Helicobacteri kogemus ja Kolo-Vadaga kõhnusest lahti

Kas oskate nõu anda, kas Helicobacterist on võimalik looduslikul viisil lahri saada?

Parimat soovides,
Liina (nimi muudetud)

Agnes:

Jah, väga hea 🙂

Helicobakteriga ühel inimesel selline kogemus. Musta pähkli ja koralliveega alustas ja juba sai parem, pärast puhastas/puhastab ja toidab.

Katrin (nimi muudetud):

Helicobacter – pahalane sinu kõhus.

Helicobacter pylori on viburitega bakter, mis elutseb maolimas ja põhjustab kroonilist mao limaskesta põletikku. Helicobacter pylori infektsioon on ka peamine kaksteistsõrmiku- ja maohaavandi teket soodustav tegur.

Need, kes pöörduvad arsti poole peamiselt ebamugavustundega maos ja/või kõrvetistega, on enamasti tegemist helicobakteri kaebustega.
Pahatihti aga ei võeta neid sümptomeid arstide poolt piisavalt tõsiselt, kuna nende kaebuste põhjustena nähakse sageli hoopis stressi ja ebatervislikku toitumist. Leevenduseks pakutakse maohappesust mahasuruvaid ravimeid ja patsient saadetakse täiendavate uuringuteta koju.

Nii ka minu puhul. Mitu aastat tagasi hakkasid mul maovaevused, pidevad valud ja kõrvetised, mis aina süvenesid ja halvendasid kõvasti mu elukvaliteeti. Läks mitu kuud, enne kui sain arstilt nõusoleku helicobakteri analüüsideks…

Nagu oodata oligi, oli vastus positiivne…

Fakt on, et ignorantsusega saab lahti iseenese heast enesetundest ja tervisest, aga mitte hävituslikust helicobakterist. Just seda see bakter teeb – hävitab oma peremeesorganismi järjekindlalt ja vääramatult, kui bakterivastast ravi ei tehta.

Nii määrati ka mulle lõpuks antibiootikumikuur, mis esimesel katsel soovitud tulemust ei andnud. Ravi jätkus järgmise kuuriga, mis osutus taas positiivseks. Seejärel suunati mind gastroenteroloogi juurde. Kuna ka seal midagi ei tuvastatud, siis otsustati veel kolmanda ja viimase antibiootikumikuuri kasuks, mille tulemus oli lõpuks ometi negatiivne.

Rõõm oli suur, sest nüüd pidin ma sellest hävitajabakterist täiesti puhas olema. Kuid millegipärast ma ennast tervena küll ei tundnud – puhitused kõhus ei olnud kusagile kadunud, kõrvetised olid alles ja lõõmasid hullemini kui kunagi varem.

Teatanud sellest arsti, kirjutas ta mulle välja peotäie kõrvetiste vastaseid tablette ja ütles, et see on igati normaalne reaktsioon pärast sellist kolmekuulist antibiootikumikuuri.
Sõnaga, üritati hakata ravima tagajärge, kuid mitte põhjust.
Enesetunne kiskus ikka päris hulluks ja tundus, et abi ei olnudki enam kusagilt loota.

Alternatiivravi fännina olin uurinud ka loodusravi võimalusi ning rakendasin ka neid oma igapäevaelus, kuid tõenäoliselt olid rasked antibiootikumikuurid oma laastava töö teinud ning nii ei saanud ma enam ka neist abi.

Midagi ei toimu siin elus juhuslikult ning ilmselgelt oli minu jaoks antud veel üks võimalus leida tagasitee normaalse eluni, sest ühel hetkel juhatati mind Koralliklubi Kogemuste lehele ja ma tõesti unustasin ennast sinna päris pikakas ajaks…Siinkohal suured tänud kogemuste kogujale ja lehe Loojale!

Järgmisel hetkel registreerisin end Koralliklubi liikmeks, edasi jõudsin toodeteni ning tänaseks võin öelda, et juba neli imelist kuud on valud, kõrvetised ja ebamugavustunded soolestikust kadunud ning tean/tunnen, et ka bakter on tänaseks seljatatud…

Olen saanud tagasi elujõu ja energia, tervise ja heaolutunde!

Mida tegin?

Alustasin korallivee joomisest ja musta pähklist. Järgmisena võtsin ette komplektse parasiitidevastase programmi – Korallivesi(Coral Mine), Musta pähkli (Black Walnut), Küüslauk(Garlic) ja ParaFight ning pärast seda Programm 2 Colo-Vada Pluss.

