Uus keha järelmaksuga

Me ostame endale kodu järelmaksuga. Ja laseme enda kehal hääbuda selles kallis kodus. Muidugi, meil pole enam rahagi elulõpuni. Kõik tampisime majasse. Ja jõudu rahateenimiseks jääb ka järjest vähemaks, kuna keha ju hääbub.

Koralliklubis tervise taastumine, st terve keha ümbervahetumine kestab 2-3 aastat. Kui te PANETE TÄIEGA. Kõik keha rakud vahetuvad välja, ehitub asemele täiesti uus keha. Noor, ilus, tugev (mõõdukas sobiv trenn ka juures, eksju, nagu inimesele loodud). Luud vahetuvad 6-7 aastaga. Magu juba kolme päevaga. Maks taastub täitsa kiiresti. Umbes kolme kuuga.

2-4 korda aastas kehapuhastused. Küll parasiitidest puhastamine, küll mürkidest puhastamine. Ja maksapuhastus, neerude puhastus-tugevdus. Ja parem, kui toidu saame ka järk-järgult elusa vastu vahetada. Koralliklubis on rakutoit olemas. Liiga äkki ei või toitumisega muutusi teha, tasapisi minna tervislikumale üle, 2-3 aasta jooksul.

Aga keha ju januneb tegelikult oma põhibensiini, õige vee järele, mis ka rakku sisse mahuks. Surnud vesi ei mahu ja keha näeb lihtsalt mõttetut vaeva suuremolekulilise surnud vee seedimiseks, läheb sama targalt välja tagasi. Ja rakud muudkui kuivavad. Vajavad seda, millest nad koosnevad. Meie keha koosneb 70-90% veest. Mõnel 60-aastasel inimesel on sees veel vaid 40% vett. Vaadake näojooni, sealt on ka näha. Kui on krimpsus.

Me ei anna vett, vaid suht raskesti seeditavat ja omastuvat “bensiini” kehale, ja näete ise tänavapildis, milliste kõhtudega inimesed on. Koguneb kõik sisse ja inimene on vaevas.

Ja me ei anna ka rakkudele vajalikke toitaineid. Neid on vaja küll imevähe. Niipalju, mis meile reklaamitakse, et võtke seda ja seda, see on maitsev… Rakkudele ei maitse. Rakud öögivad sees. Surevad sees. Kleepuvad omavahel kokku veepuudusest. Keha kaitseb end mürkainete ja jääkainete eest rasvaga.

Alkoholiga veel tuimestame oma aju, mis tahakski veel mõelda midagi välja ses olukorras…

Kui teie olukord seal kõhus ja selle ümber ikka on hull mis hull, ja kaua sa veelgi valuvaigistitega keha juurde mürgitad…

Siis ära kiirusta. Alusta korallivee joomisega ja võid võtta ka mõned turgutavad-vajalikud asjad juurde. Mahedaks alustamiseks koralliklubis on Coral Detox pakk. Kuu aega.

Kel maks ja neerud korras, võib alustada parasiitide elusalt välja ajamise kuuriga.

Ja igal juhul on hea maksa puhastada. Kõigil. Sinul ja minul. Kohe hea tunne on maksal. Tema peab muidu puhastama meid jooksvalt, hakkab kohe paremini tööle, võime jälle midagi paha ka süüa, maks saab hakkama.

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. E-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

Sexy brazilian girl dancing at home wearing pyjamas eyes closed

2 kommentaari “Uus keha järelmaksuga

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s