Ma ei kannata prille.

Agnes Kallit

Kohe hakkab pea valutama. Ja kui ma näen, et keegi torgib enda silmadevahet, mul hakkab ka valus. Üldse see mu kujutlusvõime segab mul elamist 😀

Ka näiteks kinos kui on vaja 3D prillid panna, panen taskurätikutükid pehmenduseks vahele. Ja päikeseprille ei ole ma sellep suutnud lapsestsaati kandma hakata (laps veel eriti tundlik). Jah, ja ma olengi selle 2% tundlike seas, kellel ka rinnad on tundlikud. Mulle oli see üllatus, kui lugesin sellest ja siis sain alles aru, miks mehed ei saa aru et nad mulle haiget teevad. Alati küsin, et kas oled harjunud mehega olema, et siis olete ühesugused. Praegu tean, et pole vahet, kes on kes. Aga tundlikkust on ikkagi 2%.

Ja prillidega on mu vaateväli väike, no ei ole hea. Ja nüüd siis teen kõik selleks, et surmani ilma prillidetanagu minu 95-seks terven elanud vanaema, kes ka oli samatundlik. Inimesel on ju piiritud võimed, kui tal neid vaja läheb.

Jah, sellest, et nüüd sõin Visi Prime karbi tühjaks kuuga, iga päev ühe kapsli, kus on põhikomponent Omega 3, muud asjad lisaks. Ja näen nagu kotkas. Muidu pidin juba hakkama abi küsima telefonist numbrite nägemisel. Mida ma teha ei taha. Nii nagu ma hirmuga vaatasin oma tulevikku, kus ma ei jõua ise endaga hakkama saada jamismoodi siis need jubenõrgad elavad. See PANI MIND meeletult endast tarkust kätte saama, et MIDA SIIS NÜÜD TEHA!

Vanasti ei jäänud ka muud üle kui mindi meistri juurde õppima. Ja nüüd saan nii hästi hakkama, et paremini pole iial saanud.

Ses mõttes see Visi Prime on hea mugav, et sööd sisse. Seeiga päev Kolloidhõbeda silma pritsimine oli ka hea, aga ei viitsi sellega jamada.

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

Allalaaditud fail (43)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s