Kui unistad suvel immuunsusest…

Allalaaditud fail (41).png

Nohu, köha, hääl ära. Ei saa ujuma minna. Ei saa inimeste sekka minna.

Võta midagi, mida sul juba kodus on, kui muud ei ole. ParaFight ajab kohe seened ja ussid välja. Nahk ka läheb ilusamaks, kui parasiidid ei ilutse naha sees.
Ka Must pähkel on hea, kui lasteparasiidikuurist järgi jäi. Niikuinii te ei viitsinud seda lapsele 21 päeva anda 🙂 Ja küüslaugukapsleid ka võib alles olla. Kuigi ei pruugi sest teie abikaasa teab nende headust, ja on kuulda olnud, et need  kaovad kodus saladuslikult ära.

Haimaksaõli on neile hea, kes kalaõlikapsleid ei raatsi osta. Saavad mitu asja ühes korraga. Ka lapsed saavad. Ja silmadele Visi Prime ka annab Omega 3-e.
Immunnsusele veel Tsink ja Aktiviin või AquaOx või H-500. + beetaglükaanid.

Ja Sipelgapuukoor ja Kolloidhõbe hoidke endal alati kodus. Kui on lapsed ja kui hoolitsete oma eest nagu lapse eest. Ega ta ilma teieta hakkama ei saagi. Proovib, aga “PANEB VALESTI”, hull kui annab end parasiitide juhtida. Päästke delfiin!

Kehas võtke stress maha, siis keha saab “rahus” elada. Stressi programm. Äriinimeste stressi programm. Õpilaste stressi programm.

Suvel, kui teil puhkus on ja muud teha pole, tehke lümfipuhastus lõpuks ära. Ja maksapuhastus ka. Kasvõi korraga. Väga toitvad asjad. Kehal hea enesetunne. St Teil.
ja keha suurpuhastust Kolo-Vada saate ka vabalt teha. Saate pärast mitukümmend aastat kauem ringi elada. Arstid jäävad küll nälga, aga nad niikuii on juba näljas ja välismaale putkanud.

Igapäevaselt vajalikud vitamiinid ja mineraalid ja rasvhapped ja fermendid ja aminohapped. Suvel on teil ka aega end harida, misasjad need on. Minult saate ka Olga Butakova loengute raamatu.

Kui olete terve, st teil on meeletu energia, siis saab teist geenius. Te ei pea end enam Teistega võrdlema. Muidu kulubki kogu aeg võrdlemise peale. Puujalaga olete muidugi ka väga eriline.

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. 
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

3 kommentaari “Kui unistad suvel immuunsusest…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s