Ootamatult hakkas KAAL TÕUSMA!

Tere Agnes
Tellisin alustuseks korall veepulbri . Mul teeb muret minu kasvav kehakaal olen normkaalus läbi aastate. Olen tervisliku eluviisiga nii söömisega kui liikumise osas.   Viimasel aastal olen hakanud juurde võtma vanus + töö mured.Mida soovitate järgmisena tarbima hakata või on muid kasulikke nõuandeid.
Tervitades
Merike (nimi muudetud)

Agnes:

Tere Merike! 

Väga hea. Jaa, korallivee joomisest kõige parem alustada.
45-55-aastatel keerab jah keha ennast segamini. Ja mitte ainult naistel. 

Esimene asi, mis mulle pähe tuli, on, et Nutripakk. Toitaineid kehale ja ajule juurde. Palju stressivastaseid toitaineid. Kuu aja koralliliiv ka karbis sees.
Ja siis see uus ülimoodne üliomastuv liposoomne Lipostik,

Või siis alustada algusest. 
Isusid ju tekitavad parasiidid. Viirused-seened-bakterid-ainuraksed. Mõnedel ka nähtavad ussid.
Ja peale parasiidikuuri teha järgmisel kuul keha sügavpuhastuskuur Kolo-Vada. Siis keha puhas,  ja alles siis Nutripakk, toitained kehale.

Rasv hakkab tekkima siis kui jääkaineid ja mürke kehasse kogunenud, ja siis rasv hakkab kogunema organite ümber, et organeid kaitsta mustuse eest. Puhatuskuuridega viime mustuse kehast välja, ja ka rasv voolab kaasa.

Eriti jah toortoiduga tuleb parasiite kehasse palju, ei saa ju päris keeva veega salatit pesta. Läheb pehmeks.
Siis vahepeal jälle parasiidid kehast välja ajada. 3-4x aastas hea 21-päevane mõru kuur läbi teha. Kapslites, maitset ei tunne. Muidu ei saakski teha. Teeme keha 21 päevaks mõruks-kibedaks ja tegelastele ei meeldi enam meie kehas. Lähevad paremat kohta otsima, lähevad soolestiku kaudu välja. Ja just sellepärast 21 päeva, et ka vastsetest ilmuvad elusad ka saaks välja viidud.

Ja kui järgmisel kuul teha sügavpuhastuskuur Kolo-Vada, siis see viib ka veel parasiite välja. Inimesed ütlevadki, et veel hiljem ka on näha WC-potis väljatulnud ussikesi.
Ja nüüd on ka pikk parasiidikuur karbis müügil,  kahekuuline. Probiootikumikapslid SuperFlora ka juba karbis sees. Ja Assimilaator, ensüümikapslid, aitavad hästi seedida ja tegelasi väljutada ja ka ei jää kehasse seedumata toidujääke, kui Assimilaatorit tarvitada.

Kaalu jaoks jah ongi veel hea ka Karnitiini kapslid, aitavad rasval energiaks ümber tõõdelda. Sportlased kasutavad seda enne võistlust. Annab kohe superenergia lühikese ajaga. Ja Assimilator ka juurde.

Keha sügavpuhastuskuur Kolo-Vada Light on praegu kuu lõpuni -15%. Light varianti lihtsam teha. Ja teine on ka, Kolo-Vada Pluss.

Ülihea on alustada maksapuhastuskuurist. Vaata minu blogis maksapuhastuskuuri. 
Aa, näe, leidsin ka seedesüsteemi programm koos maksapuhastusega, mitmekuuline programm

Maksapuhastusega 20 aastat nooremaks!
Koostasin kunagi Kristi nimelise kaaluprogrammi. Kristi küsis, mida nüüd peale puhastuskuure hea võtta kehasse

Tervitused!
Agnes 

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s