“Kohtasin täna WC-s naaskelsaba”. Triinu parasiidikuur andis tulemusi

Tere hommikust!

Agnes, mida teha, täna honmikul kohtasin Wc-s naaskelsaba. Olen läbinud parasiidikuuri 1. osa ja selle lõpus tegime veel Sinuga nõu pidades löökannused musta pähklit ja küüslauku. SuperFlooraga taastumine on praegu juba umbes 20 päeva toimunud, lisaks paralleelselt Coral Detox kuur + clorella. Anna nõu, näib, et pahalased pole veel sugugi lahkunud…

Tänab ja tervitab Triin (nimi muudetud)

Agnes:

Issand, kui äge sa oled! Kuule see on küll hea uudis. Ma ei olegi üldse veel  kuulnud, et keegi oleks nii korralikult vaadanud, mis välja tuleb.
Eks siis jah ongi, et tulevadki aeglaselt välja. Ja kui veel kõht ka käib aeglasemalt läbi üldiselt, siis eriti vist.

Täitsa ma mõtlen, et teen siis ikka täitsa õigesti kui soovitan inimestel teha parasiidikuuri, ja peale taastumist kohe Kolo-Vada, et Kolo-Vada ka ju siis viib välja veel kõik, mis välja tulla tahab. Ka need parasiidid, kes veel pole väljuda jõudnud. Lükkab ikka korralikult puhtaks.

Ja no selge ongi ka see, et pikemalt parasiidikuuri oleks ka hea, vahepeal taastumine, ja siis uuesti teha.

Issand vot see on küll hea uudis. Hakkan nüüd kohe soovitama inimestele, et kes tahab,  tehku kaks või kolm kuuri järjest. Inimestele on et kas on allergiad või toidutalumatused, ja kellel miski bakter, mis ei taha välja minna.
Siis ikkagi teha kohe pikalt.
Mina ju naeran, et mul ajus raudselt parasiidid, sealt on  eriti raske neid kätte saada. Selline närviline olen ja pea kohati ei tööta, nagu peaks. Ka loodan, et pikapeale saan nad ka sealt välja 🙂

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

Allalaaditud fail.png

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s