Tumedad silmaalused – veepuudus

Tavalise vee joomisest ei ole kasu. Keha rakud vajavad viie erineva omadusega vett. Koralliliiv annab kõik selle, kui see vette puistata.

Mitte et tumedate silmaalustega ei võiks ringi käia. See lihtsalt näitab keha üldist haiget seisukorda. Kui vesi ei omastu rakkudesse, on teil veri paks ja süda ei jõua paksu verd pumbata, tekivad trombid veresoontesse. Infarkt ka.

Kui vesi ei omastu rakkudesse, rakud kuivavad (üksteisega kleepuvad kokku ja moodustavad haigeid organeid). Kui õige viie omadusega korallivesi hakkab kehas liikuma, saaavd rakud hakata jälle omaette ilusti elama, ujuma puhtas rakkudevahelises vedelikus nagu kalad. Korallivee joomine vaheteab kogu keha rakkudevahelise vedeliku välja kolme kuuga. Ja rakud, kes on terved, saavad külastada oma naabreid, kes on ka terved ja hakkavad sünnitama uusi rakke. St et inimene hakkab noorenema.

Koralliklubis sellepärast tumedatele silmaalustele peitmiseks puuderkreeme ei müüda, et korallikad saavad oma näo ja keha korda. 2-3 aastaga on juba kõik uued rakud, st uus inimene. Kõik uued organid. Luud vahetuvad 6-7 aastaga, magu kolme päevaga. Ja maks uueneb päris kiiresti.

Kuidas korallivett valmistada ja kuidas-millal juua
Niisuta end seestpoolt

Uus keha järelmaksuga

Olete CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. Tooteid saab OSTA/TELLIDA

images-1

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s