Väga kavalad. 80% haigustest on nende põhjustatud

18301685_1321749487902151_2796587049988275966_nElke Kalm, FB-postitus

Mis tahes tervisehäire tekkimisel tuleks alati kõigepealt vabaneda parasiitidest.
Tänapäeval on tõenäosus nakatuda parasiitidest 90%. 95%-l täiskasvanud elanikkonnast on 1-5 liiki parasiite (üldse on neid üle 600 liigi), kusjuures mitte ainult jämesooles, vaid kõikjal: lihastes, veres, liigestes, kopsudes, maksas, nahas, silmades, ajus. Suurim neist — kuni 12 m pikkune paeluss — võib elada meis kuni 25-aastaseks. Parasiidid söövad toitaineid (vitamiine ja mikroelemente, eriti germaaniumi ja räni), milleta organism ei saa normaalselt toimida. Teiseks ummistavad nad kõik organid oma toksiliste väljaheidetega ja surnud laipadega, tulemuseks ägedad hingamisteede haigused, vähk, AIDS, diabeet, hepatiit jt.
Kuni 80% haigustest on kas otseselt parasiitide tekitatud või siis nende elutegevuse tulemus.
Parasiidid on maal elanud palju kauem kui inimene ja nad on ka inimesest paremini kohandunud. Nad on väga kavalad, vastupidavad ja nad on väga paljude seletamatute hädade põhjustajateks.

Esimene asi on hakata korallivett jooma. Edasi ParaFightiga ja küüslauguga parasiidid välja ajada. ParaFight on ka võimas pärmseenevastane vahend. Seen on ka parasiit. Ja peale seda oleks hea teha keha üldpuhastus, KoloVada kuur. Viib välja kõik toksiinid, mürgid, kehast.

Elke Kalm
Coral Club

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s