LÜMFISÜSTEEM!!!!!!!!!!!!!!!!!! Toimiv närvisüsteem. Teravdatud mõistus. AVAR MÕISTUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Agnes Kallit

Et lümfisüsteemi heast toimimisest oleneb enamvähem kõigi süsteemide toimetamine minu kehas, teen lümfipuhastust teist korda, sest esimese korraga kadusid suurenenud lümfisõlmed kaela pealt ja pea hakkas poole paremini tööle. Praegu teen veel.

Ja saab teha kõige odavamat varianti ja kallimat ja kõige paremat varianti.

KÕIGE ODAVAM
LetsitiinArtišokkLagrits kahekaupa koos söögiga kahekaupa, ja tund hiljem, kui lümf on vedeldunud, võtta sorbent, Coral Kelp kas tavalise või koralliveega. Sorbent tõmbab enda sisse ja viib kehast mustuse välja. Ja võib teist korda veel teha päevas, võib ka mitte, see ikkagi ju odav  variant 🙂

KALLIM VARIANT
Letsitiin, Artišokk, Lagrits, LymFlow, kõiki kahekaupa, võib ka õhtul korrata. Ja tund hiljem Coral Kelp ja Lax-Max (kehapuhastaja-lahtisti).

LUXVARIANT
Letsitiin, Artišokk, Lagrits, LymFlow, kõrgema vererõhu puhul ka CircuPhyt. Tund hiljem Coral Kelp, Cascara Sagrada (kehapuhastaja-lahtisti), Alfa Alfa, ja veel tund hiljem Kolo-Vada Mix pulber külma veega joogiks segatuna (koheselt ära juua). Ja teist korda veel päevas sama, ja ikka kahekaupa korraga, Kolo-Vada Mix ühekaupa. Ja Kolo-Vada Mix võib üldse üks kord päevas, ja just et enne seda ei söö tükk aega ja ka peale selle võtmist tükk aega ei söö, ainult palju koralli- või tavalist vett juua, vesi seob teda ja paisutab, aitab hästi kehast jääkaineid välja lükata.

Kui kaua seda teha. Kas niikaua kui purgid tühjad, vähem kui kuu, või ostke veel üks tiir purke, ja tehke veel pikemalt.
Kui tihti seda teha. Kord aastas võiks küll. Kas siis koos Kolo-Vadaga või tegelikult mugavam eraldi teha.

Mis on lümfisüsteem?
Siin kirjas ka, kuidas teha koos keha üldpuhastuskuuriga Kolo-Vada

Aga KÕIGEPEALT ALUSTAGE IKKA ALGUSEST, millest alustada üldse keha puhastamist
Liigeste põletik on lümfisüsteemi nakatumine. Et puhastada lümfisüsteemi, on vaja teada tema ehitust

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. 
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

Allalaaditud fail (14).png

7 kommentaari “LÜMFISÜSTEEM!!!!!!!!!!!!!!!!!! Toimiv närvisüsteem. Teravdatud mõistus. AVAR MÕISTUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s