Suguelundkond – naisel suguelu 1 x kuus

Raamatust “Tervise Saladused. Olga Butakova loengute põhjal”.

Suguorganitesse võib sattuda infektsioon: viirused, seened või bakterid (trihhomoonas). Muud midagi suguorganitega juhtuda ei saa. Suguelu peab olema normaalne. Naise puhul on see üks kord kuus. See on looduslik suguelu. Öeldakse, et 70% naistest on fridiidsed. Naistele on see antud ühe asja jaoks, mehele – teise asja jaoks. Emasisendeid on looduses rohkem, kui isaseid, sest nad elavad vähem. Statistilistel andmetel peaks naine sünnitama 6-7 korda. Paljunemisperiood on 16-st 26-ni, äärmisel juhul 35-ni. Sel perioodil naine peaks sünnitama üks kord kahe aasta jooksul.

Günekoloogilised haigused tekivad liialt sagedase suguelu või infektsiooni tõttu. Kui organismi satub võõrkeha, siis munarakk võib hakata mädanema lausa munasarjas. Kui munasarja satub streptokokk, siis munarakk ei välju, ja tekib tsüst. Inimesed ravivad fibromüoomi, viljatust, teadmata oma bakteriaalset keskkonda. See on mõttetu. Võib vaid pimesi ära arvata. Kui naine tahab selgusele jõuda, miks tema sees midagi on valesti, esimene, mis ta peaks tegema, on bakteriaalne uuring.

Mis võib elada munasarjas? Streptokokk, stafülokokk, papiloomviirus, klamüüdia, ureaplasma, mükoplasma. Eriti ohtlikud haigused on süüfilis, gonorröa, toksoplasmoos, trihhomoonas. Kui trihhomoonasega tegeleks teaduslik instituut, siis see oleks väga kiiresti tõestatud, aga kuna selle probleemiga tegeleb grupp seltsimehi, siis kõik järeldused lükatakse tagasi. Kui organismis ei esineks võõrinfektsiooni, siis haiguseid oleks poole vähem.

Iga inimene peaks kontrollima oma tervislikku seisundit ja uurima, kas tal ei esine infektsiooni või parasiite. Kui miski ei tekita muret, siis kas peaks uurima või mitte? Peaks. Neerudes võib elada näiteks ureaplasma. Vajadust uuringuks ei ole, kuid tuleks teha plaan, kuidas toetada oma tervist. Ainult väga kogenud arst suudab aru saada, et teil on naha ketendus või voolus tupest seene tõttu, endometrioos viiruste komplekti tõttu, bakterid või lambliad. Tuleks kindlasti teha uuringud, ja kui saate lõpliku pildi, alles siis võite ennast terveks ravida.

Kui me näeme, et on äge põletik, siis tuleks teha uuring eriti ohtliku infektsiooni suhtes – klamüüdia, ureaplasma. Ägeda põletiku faasi ei tohi lasta minna üle krooniliseks. Sellisel puhul: Sipelgapuu koor 1×3, Kolloidhõbe 2×1 tl, viiruste, seente ja põletiku vaenlane, Aktiviin 1×2, MindSet ja Grifoonia 1-2 ja Cascara Sagrada 1×1. Põletikku tuleb ravida 21 päeva ja siis läbida taastav kuur. Kui juba on tekkinud kasvaja (fibroom, mastopaatia) või hormonaalsed häired, siis tegeleda hormoonidega on mõttetu. Te võite kuuks taastada menstruatsiooni, kuid siis ta jälle kaob. Esmalt tuleks alati läbida põletikuvastane programm ehk siis hävitada vaenlane.

Küsimus: Kas fibromüoomi puhul teha läbi Kolo-Vada kuur? Võib, kuid efekti ei tule. Te puhastute, kuid bakter jääb alles. Puhtas organismis hakkab ta jälle paljunema. Kui te teete uue bakterivastase kuuri, siis on 50-70%-line võimalus, et te olete bakteri “ära piinanud”. Siis oleks hea teha Kolo-Vada kuur.

Nüüd oleks jälle tarvis ennast uurida. Kui veel midagi on jäänud, siis läbida veel üks põletikuvastane kuur. Tõstke tugevalt immuunsust: kasutage Ternespiima (Colostrum (Ternespiim+)  1×3) ja Aktiviini. Kahe kuu pärast uurige jälle ja jätkake nii kaua, kuni olete neist bakteritest vaba. Kuna tegu on naturaalse programmiga, siis tüsistusi ei teki. Peale 2-3 kuuri saate lahti ureaplasmast, klamüüdiast. “Oberon” annab mitte kõige täpsemaid vastuseid, sest see toode on veel alles täiendamisel, kuigi aparaat on väga hea.

