Millisest oleks hea keha puhastuskuuridega

Tere!

Otsin esimeseks ringiks sobivat puhastuskuuri. Sellist, millest oleks hea alustada. Saan aru, et Kolo-vada on üks variant, aga maksapuhastus võiks enne tehtud olla?
Ja milliseid kõrvalnähte võiks eeldada?Siis tean kuhu aega seda planeerida 😀

Hääd
Viisi

Tere Viisi! 

Aa, vot jaa. Maksapuhastusest on kõige parem alustada. Korallivee joomisega koos. Esimene asi ongi, et keha hakkaks vett saama. Tavaline vesi ju ei omastu. Keha kuivanud. Ja kui kohe hakata suuri puhastuskuure tegema, siis mürgid hakkavad liikuma, mis kehasse kogunenud elu jooksul, ja siis võib süda pahaks minna sellest. 
Sellepärast eriti hea just enne maks ära puhastada, siis maks ei ole väsinud ja korrast ära ja saab kohe töövõimelisena hakata puhastuskuuridega kehast väljuvat mustust ja mürke läbi hekseldama. Kõik käib ju läbi maksa. Maks ise peaks keha mürkidest puhastama, aga kui ta on vaevatud, siis ta ei suuda. Tänapäeva inimene ju ei ole nii puhta toidu peal nagu oli ajaloos metsinimene 🙂

Nüüd keha, vaeseke, ei saa hakkama hästi. Ummistub ära ja kuivab ära. 
Toorest toidust ka saab keha elusat vett, aga seda süüakse järjest vähem, ja mahetoitu üldse mitte eriti. Mürke saame palju just toorest, ja ka parasiite saame sealt palju. Ei saagi ju salatit väga keeva veega puhastada, muutub pehmeks.

Niiet regulaarne parasiidikuur, 3-4x aastas jälle 21 päeva läbi teha. Ja kehapuhastust ka. Kolo-Vada 1x aastas. Kui kaalu vaja vähemaks saada, siis 2x aastas. Ja Pesumasin kogu aeg hea. Vahepeal jälle ka maksapuhastust teha.
Siis saab keha ennast terve hoida.
Korallivee igapäevane joomine, alati 15 min enne sööki pool liitrit korallivett. Siis ka ei söö nii palju, sest keha vajas ju vett ja söögiisu väga ei teki. Koosneme 70-90% veest. Kes rohkem kuivanud, sellel vett vähem, organid kleepuvad üksteise külge kinni, mädanevad, lakkavad töötamast.
Tervisekontseptsiooni järgi elades aga rakud paranevad, saavad jälle terveks. Tervetest rakkudest moodustuvad terved organid. 2-3 aastaga saame endale täiesti uue keha. Kõik rakud on uuenenud. Ja siis pärast seda ka hoida.

Pesumasin ka hea alguseks. Ka neerudele, maksale hea, hakkab keha mahedalt puhastama. Coral Detox pakk. Pakk on hea kuu peale ära jagada.
Juurde parasiidikuur:
ParaFight
Must pähkel
Küüslauk

Parasiidikuur muidugi võib rohkem  kehas mürke liikuma lüüa. 
Need kõik on lihtsalt söögiga koos. tavatoidust ilmaolekut ei ole.
Ja Kolo-Vada kuuris on 4 päeva tavatoidust ilma, aga sellepärast ei pea töölt koju jääma. Vastupidi, just mugav, segad pulbrijoogi, ja ongi kõht täis. Pole söögitegemist ega söömist, jääb aeg kõik järele 🙂

Kolo-Vada jah soovitan kas teisel või kolmandal kuul teha. 21- või 24-päevane parasiidikuur hea enne teha. Ja veel parem kui enne parasiidikuuri maksapuhastuskuur.
Aga ikkagi ise katseta ja loe ja mõtle ja proovi ise, kuidas mis tunde asjad sulle tekitavad. Inimestel seal sees ikka erimoodi. Millist elustiili keegi siiani elanud, mida söönud, kuipalju liigub. Isegi see kas elab mürgises keskkonnas või puhtas mahetalus 🙂

Tervitused!
Agnes 

😀 😀 😀
Väga põhjalik vastus, aitäh!
Võtan nõuandest selle, et järjekord võiks olla MaksapuhastusParasiiditõrje Ja alles siis Kolo-vada
Kas neil peab ka mingi paus vahel olema või võib põhimõtteliselt järjest teha?
V.

Just täpselt!

Jah, iga kuu üks kuur paras teha. Siis jääbki ka parasiidikuuri ja Kolo-Vada vahele nädal või kaks. Parasiidikuurist natuke aega hea taastuda, kuna seal mõrusid-kibedaid taimeekstrakte palju, ja Kolo-Vadas ka natuke. Et soolestik ei läheks väga tundlikuks. Vahepeal taastub, SuperFloorat hea juurde võtta, hea keskkond kehas taastada. Head bakterid. Haimaksaõlikapslid ka head võtta vahepeal, immuunsust tõsta. Parasiidikuur muidu kehale natuke suurem koormus.

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. 
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s