Dr. Olga Butakova koolitus. Konspekt

Dr. Butakova Tervise Akadeemia seminari koolitus Rahvusvahelise Koralliklubi liikmetele
Agnes Kalliti konspekt

Dr. Olga Butakova
Dr. Olga Butakova

Dr. Olga Butakova päevade eelõhtu kõne

Ma töötasin arstina. Sain aru et pean hakkama õpetama.

Kuhu on kadunud meie energia! Need asjad on nii lihtsad!

Me ei taha elada. Kuna on probleemid. Depressioon on energia puudus. Energia on meie sees olemas. Me ei oska seda kasutada. Usk on ka energia. 5 energiat on, aga teie tahate kahega hakkama saada, või kolmega!

Kulutame energiat erinevatele asjadele. Põhjamaal on päikest vähe, energiat vähe.
Kui teete kellelegi head, kas saate energiat? Annate. Selleks peab olema vastav kogus energiat. Kui sul ei ole energiat, oled morn, sest ei ole energiat mida anda välja, püüad vaid end hoida elus.

Seestpoolt põletame ennast. Vihastame, suitsetame, joome jne.

Kõige tähtsam on päike. Vaadake tuld. See annab energiat. Lambid. Taimede kasvatamiseks.
Õhk on täis energiat – chid, pranat.

Alati küsin inimestelt, kuidas te end laete? Käin mere ääres, metsas… Ei – see et sa hingad! Kui sa ei hinga, siis sa kulutad energiat, aga ei lae end.

Inimest kes hingab, ei saa solvata. Keegi solvab sind, sa lihtsalt hingad ja kõik. Pole vaja hingamiseks suitsetada. Kui olete kurb, haige – hingake, hingake, hingake… Siis me saame energiat. Hapnik on kõigetähtsam energia.
Koosneme hapnikust ja vesinikust. Süsihappegaasi hingasime välja. See annab ja võtab energiat. See tuli ja läks. Hingame selle sisse ja välja. Kui see lakkab, algab peavalu, pisarad jne. Kui me ei hinga.

Kui korteris on külm, te kulutate energiat. Parem kasukas kui külmetamine. Te ei saa oma liigeseid terveks. Termosäilitav pesu peaks olema.
Kuumaga energia lihtsalt töötab palju kiiremini kui külmaga.

“Surnud vesi” ei ole õige öelda. Heatahtlik vesi ja mitteheatahtlik vesi. Laetud vesi. Laetud rinnapiim. Hiinlased valavad vett tassi kõrgelt. Et hapnik läheks vee sisse.
Plussmärgiga vett juues inimesed järjest kustutavad ennast. Inimesed otsivad – saavad energiat suitsetamisest, kohvist, narkootikumidest, suhkrust, viinast. Ja muutuvad sõltlasteks. Päikesega, tulega ei oska töötada, hingata ei oska… Joovad +märgiga vett. Kui olete otsustanud siit ära minna, siis minge kohe, ärge raisake aega…!!

Hingama õppige nii, et viie peal sisse, ja eriti suur kunst – 8 peal välja,pikalt.

Kõige tähtsam energia saamise vahend – mikrohüdriin – H-500. 500 millivolti. 1 kapsel 1,5 l vee peale. Mikrohüdriin lõpetab igasuguse hapestumise.

Vesipeab tulema alati enne toitu. Siis läheb otse verre. Me ei kuluta energiat selle töötlemiseks.

Vegetariaanid saavad energiat taimedest, aga mitte kõigist taimedest. Neid on 4. Supertaimed.
Goji
Noni
Acai
Mangostan
Teil siin ka astelpaju
Erinevates maades erinevad.
Üks laps toodi elule, 100 ml päevas jõi mahla. Hemoglobiinitase taastus.
Rasvhapped. Kalamaksaõli. Vanaema. Mälu saab täielikust taastada rasvhapetega.
Me peame sööma vähe, aga vajalikke toitaineid.

Väga armastatud on need inimesed, kes ei kingi oma armastatutele lilli. Las nad kasvavad! Kinkige tervist. Terviseloeng.

Aju koosneb rasvast. Depressiooni hakatakse ravima alustades rasvhapetest. See ei ole ravim, see on igapäevane toit. Selles elus peate tõstma stressitaluvust. Muud võimalust ei ole. Peate tõstma energiat.

Dr.Olga Butakova koolitus 2015 Tallinnas I osa

Ärge raisake energiat ära. Hoidke seda endale.
1. Päike.
2.Puhkama – tähendabki hingama vene keeles.
3. Vesi ongi päike.
4. Toit.

Keha ehitamiseks on vaja ehitusmaterjali.
Noor mees- käib saalis, sööb praekartulit, aga sellest ei saa ta mittemingit ehitusmaterjali.
Vanem inimene peaks saama eksklusiivsemaid toitaineid.
Aluselised radioaktiivsed metallid,Na, Mg, Ca, K. Magneesium-kaalium südamele, naatriumist soolad veres, kaltsiumist leeliselisus.

Üleval see, kes tahab teada, mida te täpselt tahate. Kui palju, missugune…

Inimene jookseb. Ta kulutab energiat. Pole vaja joosta. Hingata võib ka ilma jooksmiseta.
Füüsiline energia läheb üle meie psüühiliseks energiaks.
Pole vaja liigutada võimeldes käsi suvaliselt. Liigutada selle ja sellepärast.
Pole vaja end karastada. Niikuinii elame külmas kliimas. Las tuleb loomulik külmetamine kui see tuleb. Pole vaja kunstlikult tekitada olukordi. Kassipoegi ei visata külma vette. Õhtul läheb külmaks, ta hakkab niikuinii külmetama.

