Kui tänu stressile on veresoonte seinad kitsenenud

Vabad radikaalid on keemiliselt agressivsed ained, mille veresooni kahjustav toime on hästi tõestatud. Nende ülekoormus loob nn. oksüdatiivset stressi milles keha kaitse nende vastu on ülekoormatud. Lisaks arterite seinte kahjustamisele on oksüdatiivne stress on ka seostatud pärgarterite krambiga (Yasue H, et al (2008)).

Stress, teatud bakteriaalsed infektsioonid, ning seente mürgid on seostatud sellega. Need on kõik seotud oksüdatiivse stressiga. Teatud antioksüdatiivsete vitamiinide puudus on ka seotud kõrgema riskiga: C-vitamiin, E-vitamiin (nii tokoferoolid kui tokotrienoolid, mitte ainult alfa-tokoferool), D-vitamiin. Samuti ka seleeni puudus. Seleenil on ka antioksüdatiivne toime.

On olemas mitmed vabade radikaalide allikad keskkonnas, mille seas auto väljaheite gaasid ja eriti tsigaretisuits on tähtsad faktorid. Ka need on seostatud oluliselt suurema infarkti riskiga.

Igapäevaselt Liposoomne C-vitamiin, Seleen, Liposoomne D-vitamiin, kiire eluviisiga inimestele igapäevaseks rasedusvitamiinid ja Kiire eluviisi programm, või sportlaste programm

Stressi ja veresooneseina korrashoiu programm

Peamine
Korallivesi 1,5-3 l
Tasty B 1×2
Magneesium 1×3
Gotu kola 1×2

Ja veel
Letsitiin 2×2
Omega 3/60  1×3
Boswellia 1×3
Coral Lutsern 2×2

Pärmseenekuur ja -dieet

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

Allalaaditud fail (2).png

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s