ŠLAKKIDEST vabaks soolavannidega

Allalaaditud fail (22)

Peter Jentschura, Euroopa nimekaima detox-guru õpetuse kohaselt on paljude haiguste tekitajaks happed. Toodab ju inimese enda lihaskondki stressi või füüsilise pingutuse korral piimhappeid, lisaks saab ta kohvi ja teega parkhappeid, lihast kusihapet, šokolaadiga maitsvaid oksaalhappeid, peavalutablettidest salitsüülhappeid jne. Organismil tuleb kogu aeg kõikide nende hapetega võidelda ning selle jaoks vajab ta mineraalaineid (eelkõige tsinki, magneesiumi ja kaltsiumi), mille abil hapetest moodustuvad soolad.

Jentschura õpetuse kohaselt kogunevad šlakid eelkõige organismi n.-ö. äärealadele: jalgadesse, kätesse, peanahka. Näiteks peanaha ketendus ja kuivus on tingitud organismi püüdest koguda vedelik neerudesse, et neutraliseerida happeid.

Allikas: Uudne paastumisõpetus

Detox-õpetuse kohaselt vajab organism kehasse kogunevatest jääkainetest korrapärast puhastamist. Inimese keha toodab ise jääkaineid, lisaks saab ta neid ümbritsevast keskkonnast õhu ja toiduga. Organismi kogunenud jääkained põhjustavad tervisehädasid, millest kõige tavalisem on väsimus, ebamäärased kõhu- ja liigesevalud, migreen, samuti kõikvõimalikud nahahädad sügelusest tselluliidini. Šlakkide kehast väljutamise nimel töötavad soolestik, maks, neerud, kopsud ja lümfiringe 24 tundi ööpäevas. Vananemise, väheliikuva eluviisi, stressi, haiguste ja üksluise toidusedeli tõttu võib nende elundite tegevus aeglustuda. Detox-kuuri eesmärgiks ongi eeskätt soolestiku, maksa ja neerude tegevust turgutada. Võrreldes paastumisega on detox-kuur kergem, sest lubab süüa toorest ja hautatud köögivilja, ei sega igapäevast elu ning ei vähenda lihasmassi.

Vaata, millised toksiinid satuvad inimese kehasse, kuidas neid ära tunda (test), ja kuidas vabaneda.

Vees- ja rasvaslahustuvad toksiinid saab kehast välja Coral Detox pakiga, mis on suurema Pesumasina väiksem variant, neli asja: Assimilaator seedimisele, koralliliiv kuuks ajaks, H-500 (Mikrohüdriini uus variant), Letsitiin paneb liikuma kehas asjad, toimib seebina. Eriti nemad, kes polegi end eluski puhastanud, palju korraga sees, võivadki alustada Coral Detox pakist või võtta veel juurde Ginko biloba ja Lutsern, siis on suur masin, millega keha läbi pesta. Ja Pesumasin on kogu aeg igapäevaseks hea.

Koos Pesumasinaga võib teha ka Parasiidikuuri. Ja võib teha selle peale Pesumasinat.
Aga enne suurpuhastuskuuri Kolo-Vada oleks hea, kui parasiidid on välja aetud pika kuuriga. 21 päev on parasiidikuur pikk. Ka laste parasiidikuur samapikk.

Lapse keha võib ka puhastada. Muidu küll põhiliselt parasiidikuuri tehakse, ja lastevitamiinid keha toitmiseks ja laste omega 3. Aga ka seenekuuri võib lapsele teha. Ja kui on miski ravimikuur lastud kogemata talle teha, si ravimijääkidest puhastamiseks Takjajuur.
Jah, Takjajuur on ka see, et kes tahab puhastamiseks valida ainult ühe  toote, siis Takjajuur. Täiskasvanu võib võtta ka veel Lax-Max-i ja Assimilaatori. Lapsele ka seedimisele midagi. Papaia ja SuperFlora sobivad. Fermendid ja head bakterid.
GMO-dest ja toksiinidest vabastamise programm

Kui mürke nii hirmus palju, et maks võib vähe töötada, siis võibki alustada kohe maksakuurist. Ja kui neerudega midagi, siis neerudekuurist. Ja ka Pesumasinast või Coral Detox pakist võib alustada.

Lümfipuhastusprogramm, ka hea  koos sauna või vanniga
40+ – alustada maksast
Miks on vaja keha seest pesta, ja kuidas seda alustada

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

Üks kommentaar “ŠLAKKIDEST vabaks soolavannidega

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s