Stressisituatsioonis KÕHT KINNI kukkunud!

Eriti stressirikkal ajal, keha ju läheb ka stressi. Ja võibolla annad talle hoopis teistsugust toitu. Peab jälgima, et ikka oleks pool toidust toores.
Mina võtan küll juurde Papaiat (magustoiduks, aitab kõik ilusti toidu ära seedida ja tekitab hea enesetunde), ja veel tugevam on Assimilaator.

Kõhu KOHE! teeb lahtiseks Lax-Max, teeb väljaheite pehmeks ja ka aitab hsti jääkaineid kehast väljutada, jämesoolde ei jää nädalateks-kuudeks seismajäänud mustust.

Hea on ära teha Kolo-Vada. Enne Kolo-Vadat parim kui parasiidikuur tehtud. Ja eriti 40+ inimestel soovitan alustada maksapuhastuskuurist. Või mõni variant maksapuhasuskuuridest, näiteks maksapuhastus koos parasiidikuuriga, maksa- ja neerudepuhastus, soolepuhastus koos maksapuhastusega.

Hea on seedimine kogu aeg korras hoida igapäevase H-500, Assimilaator, Letsitiin, korallivesi ehk Coral Detox pakiga. Vahepeal võtta ka Coral Detox Pluss pakk, milles on ka Lutsern ja kaks PentoKani. Eriti hea stressirikkal ajal.

Ärevusevastased kõige võimsamad on ajuvitamiinid MindSet ja Rasedate kapslid Prenatal+. Praegusel ajal isegi võtan Prenatali ühe hommkul ja teise õhtul. Uni on hea ja ei muretse. Muidu ma ikka hull muretseja. Ja magusad lutsukommi moodi B-kompleks.

Kui öösel ei maga
Pikk seedimise kordaseadmise programm
Kõhukinnisuse kiire abi ja pikk kuur
Maksapuhastus koos parasiidikuuriga, koos neerudepuhastusega, koos soolepuhastusega
Kui inimesel ei käi kõht läbi, siis mõttetu on alustada ülevalt, alustada tuleks ikka alt
Kui oled täiesti hüsteerikuks läinud, ka seda juhtub, ka paremates perekondades, siis selline kuur

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. E-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

Üks kommentaar “Stressisituatsioonis KÕHT KINNI kukkunud!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s