereid.

Jänesed söövad haavakoort kui neil hambad valutavad. OpiStopi sees on haavapuu koor. Satub lambliale suhu ja tapab ka nugiusse.

Esimene asi on kui inimene ei saa süüa küüslauku, siis on tal maks haige.

On asju, mis vitamiine hävitavad. Keetmine, konserveerimine.

Milliseid vitamiine on vaja, kui me puhastume:
Fükoteen A-vitamiin
Foolhape B
Ca-Mg
Ultimate
24/7

Mineraalid, mis osalevad puhastamises:
Kaltsium, Mg, Na, K, Kloor, Tsink, Ca-Mg, K-vit, Kelp, MSM, Raud (tooted 5 tükki)
Spiruliinas joodi ei ole, sest see kasvab magedates vetes.

Savi, korallipulber ja Kelp on sorbendid.

Tarbime jooke, milles on mineraalid. Koralliliiv, H-500, Mikrohüdriin, Mikrohüdriin Pluss, Piirivesi, roheline tee. Lisame toiduained, milles on palju fermente. Assimilaatoris on kõik fermendid, mida teame. Papaias kõige vähem. Pro-Fiber’is on kõik kiudained, mida te vajate. Lisame kasulikke baktereid. Fütotsüüdid ja antideptikud. Kolloidhõbe, Pau’D Arco, teepuuõli, ParaFight, OpiStop, Musta pähkli lehed, Küüslauk. Sorbendid: Koralliliiv, savi. Diureetikud. Sappi väljutab hästi Coral Artišokk, Takjajuur, Cascara Sagrada. Lümfile LymFlow.

Puhastamise komponendid:
Assimilaator, Coral mine, Ca-Mg, Na, Ca, Pro-Fiber. Coral Probiotic. Midagi parasiitide vastu. Kui inimene on juba teadlik, et tal on ussid, siis soovitan ParaFighti või Opistop’i.
Sorbente. Midagi, mis väljutaks sappi, higi. Coral Burdock Root, Artišokk, Coral Probiotic 1 tk 3x päevas.

Nr 2: Coral Mine, Musta pähkli lehed või Küüslauk. Cascara Sagrada, Lutsern, ensüümid, Mega Atsidofiil.

Kolo-Vada mitte rasedad ja lapsed. Kolo-Vada on suurpuhastus.

Kui ei anna lahtisteid, siis hakkavad ussikesed suu kaudu välja tulema.

Viis asja, mida on vaja rakutoitumiseks. Kui midagi on puudu, on juba jama.
Sidekude, kollageen. Kui organismis ei ole piisavalt ehitusmaterjali, et toota, on juba midagi katki.
21 aminohapet
15 mineraali
14 põhivitamiini
3 gruppi rasvhappeid
7 gruppi fermente
+ vesi hapnik ja päike.

8 asendamatut aminohapet. Kogu nimekiri on Protivity’s ja BioShape’s. Viis tk päevas.

Vitamiinid:
MSM biotiiniga
Letsitiin
B-complex
Spiruliina
Ultimate
C, D, E, A, K-vit.
Fükoteen, Ca-Mg complex, 24/7

Päevas on vaja:
K 4700 mg
Cl 2300 mg
Na 1500 mg
Ca 1000 mg
D 700 mg
Mg 420 mg
Se 55 mg

70-eurone algne puhastusprogramm
1. Nugiussidele midagi (Musta pähkli lehed) 2×2 päevas
2. Vit.-d Letsitiin 2×2
3. Tsink 4×3
4. Kor. Liiv
5. Papaia 1×3
6. Mega Atsidofiil 1×3

Kui on mitmeliikmeline pere, las teevad seda koos perega. Tuleb lühem aeg lihtsalt, aga saavad teha.

1. Soolestiku puhastamine
2. Soolestiku taastamine
3. Puhastame maksa
4. Neerusid
5. Maksa, veresooni, neere ja südant tugevdame.

Kui teie ümber on 9 inimest, siis teie puhastute tasuta.

Joonistage lill. Ümberringi on üheksa õielehte, teie grupp, teie olete süda.

Tervisliku eluviisi konsultant Agnes Kallit. agnes.kallit@gmail.com. 5184337 10-22 iga päev

Nahk hakkab läikima. Puhastage ja niisutage end seestpoolt. Organism vabaneb
https://koralliklubikogemused.wordpress.com/2016/03/27/nahk-hakkab-laikima-puhastage-ja-niisutage-end-seestpoolt-organism-vabaneb/

Tooteid saate vaadata siit
https://koralliklubikogemused.wordpress.com/ostmine/

Kaalu alla saamine. 3/3 Olga Butakova Tallinna koolitusest
https://koralliklubikogemused.wordpress.com/dr-olga-butakova-teine-koolitus-tallinnas-33/

Butakova koolituse eelõhtu kokkuvõte
https://koralliklubikogemused.wordpress.com/dr-olga-butakova-teine-koolitus-tallinnas-13/