1. algoritm – liikumine. Kui inimene ei liigu, on ta haigestunud. Lihased liiguvad, lümf liigub! Zarjadka (võimlemine) on laadimine. Energiaga laadimine. Mõttetut liigutamist pole mõtet teha.
Miks inimene jääb pimedaks? Mikrotsirkulatsioon peatub. Ei saa enam toitaineid. Silmadele tuleb teha zarjadkat. Tsirkulatsioon hakkab tööle. Saba jaoks on harjutusi, kõrvadele.
Kui teie sees on mõned organid, mis streigivad, ei taha elada, surevad ära, tuleb teha harjutusi. Emaka harjutusi. Südame harjutusi – kardiovõimlemine. Kui te olete õppinud liigutama oma organeid.
Lümfisüsteem viib toksiine organismist välja. Lümf töötab alt ülesse. Kui teete mitu korda päevas käte ülestõstmisharjutusi, siis lümf hakkab tööle.
Hiinlastel on väga head harjutused, aga meile siin põhjamaal need ei sobi. Neil seal on soe. Väga head harjutused juba voodist tõusmata on olemas 20 minutit.
Harjutused keelele.
Kellel teist on kael valus? Naisele pandi harjavars selja peale. 20 min käib sellega toas ringi, kaelavalu kaob. Lapsele pange sinna reket.
Õpime sirgelt seisma, sirgelt istuma, sirgelt magama. Peab olem pidev, ohutu.

II osa

Toitumine. Missugused toitained on ohtlikud süüa?
1. kohal on Extra sool (peensool), lisatud ferraltsüaniid. Paakumisvastane aine. Surmavalt ohtlik lisaaine. Koguneb organismi ja tekib südamepuudulikkus.
2. kohal valge suhkur. Me oleme kõik suhkrunarkomaanid. Võõrutuskliinik on olemas, võõrutusnähud on palju hullemad kui millegi muu puhul.
3. pärm. Vanasti oli hea pärm. Need termofiilsed pärmid, surematud pärmid, sattudes meie organismi, hakkavad paljunema. Kui anname neile jahu ja piima, suhkru, ta hakkab sees jälle elama.
40% haigustest tuleb seentest. Kõhred hakkavad kuluma. Toituvad valgest jahust ja suhkrust.
4. tee. Must tee. Tee on naturaalne leht. Musta teed pole olemas. Muditakse, lõigatakse, fermenteeritakse. Tekitab seeni. Hallitus tekib lehtede peale.
5. oliivid. Sööge rohelisi.
Kui inimesel on onkoloogiline haigus, esimene asi – tuleb ära võtta liha.
Lihas on kaks kategooriat: 1. rasv, 2. lihas.
Kui keedame, siis me niikuinii ei saa ehitusmaterjali. Parem süüa natuke rasvast liha. maitse pärast.
Saame ehitusmaterjaliriismed.
2. Mida kindlasti peab sööma – teravili, juurvili. 3. “Tark toit”- kalaõli.

Puhastumine.Tervise taastamisel kõige tähtsam osa. Sellele pühendame tänakõige rohkem aega.
Mituvarianti. Söön kõike ja tihti puhastan. Söön puhtalt ja puhastanharva.

Kaitse. Kuidas teha nii, et tervis ei laguneks väliste tingimuste tõttu.
Kõrgpoolused ja väljad. Telefonidest ja kiirgustest. Paljudel on parema ajupoolkera kahjustus.
Wifi. Radarid, antiradarid, antennid, mikrolaineahjud.

Tehke endale plaan, mida teil on vaja hommikust saati hakata tegema. Kuisilmad on kehvad, silmavõimlemine, kuulmine halb, tegele kõrvadega. Inimesed tervenevad igasugustest haigustest Koralliklubis. Kelle lliigesed hakkavad tööle jne.

Puhastumine, kaitse, liikumine, toit – tool neljal jalal. Ühe jala peal tool suht nutune. Hakkan hingama.
Puhasõhk, päikest piisavalt, puhtalt kasvatatud toit. Vahemeremaades süüakse palju pipart. Sest meri on soe. Polaarjoone taga ussnugilised ei arene.

Sul peab olema midagi, mille pärast sa tahad elada. Kõige paremini elavad vanaemad, kellele on jäänud millegipärast kasvatada lapselapsed. Elavad ka kõrge vererõhuga.
Tänapäeva tehnoloogia juures on ainult rumal inimene haige.
Üks energiakriteeriume on rõõm. Ka palve. Entusiasm.

Kuidaste laete ennast? Magan… Ei, jooge vett. Sellega laete.

Kaste aasta pärast olete palju tervemad kui me näeme?!


III osa

Mis on kõige tähtsam? Puhastumine. Tegime Koralliklubist puhastumisklubi. Inimesed algul puhastavad end meie juhendamisel. Pärast õpetate oma tuttavaid. Tegime – 25 inimest korraga puhastavad.

Kui on hapnik, siis on elu, kui ei ole,siis tuleb haigus. Peab liikuma. Peab hingama. Jalg sureb ära, ei ole hapnikku. Inimesel hakkab tulema insult. Teen aknad lahti, õpetan teda – hinga! – sisse – välja. Annan juua sooja vett. Kui ei saa, tuleb seda teha veenisiseselt. Seiske sirgelt! Pange endale hari. Reket.

Läpakas, ka telefon, peab olema ekraaniga otse ees. Kui pea on otse – 20 aastat saate juurde.
Vajalik on piisav veekogus. Kui tahan juua, siis ainult vett. Mitte teed, õlut. Juua võib vaid siis kuimagu on tühi.

