Ainult parasiidikuuriga saan allergiatest vaba olla!

“Agnes, kas saad saata mulle parasiidikuuri! Eelmisel korral sain just sellega allergiatest lahti. Mitte miski muu ei ole aidanud, see aga pühib.”
Krista helistas enne Jaani sellise kõne

Parasiitide elusalt välja ajamise kuur täiskasvanutele
Parasiitide elusalt välja ajamise kuur lastele
Kui soovid teha koos abikaasaga, või endale kahekuulist parasiidi-kehapushastuskuuri, siis maksimaalselt hea Parashield Pluss pakk

Parim on parasiidikuur teha koos Pesumasinaga, peseb ka parasiidid hästi välja, koralliliiv pesumasinas juba sees. H-500 annab energiat, enesetunne kohe paraneb, Letsitiin ajule-maksale, Assimilaator seedimispreparaat, kõhus kohe hea tunne ja sellega seoses ka pea rohkem korras, pole närviline ja väsinud. Coral Detox pakk. Ja on ka Coral Detox Pluss, kus veel energiat andvad vees lahustuvad kihisevad tabletid energia andmiseks ja supertoidu Lutserni kapslid, jõuduandvad, ja kaalu kokkutõmbamiseks on superasjad need kõik.
Parasiidipeletajad aga võtavad ka söögiisu, kuna parasiidid ju tekitavad nii isusid kui allergiaid. Oleme parasiidivastsed sisse hinganud, toiduga saanud.

Kas puhas parasiidikuur või koos Coral Detox pakiga, see korraga esimese kuuga ära teha. Ja peale seda hea teha keha mürkidest-jääkainetest puhastav keha sügavpuhastuskuur Kolo-Vada. 14 päeva kestab. Kellel on kaalu liialt, see kaotab seda, kellel pole, pole midagi kaotada. Ainult mürgid-jääkained ajab välja ja kaal just normaliseerub.
Ja liiga kergetel ka just parasiitide probleem tavaliselt. Tegelased panevad kõik nahka, mis sööte. Ja ka mürgid kehas. Ja võivad haigused tekkima hakata. Keha puhastamine teeb keha loomuliku töö vabaks, ja ta saab end ise korda seada.
Kergekaalulised võivad alustada ka lümfipuhastuskuurist, eriti kui kõhukinnisusprobleemi ei ole. Kui kõht kinni, siis on parem alustada soolestikuprogrammidest. Näiteks karbis valmis mahe soolestikutervendusprogramm, või alustada ka ikka klassikaliselt: parasiidkuur koos pesumasinaga ja peale seda Kolo-Vada. Ja peale seda soolestikuprogramm karbis, ja lümfipuhastus.

Kaalu tõstmise programm

Akadeemik, Koralliklubi guru dr Olga Butakova ütleb et allergiad on seene invasioon kehas. Jah, seen on ka ju parasiit. Ja kõige võimsam ka seenele on see tavaline suur parasiidikuur: ParaFight, Must pähkel või Sipelgapuu koor, Küüslaugukapslid, korallivee joomine (paneb kõik kehas liikuma). Ja peale parasiidikuuri-pesumasinat, Kolo-Vadat on hea teha veel pikka kuuekuulist pärmseenekuuri. Seen vinske vend, pikalt tuleb mässata temaga. Pärmseenekuur
Seenekuur lastele
Kes on Olga Butakova?
Mida ta õpetab?

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. E-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada.

Allergy Testing & Treatment Center in Gainesville, Florida

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s