Palju maksab kaalualandamise programm?

pizap-com14814683103241

Kõige paremini alandab kaalu Kolo-Vada. Keha sügavpuhastusprogramm. Alla 40-aastased noored võivad ka kohe esimesena teha Kolo-Vada. Ja koralliliiv sinna juurde kuuks ajaks. 14-päevane programm, alandab kaalu tavaliselt 4-5 kg.

Aga sa mõtled vist seda Maailma Tipp-programmi?

Coral Karnitiin
Zaferan
Artišokk
Takjajuur
Kelp (pruunvetikas)

Korallivesi  kuuks ajaks
Slim by Slim pulbripakikesed
10 pakikest
30 pakikest

Ja võib alustada enne Kolo-Vadat kas sellestsamast Tipp-programmist, või ka Pesumasinast, väike pesumasin on Coral Detox pakk, milles koralliliiv kuuks ajaks juba sees, ja veel H-500 jaAssimilaator  ja Letsitiin.
Coral  Detox pakile võib juurde võtta kohe ka parasiidikuuri asjad
ParaFight
Must pähkel
Küüslauk
Ja peale seda, järgmisel kuul teha Kolo-Vada.

Sooviks 17 a tütrele

Jah, 12-aastast me loeme juba täiskasvanuks. Kui ta tahab seda 4 päeva ilma tavatoiduta olla, nn paast, aga kehale kõik vajalik on kapslite-tablettidena olemas, nälgimist tegelikult ei ole.
Ja siis veel, võibolla talle hoopis ilma paastuta sooleprogramm “Terve soolestik”, kuuajane programm karbis, selles on koralliliiv kuuks ajaks ka juba sees
https://koralliklubikogemused.com/2017/11/16/sihtprogramm-terve-soolestik/

Ja siin mul, alguses esimene programm noortele
https://koralliklubikogemused.com/2017/09/28/mitme-etapilised-programmid-seedekulgla-torgeteta-toolesaamiseks-noortele-kuni-60-ja-ka-surmani-toortoitlastele-ning-eraldi-tavalistele-40-60/

Agnes

TERVIKLIK KAALUALANDAMISE PROGRAMM
Peeter Liiv

Ülekaaluga kaasub varem või hiljem terve rida kroonilisi haigusi, kuna ülekoormus tabab südame-veresoonkonda, liigeseid, eritus- jt organeid (“seesmine” rasvumine) jt. Seega taastab kaalu tasakaalustatud allavõtmine lisaks veel ka elujõu ja tervise. Paljud inimesed tunnevad end seejuures otsekui uuestisündinutena, kogedes endas ühtäkki “noorusaja energiat”. Miks? Sest organid on korraga puhtad nagu nooruses, parasiidid on kõrvaldatud, seedimine läheb normi, rakud saavad täisväärtuslikult toidetud ja kardinaalselt muutub ka inimese psüühiline hoiak – kes avastab korraga, et on võimalik VALITSEDA oma tervist. Et selleks on väga tõhusad looduslikud vahendid. Ja sel juhul on kaalu normaliseerumine lihtsalt puhastumise ja tervenemise KÕRVALSAADUS. Ja nii kiiresti toimub see tänu sellele, et kõigepealt kõrvaldatakse kogu organismist ŠLAKID ja liigne VESI rakkudevahelisest vedelikust (niisutades samal ajal rakusisu) – mida võib organismis olla kümneid kilogramme.Alles seejärel, kui on lakanud organismi mürgitamine läbi toksiinidest “ummistunud” jämesoole, maksa, neerude jt, kaob ka vajadus utiliseerimata mürkainete ja happeliste seedejääkide ladustamiseks rasvavoltidesse..

Koos sellega naaseb elujõud ja -tahe ning soov hakata tegelema KEHAKULTUURIGA.
On erinevaid tõhusaid mooduseid enesetaastamiseks, käesolevas tutvustan vaid seda tervisekontseptsiooni, millega ise lähemalt kokku olen puutunud ja mis on kokku pandud mitmete tippteadlaste ja -arstide rohkem kui 15-aastase kogemuse põhjal.

Programm koosneb neljast osast:
1) Täisväärtuslik toit – täiendatud bioaktiivsete toidulisanditega rakutoiduks (aminohapped, mineraalained, vitamiinid, fermendid, polüküllastamata rasvhapped)
2) Täisväärtuslik vesi: biokeemiliselt puhas, struktureeritud, leelisene, elav, madala pindpinevusega
3) Organismi puhastamine: antiparasitaarne programm (21 päeva) ja organismi kompleksne (soolestiku) puhastusprogramm (14 päeva)
4) Kaitse – toksiinide ja elektromagnetkiirguse eest
Sellise programmi komplekssel rakendamisel on inimesed saavutanud kaalu alandamisel ja vabanemisel paljudes haigustest hämmastavaid tulemusi, puhastades keha, varustades ta täisväärtusliku vee ja toiduga nin kaitstes tervistkahjustavate tegurite vastu. Ainuüksi nood kaks puhastusprogrammi on andnud keskmiselt 70% tervendavat efekti.

Parasiitide elusalt välja ajamise programm täiskasvanutele
Soole- ja keha üldpuhastuskuur Kolo-Vada

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. E-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s