Lapsele tehti klistiiri. Ema tegi 5 minutit surnud lapsele. Mikrohüdriiniga. Kõrge palavikuga. Arstid ütlesid, et lapse aju on surnud, temast tuleb hälvik. “Hakkasin teda toitma – omega 3, letsitiin jne.” Laps oli koolis parim õpilane. Vesi imendub kõige paremini jämesooles. Klistiiriga saab palavikku kiiresti maha võtta. Soe vesi. Ma olin kiirabiarst.

60 ml vett hommikuti ja 60 päevaga, kaob juba rida haigusi. Peavalud, hüpertoonia, kõrvetised. Vettpeaks jooma sooja. Lisame orgaanilist kaltsiumi. Võime ka süüa kriiti. Miks seesamiseemet lisatakse igale poole. Miks sprotte süüakoos luudega. Orgaaniline kaltsium. 640 g võite juua 20 min – 30minutiga. Käite ja joote. Liigute ja joote. Üle 640 pole vaja. Vähem võib. Lülitate end mikrotsirkulatsioonide võrgustikku. Organism hakkab elama. Lümf hakkab puhastuma, süda hakkab pumpama.

Minge välja, hakake liigutama. Pole vaja süüa asju, mis ei anna teile energiat terveks päevaks. Teie ees on terve päev, terve elu. Terve. Elu. Terve. Elu.

Peatuge ja alustage uuesti otsast peale. Meil pole mitte ühtegi põhjust suremiseks.

Kõik, mis te kuulete, rääkige edasi vähemalt viiele inimesele. Siis ei ole võimalik seda endal unustada. Pedagoogiline praktika.

Alati puhast, soojendatud värsket vett. Me võime muuta vett. Kui keegi palvetas, või midagi positiivset ütles. See kõik mõjutab vett. 50 ml viina võib teha meid haigeks, sest viinaga me ei saa seda energiat.

Miks head inimesed joovad alkoholi? Neil pole energiat. Nad saavad korraks, natukenegi. Ja siis jälle -auk. HydraCel, Fan de Dox, toimub maksafermentide taastumine. Kui veel juurde H-500 – peatub joomise vajadus. Fan de Dox hommikul jaõhtul. H-500 5 kapslit. Kui inimesel on energiat, ta hakkab liikuma. Kui ta on väsinud, ta tõrjub teid – minge eemale, ma olen väsinud.

IV osa

Serotoniin, et see tekiks, on vaja vägapalju päikest. Lamp, lõke, tuli. Just päikesetõusul. Meil on katooraine. Taimne tooraine. Griffonia. Õnnehormooni organismis toodabtrüptofaan. Võib alustada kolmest kapslist. Avokaados on trüptofaani, toorpiimas. Omega 3/60 2-3 kapslit päevas, letsitiin 2 kapslit.

Foolhape – 1-2 spl, B-grupi vitamiinid. Aju ei toitu ainult sõnadest. Küsid inimeselt, miks sa nii kurb oled. Miks nii hapu nägu. Hapestumine. Paha tuju, joob ka veel. Naine saadab teda tööle. Ütleb, ei saa minna, mul on paha tuju.

8 toodet veele. Mikrohüdriin, Mikrohüdriin+, H-500, HydraCel,
Päikesevesi. Kõige elutähtsamad Mg,Ca, Na, K.

Inimene sureb stressist, sestmagneesiumi varud on otsa lõppenud.

Ainult Koralliklubi liikmetel on vist vesi alati kaasas.

Me peame teadma oma hapestumise taset. Klubis müüakse lakmuspabereid. Kui see on teil tumelilla või must, pole teil viga midagi. Kui on kollane, on teie suus olev lümf hapestunud. Hapestunud olete siis kui Mg, Ca, K, Na on kehast kadunud.

Kogu meie elu on hapestumine. Suhkur, piim, puuviljad. Stress.

4 maitset peab olema:
20% magus
25% hapud toitained
25% soolased
25% mõru

Meil ei tohi olla soolestiku seintel kuivanud-paakunud toidujäätmeid. Kui teil on ideaalne toit, siis 3 kuuga teie soolestik täiesti taastub.

Mida rohkem te levitate inimeste seas puhastumist, seda rohkem on varsti rõõmsameeldeid inimesi mornide asemel. Inimesed on oma mõistuse pantvangis.

1) Kes tahavad ise osta, enda tervisejaoks.
2) Need kes ka tahavad ise tarbida, agapole nii palju raha. neile võimalus õppida asi selgeks. Sukelduda kompaniisse. Teil siis ka hea reputatsioon. Ei paku ju halba. Vägahead asja. Teil kõigil on pere, lapselapsed, sõbrad, kes tahavad head asja.

65-aastane inimene alustas ja tegi endale tõelise pensioni. Ostis ära maja, kus tema lapsed korterit üürisid, reisib 80-aastaselt maailmas ringi, tervis on korras.

Õppige puhastama ennast, siis puhastage ema. Minge ämma kallale, see on “kosmos”.
Maailmas on kallis hotell, kus käivad kuulsad modellid end puhastamas. Hellitatakse, ei anta süüa… 🙂
Puhastamine, see on väga lihtne. Iga koolilapski saab hakkama.
Puhastumissüsteem. Rakk. ta on alatirõõmus :). 2 režiimi tal: 1) töötab, 2) puhkab. Maksarakk töötabkogu aeg, mistõttu te ei peakski õhtul sööma.
Kopsud, seedimissüsteem, neerud, nahk, suguelundid, lümf. Vesi läheb sinna “masinasse”, ja toit.
Järgmises osas alustame puhastamisegaa.


