Stressivastane programm

Suurenenud väsimuse sündroomi põhjused

Käeoleval ajal on enamikus riikides kõigile aktiivsetele inimestele aktuaalne kurnav krooniline stress. See nõrgendab järsult organismi kaitsevõimet, vähendab tööviljakust, hävitab immuunsust. Selle mõjul süvenevad kõik organismis kulgevad negatiivsed protsessid. Inimene muutub väsinuks, agressiivseks, ärrituvaks.

Üks stressiliik – vabade radikaalide tekitatav stress on suurenenud väsimuse põhjustaja.
Miljonid vabad radikaalid ründavad meie rakke iga sekund. Seda soodustavad keskkonnaprobleemid, kiirgus, elektromagnetväljade mõju, suitsetamine, alkohol jms.
Energiamahukate biokandjate – küllastumata omega-rasvhapete ja fosfolipiidide mitteküllaldane saamine toiduga on sageli suurenenud väsimuse, ärrituvuse, mälu nõrgenemise põhjuseks. Need ühendid kuuluvad rakukestade koostisesse, membraani terviklikkusest aga sõltub raku elu ja energiaga varustatus.

Kesknärvisüsteemi toonuse alanemine. Pidevad stressisituatsioonid nõrgendavad järsult kesknärvisüsteemi, eriti alkoholi- ja nikotiinikoormuse tingimustes.

Organismi veetustamine alandab järsult kesknärvisüsteemi töövõimet.

Stressivastased mehhanismid

Raku kaitsmine vabade radikaalide eest on kõige peenem ja efektiivsem mehhanism organismi energia suurendamiseks. H-500 on üks ohututest antioksüdantidest. See kaitseb rakumembraane (eriti neuronite membraane) hävingu eest.

Coral Letsitiin taastab närvirakkude müeliinkesta, mõjutab närviimpulsside liikumiskiirust neuronite jätketes (see on üks tähtsamaid nende täisväärtusliku töö näitajaid), suurendab elujõudu ja vaimset töövõimet.

Evening Formula spetsiaalselt valitud komponendid mõjuvad efektiivse rahustava vahendina.

Kesknärvisüsteemi funktsionaalsele aktiivsusele mõjub efektiivselt toode MindSet. Taimsete komponentide kompleks kindlustab ajurakkude täisväärusliku töö, parandab vaimseid võimeid, mälu, tähelepanu, aitab stressi leevendada.

Griffonia on vajalik nii kesknärvisüsteemile kui ka perifeersele närvisüsteemile. See soodustab ärevustunde ja depressiooni vähenemist.

On vaja hoida organismis veevarude optimaalset tasakaalu, eelistades puhast biosaadavat (organismis hästi omastatavat) vett.

H-500 1-2 kpslit päevas söögiaegade vahel, peale juua klaas vett, võib lahustada kapsli klaasitäies vees
Grifoonia (Lihtlehine tujukaun) 2×2 kapslit päevas
Letsitiin 2×2 kapslit päevas
MindSet 1-2 kapslit päeva esimesel poolel
Evening Formula 3 kapslit tund enne uinumist

Koralliliiv korallivee valmistamiseks
Stressisituatsioonis kõht kinni kukkunud
Veel palju närvisüsteemi toitvaid asju
Stressi-närvilisuse-aju komplekt karbis Mental Force

Veepudel. BPA-vaba plastik. Maailma tipptootjalt KOR

H-500 – see on:
– elujõu allikas
– vastupidavus ja taastumine
– füüsiline ja vaimne töövõime

Sügavast depressioonist välja tulemine
H-500 1-2 kapslit, Letsitiini 3-4 kapslit, Omega 3 3-4 kapslit, Foolhape 2 kapslit päevas, Alfa-AlfaMindSetKorallivesiMagneesium, Koensüüm Q10.

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

3 kommentaari “Stressivastane programm

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s