Kaks ühe hoobiga: Kaalu alandav parasiidikuur

Vana parasiidikuur oligi selline. Aga siis tuli ParaFight, uus toode, ja hakkasin soovitama eelkõige ParaFight, Must pähkel, Küüslauk, korallivesi. Ja kel kõht kinnisem, siis Cascara Sagrada juurde.

Aga enne oli selline, mis oligi juba kõhtu lahtiseks tegev ja ka ühtlasi keha puhastav programm. Assimilaator, mis seedimise heaks teeb. Assimilaatorit võibki igal juhul parasiidikuuris juurde võtta ja üldse igal ajal hea seda võtta.
Ja väikeses pesumasinas Coral Detox pakis ju ka Assimilaator sees, kes võtavad parasiidikuuri korraga koos väikese pesumasinaga, hakkab kohe mahedalt keha puhastama.

Aga see vana parasiidikuur, mis kaalu ka alla viib, on Lax-Maxiga. Lax-Max ja Assimilaator, ja Must pähkel ja Küüslauk. Korallivesi ka muidugi.

Lax-Maxi kutsume vanainimesekolovaadaks. Väga vanadele inimestele väga Kolo-Vadat ei soovita, lööb väga kõvasti mürgid liikuma kehas ja võib paha hakata. Megapalju mürke ja jääkaineid kehasse kogunenud elu jooksul. Mõned on küll toortoitlased juba, nende keha nagu noorel inimesel, need teevad Kolo-Vadat vabalt kogu aeg, 2 korda aastas.

Kaalu alandav parasiidikuur
ParaFight 2×2 päevas koos söögiga või ilma söögita, peaasiet mitte koralliveega samal ajal
Küüslauk samuti 2×2 päevas
Assimilaator 3 tk õhtul vahetult enne magamaminekut
Lax-Max 4 tk hommikul vahetult peale ärkamist
Korallivee joomine alati 15-30 min enne sööki

Parasiidikuur lastele

Olete CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. Tooteid saab OSTA/TELLIDA

Allalaaditud fail (35)

Üks kommentaar “Kaks ühe hoobiga: Kaalu alandav parasiidikuur

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s