V osa

Puhastumine.Millest alustada:
1. samm – Psühholoogia. – Rahune maha. Võibigas etapis katkestada selle puhastumise, midagi ei juhtu. Kuiinimesed teevad Colo-Vadat, nende jaoks on see pidupäev.
2. Mitte süüa – liha, suhkur, jahu, palju soola, keemilisi-toksilisi aineid ka mitte. Ole rahulik, ma jälgin sind.
Ei või tarbida alkoholi.
3. Kõik organid peseme läbi. Vesi! Soe, värske. Korallipulbriga.
4. Antiparasitaarse toiduained. Kõrvitsaseemned, ja veel. Kui tahate konkreetselt, siis juba meie “Tark toit” – musta pähkli lehed. Paastuda ei tohi kui on sees parasiidid.
5. Fermendid. Sellerimahl, kõrvitsamahl. Või Assimilaator, BioKurunga, Papaia.
6. Kiudained. Kõik kliid. Pro-Fiber, Lutsern, Superfood, GreenGreen.
Populaarne on Colo-Vada, aga te peate valdama ka kogu kontseptsiooni.
7. Lahtistid. MSM, Clor-o-dophilus, Clorella.
8. Vitamiinid, mineraalid. 24/7, tavaline toit võib olla. Puhas organism reageerib kõigele hoopis teistmoodi. Kõigepealt peseme end läbi. Parasiidid hakkavad välja tulema juba teisel päeval.
Meil on juba onkoloogia epideemia.
Intoksikatsioon.
Veepuudus.
Jätkutoitained ehk vesi läheb kehvaks. Suhkur, sool, liha, pärm, saiad – ärgesööge. Vett 1,5-2,5 l.
Rasedad. Vähemalt vett jooge, küüslauku sööge, kõrvitsaseemneid, Na, Ca,K, Mg vajalikud, kiudained, fermendid.
Mustas pähklis on 20 korda rohkem C-vitamiini kui sidrunis.
BioKurunga – rohkem kui 20 fermenti. 5-6 tabletti ja kõik fermendid olemas.
Pro-Fiberis sellised ained, mis ei seedu. Kindlasti 1 tl Pro-Fiberit. Magus kokteil tuleb. Soovitab vetikat, talle meeldib väga Clorella. Palju joodi sees.
Kiudained korjavad endasse toksiinid. Lisaks kiudained suurendavad soolestikus väljaheite hulka, et ei jää ruumi kantserogeensete ainete tekkeks.

Tavaline toit kaardinaalselt erineb rakutoidust. Rakutoit kõik laguneb organismis. Välja arvatud kiudaine.
Väga kehv, et saabus kartul. Oleks võinud tulla peet või mõni muu juurikas.
Kõik ained peavad seedima ära üheaegselt. Toidetud rakk töötab väga hästi.
Kõik meie söödud toit muutub energiaks. Söögitorus on 5 min. Magu rusikasuurune, aga võib suureneda 20 korra võrra.
Aminohapped. See on 21 saj. ravivõte. Sportlased ei tegele aminohapetega, nad tegelevad valguga, aga valgu lagundamiseks on ka vaja fermente, mida on aga vähe.

Hakkame konstrueerima. Hakkab tööle loogika, kogemus, toode. Psühholoogia. Juba platseebo hakkab tööle. Usk. Inimesi hirmutatakse. Haiguseid ei tohi karta. Süda. Puhasta. Vähk – puhasta. Kes saab aru, see ei karda. 22 aminohapet /17 mineraalained/ 12 vitamiinid / 7 ensüümid/3 küllastamata rasvhapped.

Mahlad- antiseptikud. Kõhuorgan muutub täiesti.

Ainus organ, mis ei taastu, on aju. Ei vahetu. Kõik mis toimus tema lapsepõlves, tamäletab. Et aju ei sureks ära, ei vananeks, tuleb kogu aeg õppida midagi uut.

Te võite elada kus iganes kogu Euroopa Liidus. Rikkana. Lihtsalt vaja selgeks saada. Kaks põhiasja – kuidas puhastada, ja kuidas toita.

Mida sööb inimese hing? Kunst, muusika, teater, kino.

VI osa

Mis on puhastumine meie hinges? Näiteks solvumine. Lülitage välja. Küsige andeks sellelt, keda olete solvanud. Kes teid solvasid, neile andke andeks. Hirmudest vabaneme. O. Butakova “Mis on armastus” Youtubes vene keeles. Kõige parem kaitse – armastus; usk ja armastus.

Aju tuleb sisse lülitada kogu aeg. Valime mida vastu võtta hariduses.Kas õppida mahlad selgeks, või piisab teile sellest, et usute, et need on head. Inimesed on erinevad. Kaitse on tõde – loodus. Kaitse on usk. Otsige inimest, keda te usute.

Pidev tööoskus või -võime. Lahket inimest on kaugelt näha. Kui tal on paha tuju, ta läheb ära. Tuleb hea tujuga.

Enne vastutame laste eest, pärast vastutavad lapsed meie eest. Eelkõige vastutame aga iseenda eest.

Ma ei ütle niivõrd – tervislik eluviis, ütlen – looduslik eluviis.
Päike läheb magama, mine ka magama.

Õpime olema terved. Lapsed tulevad, ütleme: “Mul ei ole mitte midagi vaja.” 140 toodet on meil praegu. Uued on alati paremad kui vanad.

Meie anname teile tooted, programmid, et te ei peaks neid ise välja mõtlema hakkama. Võite oma äranägemise järgi neid kasutada, täiendada, kombineerida.
Kuite tegutsete looduslike seaduste järgi, teil ei teki probleeme.

Et muuta igasugune situatsioon positiivseks, on vaja energiat.
1.Süsteem – energia 5 allikat.
1) päike
2) toit
Lutserni 1 kapslis kõik, mis teil on vaja.
Protivitys kogu valgukogus.
Kui oleme kõik õigesti toitunud, hakkab tööle õnnehormoon.