Günekoloogid võivad teile väita, et fibroom ei saa imenduda, sest neil ei ole see kunagi õnnestunud. Neil puuduvad keemilised vahendid, mis imendaks kasvajaid. Nad ütlevad, et tuleb ära lõigata ja mitte piinelda, hoolimata kas te olete 30., 40. või viiekümneaastane. Mitte keegi ei tea, mis saab sellest fibroomist, mis täna rahulikult “tukub”. Ta võib ka imenduda esimesel võimalusel erinevate protseduuride korral. Kui seal on papiloomviirus koos trihhomoonasega, siis tuleb läbi viia võimas põletikuvastane kuur ja siis toimub imendumine. Kui te ei suutnud ära tabada algpõhjust, siis ta ei imendu. Tuleks end dünaamiliselt kontrollida lasta günekoloogi juures.

Raviskeem peaks olema järgmine: puhastumine, põletikuvastane kuur, jälle puhastumine, põletikuvastane kuur, jälle puhastumine, jälle põletikuvastane kuur, siis teha uuring ja nii 3-4 korda järjest. Fibromüoom imendub kahe järjestikuse Kolo-Vada kuuri järel. Samas sõltub ka kindlasti sellest, milline fibroom, kui mitu aastat vana, kui puhas on organism. Seepärast ei saa mitte keegi öelda, kuidas konkreetsel inimesel tervenemine kulgeb. Tuleb proovida. Jaoskonna günekoloog ei anna teile suunamist ureaplasma ja teiste viiruste uuringuks. Neid uuringuid teevad eralaboratooriumid. Prostatiit, adenoom, fibroom, endometrioos – ravi toimub ühe skeemi järgi. Nende kõikide haiguste ühiseks tekitajaks on infektsioon, mille tagajärjel toimub kudede muutus, liited, kasvaja.

Naturaalsete toodete suhtes harjumust organismil ei teki. Harjumus võib tekkida antibiootikumide suhtes, sest see on suunatud ühele lülile. Sipelgapuu koort kasutatakse väga mitmel puhul. Esmalt teha põletikuvastane kuur, siis vesi, ensüümid ja antioksüdandid. Algoritm: suruda maha võõrfloora, imendada võimalikud jäänukid, viia välja ja puhastada kõik see vee ja sorbentide abil. Seejärel antioksüdandid – vitamiinid A: Prenatal+ 1-2 ja Tsink 1×3 ja C-vitamiin. Ja lõpuks anda kehale seda, mida ta meilt ootab – 7 asendamatut aminohapet, vitamiinid A ja E, Omega 3/60 1×3 ja ensüümid.

Parim uuringuviis on see, kui kasutada paralleelselt 2-3 erinevat meetodit. Tänaseks ei ole ühtegi 100%-lise kindlusega diagnostikameetodit. Tsütoloogilise uuringuga võib saada tulemuse tõenäosusprotsendiks 75, “Oberoniga” üle 50%, ultraheliaparaadig 60-70%, röntgeniga 40%, Folliga 50-65%, 70% on kõige kõrgem, kuid siiski on eksimisvõimalus olemas.

Raamatust “Tervise Saladused. Olga Butakova loengute põhjal”.
Raamatut saab minu, Agnese, käest ka osta/tellida. 10 eurot + saatmiskulu 2 eurot maksikirjaga (väljapoole Tallinnat). Kirjuta agnes.kallit@gmail.com või FB-s Agnes Kallit. Ja ka teist raamatut “Diabeet. Kõrge vererõhk. Olga Butakova loengute põhjal” 5 eurot, saatmiskulu maksikirjaga 1,30.
Kolmas raamat “Kesknärvisüsteem.Immuunsüsteem” 12 eurot. Pakiautomaati 3 euroga.
Ja kui tellid korraga kõik kolm raamatut, siis koos pakiautomaati saatmisega 27 eurot. Agnes.

Dr. Olga Butakova parasiitide elusalt välja ajamise kuur täiskasvanutele
Millest alustada keha puhastamist, maksakuur jne

Isakssaamise programmid meestele
Raseduseelne, -aegne ja järgne programm
Naiseksolemisprobleemide programm

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

newborn-2186612_960_720

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s