Tervisekontseptsioon – NELI SAMMU TERVISENI. Peeter Liiv

18033844_1517286588342610_3507160775190324098_n

SA OLED SEGADUSES?

* Tervise-infot on kõikjal nii palju, et Sa ei tea enam, mida võtta, mida jätta?
* Sul on mõni vaevus, mida oled püüdnud parandada, “näkitsedes” küll siit, küll sealt “servast”, kuid vaid ajutise eduga või lausa edutult?
* Oled pikka aega ajanud taga mõnd “imeravimit” ja lõpuks selle kätte saanud – kuid mõne aja pärast on süptomid taastunud?
* Tahaksid pihta saada, mis siis ikkagi Sinu organismis “tegelikult toimub” ja kuidas end tõeliselt tervendada nii, et tulemused oleks püsivad? Veel enam – et saaksid hakata üha sügavamalt maitsma ka Oivalist Tervist: kasvavat “puhtust, kergust ja magusust kehas”, vitaalsust ja ei tea kust lahvatavat Loovust. Mis tunne oleks kogeda endas alatasa “noorusaja energiat”? 🙂

Tõeline vastus Sinu võimalikule nõutusele on – SÜSTEEMSUS!

Kompleksne lähenemine, mis eristab olulist ebaolulisest ja just tänu sellele on tõeliselt TÕHUS võrreldes “kaootilise” katsetamisega.

Loomulikult on ka Süsteeme erinevaid – avaramaid ja kitsamaid, – mille seas Koralliklubi Kontseptsioon on arstide ja teadlaste ning miljonite kasutajate poolt üks läbitöötatumaid. Seda tasub rakendada. Kuid enne tuleb sellest teada saada! Seda õppida! Siin pole vaja leiutada jalgratast. Siis hakkab kõik juba mõne kuuga paika nihkuma – nii teoorias kui praktikas. Ja püsitulemused ilmnevad kõigi 12 organitesüsteemi – ja KOGU organismi – toetamisel, puhastamisel ja tugevdamisel.
AITAB ALGUST TEHA: ÜLDKONTSEPTSIOON

Koralliklubi Üldkontseptsioon on välja kujunenud 15 aasta jooksul väljapaistvate ekspertide (sh arstide) ühise praktika käigus Koralliklubi toodete baasil.

NELI SAMMU TERVISENI:

1. Bioomastatav vesi: Korallivesi

2. Täisväärtuslik rakutoit: Bioaktiivsed toidulisandid

3. Organismi regulaarne puhastamine: Pesumasin, Antiparasitaarne Programm, Soolepuhastusprogrann 2 Colo-Vada Pluss, lümfi-, maksa- ja neerupuhastus jt

4. Organismi regulaarne kaitse toksiinide, parasiitide, elektromagnetkiirguse jms eest: vetikad, savi, kiirguskaitse „Neutronik”, vitalisaator „Vitashell” jt

Soojalt

Peeter Liiv

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

Üks kommentaar “Tervisekontseptsioon – NELI SAMMU TERVISENI. Peeter Liiv

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s