Kõige tähtsam teil – äratada päikesega, soojusega oma aju. Kuumal maal inimesed käratsevad, karjuvad, rõõmustavad. Mis nad sealkarjuvad?! Mis nad seal käratsevad?! Meil siin pole seda.
Mikrohüdriin on see energia, mis oli päikese sees. Kuivatasime selle, pulbristasime, panime kapslisse. Korall on energia, Mikrohüdriin on energia, HydraCel on energia.

5) aluselised metallid – Na, Ca, K,Mg. Lutsernis, GreenGreenis, Clorellas on juba metallid olemas.

Inimene kes on korragi proovinud korallivett elus, ei taha sellest enam iial loobuda. Ta saab aru, et see on elu.

Viirused, seened, ussid – neist peate lahti saama.
Hapniku peate viima igasse keha nurka. Selleks peate võimlema. Masseerima. Et tekiks ühtlane mikrotsirkulatsioon.
Pea hoiak on kõige tähtsam. Õppige hoidma pea sirgelt.
Veekogus, hapestumist ei tohi olla.

VII osa

Organitesüsteemid. 12 tehast, vabrikut.
1. Kesknärvisüsteem
1. kohal enesetappude poolest on Šveits.

Väikestel lastel on väga palju nohu, sest neid toidetakse väga valesti. Kui soolestikus mädaneb midagi, on see ninast näha. Seal pulbitseb, rikneb midagi.

Süda tahab kogu aeg rõõmustada.

127 päeva vere leukotsüüdid elavad. Veri on valk. Teie aga sööte praekartulit. Kõik rakud paljunevad, veri aga ei paljune.

Hematogeen juba rikutud veri, keedetud.
Miks me ei söö ristikheina?!
Tegime sellise koolituse, et toidetaks lapsi 3 tabletti spiruliinat päevas. Fermendid ja bakterid, mis töötlevad toitu. Ega maomahl ei töötle. Porgandimahla jaoks polegi vaja maomahla. Kui te ei omasta rauda… Siis teil toit ei seedi. Kas sööd natuke toortoitu või õpid võtma meie juurest lisa fermendipreparaatide näol.

Reproduktiivsüsteem – soojätkamissüsteem.
Kuni 100 aastani. Peate ütlema, et ma tahan sünnitada veel 2 last. 60-aastaselt tahate veel sünnitada. Siis teile ei saadeta kliimaksit.
Meil on palju naisi kes on rasestunud, peale looduslikke stimulaatoreid.

Mis on soov? See on energia. Palvetamiseks on ka vaja energiat.

Luustik. Selgroog peab olema alati sirge. Ainult otse hoidke pead. Arvuti silmade kõrgusel. Raamat otse ees.
Energia liigub pähe vaid läbi sirge kaela.

Ainukeneaju toit on glükoos. Et see omastuks, on vaja hapnikku.
Kui pea hoiak saab korda, sirgeks, kaob teil 150 haigust. Te peate tegema seda iga päev.

Kel peaasend sirge, elavad 20 aastat kauem.

Aju on vaja toita, puhastada. Depressiooni põhjus. Hapnikku ei saa, glükoosi ei omasta.
Inimene on pikali, ei taha midagi teha, energiat ei ole. Aju hävib.

Kuidasme puhastame aju?
1) Seedesüsteem
2) Hingamissüsteem
3) Eritussüsteem: neerud + nahk
4) Lümfisüsteem
Ajus elavad: viirused. Psühhopaatia, skleroos, igasugused halvatused. Kurbus, skisofreenia.
Kõigepealt viirusevastane programm. Kõige tähtsam on hõbe. Aastas 4-5 pudelit. Kuu aega joote, kuu puhkate. Tl 3-4 korda päevas. Mõjutab korraga kõiki viirusi, mis teil on kehas.
2. Sipelgapuukoor. Kogus peab olema suur. 6-7 kapslit päevas. Parem kui joote nagu teed. Toidu ajal. Võib panna mett. Kuu aega teeme, kuu aega puhkame. Parem kui on seleeniga. Võib ka puhast. Mitte vähem kui 8 kapslit päevas.
Toksoplasmoos. Inimesed võivad hulluks minna sellest. Kui uuriti maniakke Portugalis, 90%-l oli toksoplasmoos. See on kassiparasiit. Enneaegsed sünnitused sellest.
Haimaksaõli 3-4 kapslit päevas
Echinacea3-4 kapslit päevas
Seleen (kui sipelgapuukoor on ilma seleenita)
Aktiviin
Küüslauk
H-500
Roheline kuld
Noni, Goji, Acai mahl (need on toitained)
Letsitiin
Ajule on vaja energiat. Kas see on glükoos.
PowerMin
Gotu kola (“mälujuurikas”)
H-500, Mikrohüdriin
MindSet (Üks produkt toetab kõiki teisi organite süsteeme. Normaliseerib närvisüsteemi, reguleerib une ja ärkveloleku režiimi. Maksale, kaks kapslit päevas 1 korraga. Verele, juustele + kaalule.) Aitab igat inimest närvisüsteemi korda teha. MindSet ja NeuroBright, kuitahame närvisüsteemi korda saada. Mõlemat 8 kapslit. Kui on juba suremas. Võime ka eraldi võtta. Ginko Biloba, B-vitamiinid. Rakud söövad ainult looduslikke naturaalseid asju.

Esimene produkt Omega, mida kinkida.
Teine – Letsitiin – letsitiini kiud on ajuenergia. Letsitiini 2 kapslit päevas, Omegat kolm.
Kui tahate praegu närvisüsteemi korda saada. On krooniline depressioon.

Kolmeaasta pärast saad alles teada et on herpes. Et on viirus.

