Keha saab püsivalt saledaks siiski mõtlemise muutmisega

Agnes Kallit

Mõelda, et igapäevase toiduga hoian end noore, ilusa ja saledana. Ja veel lisaks ka tervena… On mõttetu. Siis ongi nii, et mõte on, aga tegelik mina kes peeglist vastu vaatab, näitab teist pilti.

Iga päev hingame sisse teiste inimeste kehast välja tulevat. Koos bakterite ja seeneostega. Kui seisate bussipeatuses või välikohvikus sabas, ja keegi suitsetab, siis see lõhn tungib teie ninna. Aga kui ei suitseta. Ikka hingab oma parasiidivastsed ja seeneosed teile nina alla. Te ei tunne lihtsalt lõhna.

Ja keha toodab ainevahetusjääke, mis jäävad kehasse. Pluss toiduga saadavad jääkained ja mürgid niikuinii.

Kui teie kehakaal tõuseb, on see raudselt ka toitainetepuudus, kuna põlde mürgitatakse ja selle mürgise toidu me veel lisaks küpsetame-keedame. See ka ei seedu. Poolseedunud toit haagib end kehasse. Keha hakkab organeid kaitsma rasva kogumisega organite vahele. Mis omakorda koormab keha. Pärsib järjest organite toimimist. Mitte ainult väljanägemine ei ole hirmutav, vaid just see, kuidas niisugune moondunud keha peab toimimisega hakkama saama. Pluss veel sünteetilisedravimid, mis meile paljudele eluksajaks määratakse.

Aga keha uuendab end ise kiiresti. Hakkame keha puhastama. Ja toitaineid andma, nö vunki juurde, et tal võimsust kiiremini end tervendada. Ja kui parasiidid saame mõrude-kibede taimepulbritega kehast välja hirmutatud, kaovad isud, sest need ajudega tegelased nõuavad oma ajule harjumuspärast toitu, nemad tahavad toita ennast, ja neil kama, mis peremeesloom, st teie keha selle peale ütleb 🙂 Sest nemad võibolla lasevad sul varsti hingata end kellegi poejärjekorranaabri või ööklubiseltsilise ajusse. Või surevad koos teie kehaga.

Parasiidid saab täiskasvanu välja sellise kuuriga, nad elusad ja elusalt lähevad soolestiku kaudu välja, paremat kohta otsima, kui 21 päevaks kehakeskkonna kibedaks-mõrudaks teeme. Ja lastele ka parasiitide elusalt välja ajamise kuur. Meie elusat elusa sees ei tapa. Muidu jääksid mürgised laibad kehasse.

Ja mürkidest-jääkianetest saab keha vabaks kas täiskasvanutele Kolo-Vada kuuriga, või siis väga vanadele selline kuur.

Ja siis kui keha saab puhtamaks juba, hakkab kehkaal langema. Isud ka läksid mõnel täiesti, mõnel ikka mingid isud veel on (ajusse jääb pikemalt võibolla), saate järk-järgult hakata toortoidule rohkem üle minema. Tartu Ülikooli toitumistarkus ka on, et ikka pool taldrikut peab olema toores.

Korallivee joomine igapäevaselt alati tühja kõhuga enne sööki. Võtabki söögi”vajaduse” poole väiksemaks! Keha ju vajabki vett hoopis. Ja tavalist vett ei tohigi juua, surnud, ja suuremolekuliline, keha ei omasta seda. Teete kehale liiga. Tehke koralliliivaga kehalevastuvõetav vesi. Koralliliival on kõik need viis vajalikku omadust, mida kvaliteetse joogivee otsijad otsivad. Elusate mineraalidega vesi, mahub rakumembraanist läbi. Vesi on üldse kehas transportija. Toitained rakku ja mustus rakust välja. Paks veri ka veepuudus. Süda ei jaksa paksu verd pumbata, tekivad trombid.

Et kaltsium ei ladestuks veresoonte seintele, tarbige Ca-MgCompleksi K2- ja D3-vitamiiniga.

Liigesehaigused on lümfisüsteemi mustus. Puhastage ära lümf. Sellega võite ka üldse esimesena keha puhastamist alustada. Ja võite ka mujalt.

Millest alustada keha puhastamist vaata siin
Vitamiinid ja mineraalid ja rasvhapped, aminohapped, seedimiseks head fermendid siin
Kõik, mid me suhu pistame, sisse hingame, peale määrime, jõuab lõpuks maksa

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

Allalaaditud fail (15).png

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s