Immuunsus. Tõsta immuunsust ja sa ei jää haigeks

Inimese organism – see on unikaalne isereguleeruv ja isetaastuv avatud biosüsteem, mis on pidevas aine- ja energiavahetuses väliskeskkonnaga. Võõraste eluvormide sissetungi eest kaitseb organismi immuunsüsteem. See on indiviidi rakkude kaitsesüsteem erinevate bioloogiliste eluvormide geneetilise materjali eest. Üksnes nii eksisteerib looduses individuaalsuse säilimise võimalus. Laps on emaüsas ilma immuunsuseta ja alles peale sündi saab ta bioloogilise kaitseprogrammi, mis säilib kogu elu.

*klõpsa linkidele

Colostrum (Ternespiim+) 1 kapsel 3 korda päevas söögi ajal
H-500 
1 kapsel 2 korda päevas söögi vaheajal
Aqua Ox 
1 kapsel 2 korda päevas, hommikul ja keskpäeval
Seleen
 1 kapsel 2 korda päevas söögi vaheajal
Tsink 
1 tablett 2 korda päevas söögi ajal

Immuunsuse nõrgenemise põhjused

Bakterite, viiruste, seente, aga ka teiste parasiitide ja ainuraksete agressioon. Viimasel ajal täheldatakse mikromaailma suurenenud agressiivsust – isegi bakterid, mida peeti varem tinglikult patogeenseteks, on hakanud ilmutama agressiivsust.

Ebakvaliteetne, kunstlik, mürgitatud, marineeritud ensüümideta toit, mis sisaldab enam kui 1000 nimetust konservante, stabilisaatoreid, värvaineid, kergitusaineid jne.

Meie homoöstaasi (sisekeskkonna püsivust) rikkuvad joogid – hapud, magusad, kihisevad, suhkruasendajatega joogid. Need mürgitavad rakkude ja rakkudevahelise ruumi veekeskkonda, hävitades immuunsust.

Elutähtsate mikroelementide, eriti baaselementide – nagu näiteks tsink ja seleen, puudus.

Vabade radikaalide molekulid, mis ründavad rakkude lipiididest-rasvadest koosnevaid membraane ning tekitavad nende koosseisus olevate lipiidide oksüdeerumise, mis toob kaasa rakkude hukkumise.

Veepuudus, mis toob kaasa vere paksenemise.

Lisaks eelmainituile on immuunsuse nõrgenemisel veel hulk põhjuseid.

Kompleksne põletikuvastane programm bakteriaalsete, viirus- ja seeninfektsioonide korral
Parasiitide elusalt välja ajamise kuur täiskasvanutele
Lastel parasiitide elusalt välja ajamise kuur
Hingamissüsteemi funktsiooni taastamise programm
Kuidas korallivett valmistada ja kuidas-millal juua

Immuunsuse taastamise mehhanismid

Peale sündimist saab laps esimese 3 elutunni jooksul lainelis-informatiivse õppeprogrammi, mida sisaldab esimene toit – Ternespiim. Sellist organismile vajalike kasulike ainete kontsentratsiooni, nagu ternespiimas, ei ole üheski teises tootes. Toode FirstFood – see on immuunsuse loomiseks, toetamiseks ja taastamiseks vajalike naturaalsete komponentide allikas.

Tsink on vajalik organismi kõikide süsteemide funktsioneerimiseks. See kuulub paljude bioaktiivsete ainete koostisesse, osaleb enam kui 80 ensüümi töös. Tsingi vähesus toidus on väga ärevusttekitav, sest selle varude täiendamine toimub just toiduainetest, kuid ebapiisavas koguses. Oleme praktiliselt sunnitud täiendama oma ratsiooni biosaadava tsingiga.

Seleen on samuti rakkude kaitseks eluliselt vajalik element. See kuulub ensüüm glutatioonperoksidaasi koosseisu, mis kaitseb rakke vabade radikaalide rünnete eest.

Veel ühe võimsa immuunsust tugevdava tegurina võib nimetada kompleksset antioksüdanti Aqua Ox. See looduslike bioaktiivsete ainete, hädavajalike omega-3, omega-6, omega-9 rasvhapete, vitamiinide, mineraalainete kompleks. Kompleks suurendab veresoonte läbitavust, paraneb vereringe ja organismi kõikide rakkude toitumine.

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. E-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s