Kui Kolo-Vada teen liiga harva…

Nüüd ma enam ei saa ilma Kolo-Vada‘ta. Olen siiani edasi lükanud. No et teeb mu nii meeletult kõhnaks ja raske neljaks päevaks harjumuspärasest toidust eemal olla.

Ja tervis oli ju nii hea!

Nüüd juba jälle tahavad külmetushaigused ligi hiilida, olen külma kartma hakanud. 2,5 aastat Kolo-Vadast viilida on ikka liig mis liig. Nüüd siis tean tulevikus.

Nii oli ka parasiidikuuriga. Seda tuleb, tuleb välja, mul palju tihedamini teha. Neli korda aastas. Parasiidikuuriga ka nii, et kui olen ära unustanud, et regulaarselt seda teha, hakkab mingil ajal nina tilkuma, kohe tunda, et pole tükk aega teinud. Kui korralikult 3-4 korda aastas teha, on ok.

Ja Kolo-Vada, tuleb välja, on kord aastas kindlasti mul vaja. Ja, Agnes, ei viili!

Võtsin nüüd praegu siis selle karbi enda ette, et rebin lahti ja. Selline pühalik tunne tekkis selle ees. Mõtlesin, et teie, kes te ka hakkate Kolo-Vadat tegema, see on suur sündmus elus. Inimesed ka kirjutavad mulle, et tunnevadki nii. Et “nüüd siis võtsin ette  ja pühendun enda tervisele”.

….

Heh :). Sain ka nüüd aru, miks tekib selline pühalik tunne selle karbi ees. Kui teda nii harva teha. Siis pole igapäevane, sellepärast. 🙂

Teen seekord koos lümfipuhastusega, see “prügikoristussüsteem” mul hästi ei tööta

Olete CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.

15665906_1768638210124231_4255936374381385664_n-1

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s