KLIMAKTEERIUM ehk üleminekuiga. Võtame mõnuga

Allalaaditud fail (8)

Nii minu kui kindlasti ka teil paljudel on ka see premenopaus, mis algab juba varem pihta. Organismis toimuvad muutused. Vahel on tunne, et lähen hulluks :). Niimoodi viskab tervise käest ära. Kuidas kellelgi on, eriti tundlikel inimestel.
Toitumine on tähtis. Muidugi on kallis osta mahedat toortoitu. Aga pidupäevadel saab endale lubada. Mürkidega koos ja ka töödeldud asja ei võta rakud vastu ja iial ei tea, millal nad streikima hakkavad. Ja kui veel need naistemuutused ka tulevad, viskab kompoti täitsa segi.

Olen nüüd oma põhiasjaks elus võtnud enda keha korrashoidmise ja siht mis sul on, see töötab. Niisiis võimalikult mahetoorestoit. Ja võimalikult palju kehale vajalikke toitaineid. Ja kogu aeg keha puhastused. Nüüd sain parasiidikuuri ja Kolo-Vada tehtud. Kolo-Vada ajal alustasin korraliku lümfipuhastusega, mis kulges siiani välja, ja nüüd üleeile alustasin kuuekuulise seenekuuriga.


Menopausi ajal on soovitav võtta
*klõpsa hiirega linkidele

PhytoMix 1-3 päevas
(klõpsa toote nimele)
AquaOx 1×2
Premium Spiruliina 2×3
Omega 3/60
1×2
SuperFloora 1×2
Aktiviin 
1×2
Coral Kelp 2 päevas
Daily Delicious Shake kollageeniga 1 kulp päevas
Ca-Mg Complex C-, K2- ja D3-vitamiiniga 2×2

Või Nutripakk

Miks see toimub?
Vanusega alaneb järkjärgult munasarjade funktsioon ja östrogeeni tootmine, mille tõttu naise organismis toimub hormonaalne ümberkujunemine. Kuna hormoonid reguleerivad erinevaid elutegevuse protsesse, võib nende süvenev puudus menopausi ajal põhjustada paljusid ebameeldivaid sümptomeid:
Ebaregulaarne menstruaaltsükkel,
Kuumahood ja higistamine,
Peavalud,
Vererõhu tõus,
Meeleolu kõikumine,
Libiido alanemine,
Unetus,
Unisus/ väsimus,
Ärrituvus,
Rahutus,
Depressioon,
Mäluhäired,
Pulsi kiirenemine

Täiendav info:
Kuumahood, mis ilmnevad palavuse, suurenenud higistamise, pulsi ja arteriaalse vererõhu kõikumistena on üks levinumaid sümptomeid, mille all naised üleminekuperioodil ja menopausi ajal kannatavad. Tavaliselt kestavad need 3-10 minutit ja korduvad erineva sagedusega ning põhjustavad igapäevaelus olulist ebamugavust. Kuumahood tekivad organismi termoregulatsiooni häirete tulemusena. See on üks peamisi põhjusi, millega menopausis naised pöörduvad arsti poole lootuses saada leevendust.

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. 
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

Naise suguhormoonid östrogeenid osalevad reproduktiivsüsteemi, hüpofüüsi ja hüpotalaamuse, piimanäärmete, peaaju, südame-veresoonkonna ja luu-lihaskonna, kusepõie, küünte ja juuste, jämesoole ja maksa funktsioneerimises. Östrogeenivaeguse korral on nende organite ja süsteemide töö häiritud ja halveneb.

Kui östrogeenide „võlujõud“ kaob (menopausi periood), jõuavad naised meestele järele südame-veresoonkonna haiguste esinemissageduse ja raskuse poolest. Peamiseks 50-94-aastaste naiste surma põhjuseks on südame-veresoonkonna haigused (sealhulgas müokardi infarktid ja insuldid).
Igal aastal sureb nende tõttu 34 % vanemaealisi ja eakaid naisi, mis on rohkem kui kõikidesse vähiliikidesse kokku!
Insuldi tõttu sureb igal aastal 10 %, kuid rinnavähi tõttu ainult 2,8 %!
Menopausis naiste vähki haigestumise risk on 1:20 000, lennuõnnetuses hukkumise risk 1:10 000, kuid invaliidistava luumurru risk osteoporoosi tõttu 10-15 menopausi aasta jooksul on 1:60!

Üks kommentaar “KLIMAKTEERIUM ehk üleminekuiga. Võtame mõnuga

  1. […] Aga higistamishood, kas need ei või olla menopausiga seonduv? Või siis mul on nagu üldse kogu aeg selline tunne, et nagu juba tuleks menopaus, premenopaus, selle eelne seisund :D. Olengi selline rahutu kogu aeg :). Siin mul menopausiasjad, PhytoMix on spetsiaalne toode, higistamishood ja närvilisuse võtab ära https://koralliklubikogemused.wordpress.com/2017/04/14/klimakteerium-ehk-uleminekuiga-votame-monuga/ […]

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s