Tänaseks olen järjest lisanud oma menüüsse lisaks koralliveele soolestikku ja seedekulglat toetavaid tooteid – SuperFloora, Spirulina tabletid, lagritsajuure (Coral Lagrits), sipelgapuukoore(Pau D’Arco) ja Silver-Maxi.

Tarbin igapäevaselt soolestikku ja seedekulglat toetavaid tooteid. Enne korallitoodete tarbimist tegin ka viiepäevaseid veepaastupäevi…peale seda oli mõnda aega hea olemine, kuid see oli ajutine nähtus.

Nüüd aga tunnen end väga hästi ja usun, et just korallitoodete tarbimine on see, mis tõi mulle heaolu tagasi.

Tundub, et toimib – Elu on Lill ja mina olen Õnnelik, et andsin oma Kehale võimaluse terveneda ja uueneda!


Liina:

Kas need programmid sisaldavad paastumist ja ka kas see on ilmtingimata vajalik Helicobakteri puhul? Kuna kaalun hästi vähe, ei julgeks paastumist teha… 🙂

Parimat soovides,
Liina


Agnes:

Tere!

Kolo-Vada’s jah on küll paastumine tavatoidust, aga kogu nelja päeva jooksul on kaks korda päevas kapslid-tabletid, mis annavad meie rakkudele vajaliku toidu. Rakutoidu. Niiet tegelikult on rakud just paremini toidetud kui iial varem. Ühe korra võiks kindlasti ka Kolo-Vada läbi teha. Saab kõik elu jooksul kogunenud mürkained-jääkained välja enam-vähem.

Aga parasiitide välja ajamise kuur on põhiline, ja see ongi alguses kohe hea teha. Koos korallivee joomisega, korallivesi transpordib parasiidid ilusti soolestiku kaudu välja, ei hakka nad seal kehas ringlema 🙂

Parasiidikuuris ongi põhitoode ParaFight. Ja Küüslauk. Ühes kapslis kahe küüslauguSIBULA toimeaine. Küüslauk võimendab hästi ParaFighti toimet. Ja musta pähkli lehed ka. Nende kolme asjaga 21 päeva. Sellepärast just 21 päeva, võib ka 24 päeva, et kuna parasiidid aetakse elusalt välja. Tehakse neil elu kibedaks-mõrudaks mõrudate-kibedate taimedega ja nad lähevad paremat kohta otsima, lähevad soolestiku kaudu välja. Siis kui vahepeal kooruvad vastsetest uued isendid, siis et nemad ka saaks välja viidud. Ja peale 21 või 24 päeva siis on taastumise aeg. Hea oleks SuperFlooraga. Kel magu-soolestik tugev, taastub ilma. Aga head bakterid on alati head organismile.

Ja siis peale parasiidikuurist taastumist kohe järgi järgmisel kuul on hea teha Kolo-Vada. Sest parasiidid on värskelt väljas, nad ei hakka meil organeid närima kui neile neli päeva harjumuspärast toitu ei anna :).

Söögiisu tuleb kõhnadel just tagasi puhastuskuuridega, inimesed räägivad.

Parasiidikuur siin, ja lõpupool on tumedas kirjas, kuidas preparaate võtta. hea võtta nii, et 12 tundi umbes vahet, hommikul ja õhtul. Ja kõiki võib koos võtta, Musta pähkli lehte kaks ja kaks ja Küüslauku kas kaks ja üks või ka kaks ja kaks.
https://koralliklubikogemused.wordpress.com/2015/11/22/parasiitide-elusalt-valja-ajamise-kuur-taiskasvanutele/

Kuidas korallivett täpselt valmistada ja millal-kuidas juua
https://koralliklubikogemused.wordpress.com/2016/01/24/korallivesi-parasiidikuuris/

Kolo-vada pikem iseloomustus, siin algusepool on ka juhud, millal ei või Kolo-Vadat teha
https://koralliklubikogemused.wordpress.com/2015/06/18/unikaalne-kompleksne-organismi-puhastussusteem-programm-2-kolo-vada-pluss/

Lühike iseloomustus, lõpus on ka link üksikasjalikule läbiviimise juhendile PDF-is
https://koralliklubikogemused.wordpress.com/2015/05/02/programm-2-kolo-vada-pluss-nagemist-kehakaal-ja-kroonilised-haigused/

Kogu raamat “organismi puhastamine”
https://koralliklubikogemused.wordpress.com/organismi-puhastamine/

Agnes 🙂

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. 
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s