Kolmandaks tuleb hakata puhastama. Inimesel on plaan aastaga teha ennast korda. Juba kolme kuu pärast on tal kergem olla. Poisil, kellele tegin programmi, nädala pärast juba oli hea.

Me ei anna rakule energiat. Ei anna päikest, ei hinga, ei võimle, ei toida, ei puhasta.
Joon foolhapet, optimismivitamiini.
Griffonia
Alfa-Alfa
Trüptofaan
Te ei tea kunagi, mis teid ees ootab. Peate õppima töötama süsteemidega. Anda kohe mitu asja korraga. Et inimene saaks kohe jõudu elada. Inimene kirjutab üles: Istub sirgelt, päike, joob vett, toidab, puhastab, antiparasitaarne kuur, hingab, võimleb.


VIII osa

Mida halvem on elus, seda rohkem toida ajusid. Mõned ju murduvad, mõned aga jäävad ellu. Letsitiin, Griffonia, B-grupi vitamiinid.
Raamat: “Aju on tagurpidi side.”

Vastunäidustusi puhastusprogrammide tegemisel ei ole. On erinevad programmid.

UMV viirus
Herpes – tekitab skleroosi
Epstein viirus
Kolm kõige hullemat viirust
Kuldne võtmeke – L-karnitiin. Tooreskalas, toores kohupiimas, toores piimas, toores lihas. Söövad wasabit ja pipart Hiinas, sellepärast neil pole pakse inimesi. 2 kapslit enne ja 2 pärast füüsilist koormust. Ülekaalulistel süüakolm kuud L-karnitiini ja kogu aeg töötada füüsiliselt. Keha töötleb kõik “mansafti” energiaks.

Seened.
Niiskus, päikest vähe. Palju kasutate nisujahu (Baltikumis). Jaapanlased üldse nisujahu ei söö.
Suhkur, jahu, piim, pärm. Sellepärast seened tulevad kõikidesse organitesse. 1. Kõõm. 2. Naha pealetulevad moodustised.
4. Küüned. Tuleb selgroost mööda kanaleid. Luu on moodustunud luustunud kõhretest. Selgroohaigustega tegelemine on kõik üks. 1. liikumine. Kui on diskide liikumised.

Antibiootikumid tapavad baktereid, aga kasvatavad seeni seal. Vaja tema seentevastast programmi. Liigesteni hõbe ei lähe. Vaja seenevastalist septikut. 1. Dieet. Jahu, suhkur, pärm, piim välja. Valge tamme koor, Sipelgapuu koor seleeniga.
1 Valge tamme koor, 2 Sipelgapuu koort,1 OpiStop – hästi mõru tee tuleb (3 korda päevas) + Koensüüm Q10- (naise noorus) 1 kapsel päevas. Kuu teete kuuri, kuu puhkate, jälle kuu. Organism hästi võitleb viirustega. Seentega organism ei pea tegelema, ei tegele, viskab need lihtsalt kõrvale.

Kubemes lööve ongi needsamad seened, ka kõrva taga. Tuleb võidelda ainult läbi soolestiku. Nii ema kui laps.

Kasulikke baktereid peame lisama. MegaAtsidofilust, Papaiat või Assimilaatorit.
Koos seenetõrjega peab olema ka puhastusprogramm. Muidu pole kuskile organismil seeni visata.
1. Diett, 2. Fermendid, 5. Lahtistid, 6. Vesi. Ka vitamiine ja mineraale. 3. Fermendid. Assimilaator 1-2päevas, 4. Bakterid (kasulikud). Lahtistid on isegi Aaloe(mannan). Clorella (vitamiinid, mineraalid, aminohapped). Ilma dieedita kõik isegi ägeneb.

Kui mõrudat ei ole, siis seeni eitapa.

Soodaga vanni puhastada. Sooda seentejaoks kõige hirmsam asi.

Harjutage lapsi ingveriga, kurkumiga, karri. Mett võib. Mesi on seenevastane, eriti tarust otse, mõrkjas. Kõik Droogisegud on mõrudad. Nende asemele tulevad veel paremad.

Kõigis 12 süsteemis elavad seened.
Kui liigeses, siis artroos.
Kui peas, siis on see kõõm.
Kui Must pähkel oleks juures, oleks juba viirusevastane programm.

Teepuuõli kolm tilka kapslisse pange sisse ja söögi ajal võtke. Destribuutorid – väga lõbusadinimesed :). Poiss küsib vanaemalt Sipelgapuukoort, ma ujusin, hakkas külm, võtan ette ära, muidu niikuinii jään pärasthaigeks :).

Kõigepealt läheb seen ära soolestikust, pärast luudest, küünteni jõuab poole aasta pärast. Kogu organism peab teil sellest imbuma läbi.

IX osa

Meil on vaja õppida sööma rohelist valku. Iga päev peame midagi rohelist ära sööma.
Seleen kaitseb elektrotsüüte lagunemise eest.

Kõrgenenud hemoglobiin. Kui on puudus veest. Veega vedeldame verd. Preparaatidest fermendid, Ginko biloba.

Lehmad on ka aneemikud. Lehmad ravivad end värske heinaga. Me veel ei ole jõudnud selleni. Me oleme juba nii kaugele läinud, et meie elu reguleerib ainult arst.
Aneemia puhul. Vesi, Seleen. Puhastamine.

Süda. Ja sooned. Süda, see on lihas, ja seda on vaja treenida. Südamelihas koosneb valgust – Protivity, Clorella, Spiruliina. Programm – südamelihase tugevdamine. 29% noortest naistest harjutavad, et neil oleks ilus pepu. Aga südant ei treeni keegi. Jooksmine. Astmelauale üks, ja samm tagasi alla. Trepiastmel võib. Pulss tõuseb. Süda hakkab saama väga palju verd. Kõik ei suuda kohe joosta. Kõrge vererõhk või midagi. Võtad Protivityt enne trenni, Goji mahla. Mõne kuu pärast on südakorras.
Südamelihase põletiku vastu aitavad antiparasitaarsed programmid, B-grupi vitamiinid.

