Depressiivsetele on mõistmisest veel vähe

Allalaaditud fail (34)

Depressiivsus, öeldakse, on peataolek. Pea ei tööta nii hästi et suudaks mõelda, ja siis on pidev mittehakkamasaamise tunne. Mis otsib (midagi seal siis töötab veel….) väljapääsu sellest olukorrast. Inimesele räägitakse, et tee nii, siis elu muutub. Ta ei kuula. Sest ta ei saa kuulda, sest tal ju aju ei tööta. Ta ei ole süüdi.

Seal võivad olla parasiidid sees, mustus, lausa mürgine võib seal olla. Oi, need inimesed, kel veel vähegi jõuraasu, ongi mürgised! 🙂

Ja võib olla ka tühjus. Ollust ei ole. Aju ju koosneb rasvast. Õigemini heast rasvast, st kalaõlist. Koralliklubi guru, akadeemik Olga Butakova rääkis Tallinnas eelmisel aastal, et tema pani kogu aeg lapsena kahtluse alla oma vanaema klassifikatsiooni dessertlusika suuruse kohta. Vanaema võttis tema meelest kõige suurema lusika alati ja rääkis et laps peab iga päev võtma kalamaksaõli ühe dessertlusikatäie, et pea hästi töötaks. Olja arust vanaema pettis teda kogu aeg, ikka võttis hoopis selle kõige suurema lusika, mis on ju supilusikas. Ja nüüd, akadeemikuna on Olga tänulik vanaemale.

Olgal on akadeemik tegelikult pedagoogikas. 20 aastat töötas ta kiirabiarstina. Ja kogu aeg mõtles, et mida vanemad küll valesti teevad, et lapsed surevad enne kui kiirabisse jõuavad. Millega vanemad neid toidavad, kuidas kohtlevad. Ja siis läks Olga õppima punktmassaaži, hüpnoteraapiat, nõelravi. Ta töötas välja tervisekontsptsiooni koos Venemaa ja Jaapani teadlastega. Ta ise teadis nüüd, mida on vaja teha, kuidas elada, et inimene püsiks terve. Aga ta tundis et ta ei suuda seda teistele edas anda. Ja ta läks õppima pedagoogikat, milles tal nüüd on akadeemiku kraad.

Olga Butakova loengud puhtas vene keeles on Youtub.com-is, ilusad ja hästi õpetavad. Eriti need taevasinisel taustal valgetes riietes tehtud loengud.
Eesti keeles on minu, Agnese käest saada tema loengute raamatud. “Tervise Saladused” Ja  “Kesknärvisüsteem. Immuunsüsteem”,”Diabeet. Kõrge vererõhk”.
Ja Viimane kord Tallinnas käies koolitas ta meid ise kaalualandamise programme koostama ja keha puhastamise programme. Esimesel korral aga oli tema koolitus aju teemal.
Raadiosaates Hallo Kosmos on temaga kahetunnine saade. Saate kõik teada, kuidas tervena elada, kuulake kuus korda, siis saate selgeks ja inimestele edasi anda. Olete siis liikuvad enesearmastajad

Tegelikult, depressiooniprogrammi ju tahtsin avaldada, kukkusin lobisema 😀 🙂

Väga tähtis
MindSet ja Grifoonia 1-2
Nutripakk
Aktiviin või H-500 või AquaOx 1-2

Oluline
Tsink 1x
Prenatal+ 1x või Ultimate Max 2×1


Millest depressioonid tulevad, ja veel üks depressiooni programm

Olga esimene koolitus Tallinnas, peaajust

Teise aasta koolitused 1-3
Sissejuhatus, ehk miks puhastusi ja kaalualandusi üldse vaja teha on
Organismi puhastamine. 2/3 Olga Butakova Tallinna koolitusest
Kaalu alla saamine. 3/3 Olga Butakova Tallinna koolitusest

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. 
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

Üks kommentaar “Depressiivsetele on mõistmisest veel vähe

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s