Kolo-Vada puhastusprogramm annab süüa

Täna mul Kolo-Vada teine päev. Ärgates jõin oma pool liitrit sooja korallivett termosest ära ja tegin ka kohe oma kohvi pooleks iseblenderdatud mandlipiimaga. Ja võtsin Kolo-Vada pakikese koos kohviga. Ja süüa ei tahagi. Ongi kõht täis, kujutage ette. Minul, kes ma ikka hullult süüa armastan. Siis ikka õige jutt, et Kolo-Vadas toit juba olemas. Rakkudele vajalik toit, eriti et puhastuse ajal oleks tervis tugev.

Nüüd saan aru, miks paljud tarvitavadki Kolo-Vadat kogu aeg. Ka lihtsalt saab võtta pakikesi eraldi. Ongi mugav, ei pea ise mõtlema, mida kõike mu organismil vaja on. Võib ka mõelda. Siin ka spikker, kes soovib.

Muidu on hea, et Kolo-Vada puhastuskuuri ajal süüagi ka rohkem värsket. Liiga äkki ei või toitumist muuta, aga natuke. Kui ikka Kolo-Vada ise ka juba toidab, siis väga hea kerge olla. Toortoit ka ise puhastab keha. Ja annab aluselist jääki. Ja annab rakkudele vett. Vett organism vajabki. Nipet-näpet seal spikris ka, mida ta veel vajab. Inimeste kehakaalust on hästi näha, mida kõike ta ei vaja 😉

21. jaanuar, minu nimepäev, 45. nimepäev elus, 2017 aasta
Mõtlen ikka.

St olengi nüüd siis õppinud mõtlema:

Et mul ei ole Kolo-Vada puhastuskuuri esimesel tavatoidust ilma oleku päeval, mitte mingit vajadust, et tahaksin midagi peale savi ja teeleheseemneekstrakti. Teistel oli kahekäiguline lõuna, istusin koos oma savipulbriga teistega lauas, ja ainult imestasin, kuidas nad liha ja kartulit ja keedetud peeti süüa üldse saavad. Jube, mida ma ei taha oma kehasse panna.

No ikka see mõtlemine, ja harjutamine, mida nüüd neli aastat olen järjest harjutanud tasapisi üleminnes tervislikumale toidule. Sest liiga äkki ei või kohe toortaimetoitlaseks hakata. Ajuga küll otsustame kohe ära, et nüüd – plõks! – hakkame!, aga meie sisemus ei tea seda, ta ei saa üldse, aru, mis talle nüüd saadetakse, ja hakkab enda kaitsma. Tasapisi kahe-kolme aasta jooksul minna üle.

Ja nüüd ma enda tänase päeva pealt siis näen, et kehal ei ole vaja seda “rämps”toitu. Pole “vajadust”. Kõik rakkudele vajalik on Kolo-Vadas kapslite-tablettidena olemas. Peale omastuva vee, korallivee, vajab ju keha ikka ainult nipet-näpet aminohappeid, vitamiine, rasvhappeid, fermente. Ja selle kõik saab ta kapslites-tablettides kõik need neli paastupäeva.

Olete CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.

imag1675
imag1676
imag1680

2 kommentaari “Kolo-Vada puhastusprogramm annab süüa

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s