Verd saab lahjendada ainult veega. Veri ei tohi olla hapu.

Kõrgvererõhutõbi
1. Puhastamine
2. Toitmine (südameveresoonkonna)
Ainult soolestiku kaudu võib verd puhastada.

Hüpertoonia 60-aastasel
1. samm – Psühholoogia
2. samm – Ei söö seda, mida pole vaja. Liha võtame ära, piima, eriti rasvase liha, rasvase hapukoore. Jahu, piirame suhkrut. Soola vähem. Head soola võite süüa.
3. samm – Hakkab jooma vett. Hommikul üks klaas, enne sööki, enne lõunasööki pool klaasi, enne õhtusööki pool klaasi.
4. Puhastama. Pesema välja. Coral Artišokk. Pärast sööki teena. Sellega pesete maksa läbi. Lisateveel FanDetoxi (goji sees, hurmaa).
5. Fermente. Assimilaatorit 2 kapslit juurde.
6. Vitamiinid ja mineraalained (Seleen,B-grupi vitamiinid, Letsitiin).
7. Ei tohi rohelist süüa, teeb vere paksuks. Sobivad kliid. Pro-Fiber hea. Goji mahl. Burdock Root.
8. Küüslauk. + Seleen.
Tihti hüpertooniahaigetel maksalutikad. Siis hea kui lutikad lähevad ära, edasi rahulikum.
CircuPhyt (Ginko biloba sees, see vedeldab verd). Alandab vererõhku, kolesterooli, suurendab mikrotsirkulatsiooni. Suurendab lümfotsüütilist tsirkulatsiooni, kiirendab ajuverevarustust hapnikuga, annab hea tuju. Võib teha CircuPhyt kuure. Circu – tsirkulatsioon, Phyt – taimedega – tsirkulatsioon taimedega.

Tasapisi kaovad dubleerivad tooted. Coral Artišokk jääb, lihtsalt Artišokk kaob.
Viirpuu vähendab vererõhku. Rohelised kohvioad tõstavad vererõhku.

Veresooned ahenevad ainult ajusignaalide tulemusena.
Peavalu. Hapnikku pole, vett ei joo. Ei hinga.

Ärge sööge riknenud puuvilju. Lõikate mäda osa välja, sööte ülejäänu ära, aga mädanik on juba kogu viljas sees.

Hapukoore ostate uue, aga sööte hoopis vana pakki. Ootate kuni uus hapukoor saab vanaks, alles siis hakkate seda sööma.
Ostke vähem toitu.

Lihas, munades ja piimas on 22 aminohapet. Just toores. Sellest 8 asendamatut. Et bakterid ei sureks ära – Mis te teete? Trüptofaan. Aminohape trüptofaan. Saame seda toorest lihast, piimast, munadest, toorest kohupiimast. Taimedest Avokaado, Acai, Goji. Kui ei saa, tekib depressioon. Serotoniini eitohi anda kui on trüptofaani puudus. Et külmas kliimas tegeleda vegetariaanlusega, vegetariaanidega, tuleb endale teha selgeks kõik selle maailma.

Veel üks suur probleem: Mürgitatud köögiviljad, puuviljad. Sellest laguneb kohe maks. Peab omama nitraattestrit.

X osa

Kõige paremad toidulisandid Venemaal on Koralliklubi. Kust te saate trüptofaani, metioniini?

Te võite töötada kogu maailmas.

Tulge puhastumisele. Vaatame kuidas läheb. Kui teil on 5-8 inimest esialgses grupis, siis võite juba minna Meistrini välja. Kui 10, siis on Meister kindlustatud. Meistril juba on piiramatu võimalus kasutada kõiki vahendeid mida tahad. Õed, poeg, lapselapsed, vanemad. Ema küsib, mis ma sulle kingin? Kingi tervist! Mul on hea rahulik elada kui tean et sul on tervis korras, ma ei pea sinu pärast muretsema.

Ma ei tea kuidas inimesed üldse ennast ravivad apteegi vahenditega. Seal ei ole midagi naturaalset. Mõned asjad võibolla.

Energia tuleb:
Aktiviin – lisaenergia allikas
H-500 – 100% energia
IQ – vetikatest saadud Omega 3
Omega 3/60
AquaOx – parim ajuvitamiin pealeinsulte (Peate teadma koostisosi. Granaatõuna siirup, acai, noni mahlad,kakaoviljade ekstrakt. Kakao parim hormoonsüsteemile, hästi paljumagneesiumi).
Mahlast
Spiruliina

Kui te ei tea kuidas puhastada, kui on probleem silmadega, ajudega, andke energiat. Keegi ei vaidle vastu kui ütlete et energiat.
Mul on iga produkti kohta 2-3 filmi. Ma tahaks, et teil ka oleks selliseid filme, et teistele näidata.
Letsitiin on lisaenergia allikas. Teine on magneesium, selle peal töötab meie süda. Vereloome-südameloomematerjal.

Kõhukinnisus on magneesiumipuudus. Eriti palju magneesiumi on lihastes, südames ja veresoontes. Inimese ärritumine. Kohv, suitsetamine, pidev stress viib Mg välja. Valgus liiga ere, hääl liiga kõva. Lihased kogu aeg pinges. Pääsu ei ole! Mg on vaja just elamiseks ja puhkamiseks. Muutub südame rütmihäire. Infarktijuhtumid. Magneesium alles avab oma saladusi. Alles 20 saj avastasime kui tähtis on magneesium.

