Peavalu – ja üldse igasugused valud – veepuudus

Peas on ka veresooned ja nahk ja luud. Kui verevarustus on kehv, veri on näiteks paks ja seega ei liigu hästi… Toitained ei saa omastuda, kui rakkudevaheline vedelik ei ole puhas.

Inimesed, kui nad üldse juba jooksid vett… Ei pudelis on vesi seisnud pikka aega, see on veekonserv. Meie kehas võiks voolata elus vesi. Laske kraanist, pange filtrid vahele. Küsi filtrite kohta palju filtreid näinud inimestelt.

Ja puhtale veele lisaks koralliliiv, muudab vee ka elavaks ja nii ph kui mineraliseerituse poolest niisuguseks, nagu meie kehas vesi olema peab. Keha võtab selle kohe vastu, tere. Inimesel hakkab hea. Oleme naudingu ohvrid, mis teha 🙂

Koralliliivaga rikastatud vesi iga päev. Ja ongi meil üks hea rutiin. Tee proovi. Joo kolm  kuud järjest, vaata, mis muutub.

Korallivee valmistamine on lihtne, 2-5 min. Joomine ka lihtne, juba kohe suu limanahkadest tunned kuidas imendub, ja söögitorus. Kõik keharakud saavad kohe vett.

Programm: PEAVALU POLE VÕIMALIK

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

pizap-com14829791351111

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s