Last ei saanud varem sundida mitte midagi tegema. Lihtsalt diivanil ja vaatas telekat. Valiti teadusliku uuringu objektiks. Lapsed võtsid koos tablette. Kas aitavad neid? Mõne aja pärast õpetajad märkasid, et õpitulemused hakkasidmuutuma. Käis raamatukogus, palju vähem aega veetis teleka ees. Nüüd – “Telekas mind enam ei huvita”, laps ütleb. Ja ka teised lapsed, kes osalesid uuringus.

XI osa

Millest koosnevad tabletid? Looduslik aine. Omega 3. Aitab õppimisel.
Kas märkasite, et meie tooted on kõik rakkude toitmiseks. Ei ole ravimid.
Ja õpetame liikuma. Kui teilt küsitakse, millega tegelete. Tervisliku eluviisi tehnoloogiaga. Ei tegele ravimisega.

Me ei ravi teie suhkruhaigust.
Õpetame teid tervislikult elama, ja suhkruhaigus kaob ise ära.

Puhastamine
Toit, mida ei või
Vesi
Aminohapped
Fermendid
Bakterid
Vitamiinid
Letsitiin
Mineraalained
Tsink
Kiudained

Puhastage ennast, siis hakkate teisi puhastama.
Veerežiim.
7 päeva ettevalmistus pakike nr 1 kaks korda päevas. Hommikul 600 ml sooja korallivett. Pärast seda joote 1 klaasi haput vett.
1 klaas enne lõunat, üks klaas enne õhtusööki, üks enne magamaminekut.
Ei söö suhkrut, saia, liha, piima. 4 päeva 600 ml vett, pakett nr 2 hapu joogiga. Sidruni, jõhvika.
150 ml ilma korallita vett. 1 pakike savi.
Peate ütlema teisele, et pane nina kinni sekundiks. Joo kohe ära. Ja lisad veel 100 ml sooja haput vett.
Uutel raske palja veega savi juua.
Savi on 3 tundi teil maos. Enne savi kindlasti juua see 600 ml, et ei tekiks pärast saviga peavalu (veetustumine). Järgmise savi võtke siis kui kõht on uuesti tühi.
Savide vahel peab mahtuma miinimum 4 klaasi vett. Sooja korallivett. Et pesta läbi magu, lükata eelmine savi välja.
Ja pole veetustumist. Siis pole intoksikatsiooni, suu kuivust, peavalu. Võib võtta teed mee ja sidruniga kui tekib energiapuudus. Või PowerMin. Klistiir sooja veega. 200 g sooja korallivett, peavalu kohe kaob. Mao kaudu ei jõua, seal on savi.

Peeter Liiv:

Materjale Olga Butakova Tallinna seminarilt
KESKNÄRVISÜSTEEMI TERVENDAMINE

I VIIRUSTEVASTANE PROGRAMM AJULE

VIIRUSED:
HERPES (Herpes 6=) —- hajameelsuse skleroos
TSÜTOMEGALOVIIRUS
TOKSOPLASMA– kassiparasiit — paanika, agressiisvus. Normaalsetest in-st 13%-l, korrarikkujatest 40%-l, maniakkidest 90%-l. Kass kriimustab—rasedale—viirus sööb ära loote aju— loode kukub ära
Neid kolme viirust Põhjalas palju, kuna Päikest vähe ja immuunsus nõrk. Aju magab.
1. VIIRUSTEVASTANE: Kolloidhõbe 1 tl 3-4 x/p – taastab kõik organid

2. 1-2 ANTISEPTIKUT: Sipelgapuukoor (SPK) seleeniga 6-8 tk/p, nt 3tk x 2 (mee)teena koos söögiga

3.IMMUUNSUSTUGEVDAJAD
Haimkasaõli 3-4 tk/p
Ehhinaatsia 3-4 tk/p
Seleen (kui SPK ilma Seleenita)
Aktiviin
Küüslauk
H-500 või Mikrohüdriin
Noni-mahl – võimsam gojist

4. Energia – glükoos 3-5 tk/p. Saab apteegist. Sobib ka palju kallim PowerMin
1 kuu teeme, 1 kuu vaheaeg – niimoodi 4-5 korda.

II SEEJÄREL:

1. GOTU KOLA kui “mälu juur” 4-5 tk/p
2. MINDSET – kõik ajustimulaatorid. Parandab mälu vanemas eas. Rasvumise vastu. Vaja 15%-le. 8 tk/p. Unehäirete korral 4-5 tk/p ja unehäired kaovad 4-5 päevaga.
3. NEUROBRIGHT – veel võimsam, kokku 20 aktiivainet, alustades 2 tk/p.;8 tk/p insuldihaigele
4. OOMEGA-3/60 – peatoit ajule – vähemalt 2 tk/p – neuronite kile.
3. LETSITIIN – ajuenergia – min 3 tk/p
7. FOOLHAPE
8. GRIFFONIA, sisaldab alfatrüptofaani, millest tekib serotoniin. Võtta paanikahoogude korral 1 nädal 5 tk/p; õnnetuse puhul 10-15 tk/p. Tavaline doos – 2 tk/p. On ka viirustevastane ja ka toit.

О.А.Бутакова. Физиология и анатомия любви. 26.03.2015.

О.А.Бутакова. Красота рождается внутри. 05.03.2015

О.А.Бутакова “Скорая доврачебная помощь”, 04.02.2015

16 kommentaari “Dr. Olga Butakova koolitus. Konspekt

  1. Dr. Umbluu mai 7, 2016 / 12:13 e.l.

    Päris korralik hullumaja on teil siin 😀

    Meeldib

  2. Mikk juuli 1, 2019 / 4:09 p.l.

    Tänan.

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s