Võid alustada ja võid ka veel oodata oma tervisega

Tere Hele! 🙂

Hea kuulda, et minu blogi tuleb google’st otsingus välja 🙂 (y)  See vist kuidagi nii seotud, et kui blogi on aktiivne, siis tuleb paremini. Külastatavus jne.

Koralliklubisse mina ka ju jõudsin oma tundliku keha tõttu. Ongi mõnedel tundlikum keha. Ma ei kannatanud ravimeid välja. Ja ei olnudki lootust, et kuidagi terveks saaksin. Raha ka ei olnud (kroonilise bronhiidi ja angiini tõttu ju ei saanudki mingit tööd korralikult teha, igal kuul nädal aega kodus haige :)). Raha selle jaoks, et end looduslike toidulisanditega terveks teha, ja et tervislikku toitu osta. Ja tarkust ka ei olnud, et kuidas ja miks.

30-sest 40-aastaseni lugesin läbi Eesti mitu raamatukogu. Ja kuskilt oli kõrvu jäänud, et vanasti mindi ikka Meistri juurde õppima :). Siis võtsin kätte ja läksin surmahädas endast vanema mehe juurde elama. Kes mind sunniviisiliselt tervislikule toidule üle viis. Ei tohtinud rämpsu osta ja kõik. Tema raha ju. Ja koralliga hakkasin ka üle kivide-kändude tegelema, seda selgeks õppima. Pea ka ju ei töötanud. Ajud parasiite ja mürke täis jne 🙂 🙂

Esimese parasiidikuuriga sain eluaeg vaevanud kroonilsest bronhiidist ja angiinist lahti. 90% kroonilistest haigustest kaovad parasiitide elusalt välja ajamise kuuriga.
Lapsele ka lapsekuur. Võib ka ise valida, kuidas lapsele see koostada, mina soovitan mrs Olga Butakova koostatud programme. Mõnikord ka midagi juurde võtta. Olga Butakova käib meid kord aastas Tallinnas koolitamas. Kõik saavad koolitusele tulla, ja oskavad pärast programme koostada. Olga Butakova loengud on ka eesti keelde tõlgitud, raamatutena müügil. Põhiline raamat, kus kõik 12 organitesüsteemi ära seletatud lihtsas keeles, maksab 10 eurot. Saate minult küsida. Teine raamat on “Kesknärvisüsteem. Immuunsüsteem” 12 eurot, kolmas raamat “Diabeet. Kõrge vererõhk” 5 eurot.
Koos uue suure Butakova veeraamatuga saadan pakiauomaati neli raamatut 45 euroga.

Parasiidikuur aitab ka külmetushaigusele kohe juba kiiresti, teisel-kolmandal päeval juba palju parem olla. Viirused-bakterid-seened lähevad juba seest vähemaks.
Kestab 21 päeva. Peale seda taastumine.
Viiakse elusalt välja, st ise lähevad ära, neile ei meeldi enam meie mõrudas-kibedas kehas 😀

Parasiidikuuri võibki teha kas Must pähkel lisaks või Sipelgapuu koor lisaks Küüslaugule ja ParaFightile.

Lapsele ka kas Musta pähkliga või Sipelgapuu koorega, Küüslauk ja Papaia. Taastumiseks lapsele veel lisaks  headele bakteritele (SuperFlora) ka Colostrum+ immuunsuse tõstjana. Ja ise võib ka alati võtta. Sipelgapuu koor ka imuunsusttõstev.

Rinnaga toitmise ajal saab ise otsustada, kas liigutada parasiite kehas või mitte. Korallivett peab jooma niikuinii kuuri ajal korralikult ja üldse ka peab kogu aeg jooma. Korallivesi juhib parasiidid-seened-bakterid just soolestiku kaudu välja, ei hakka kehas liikuma. Kui on seeni-baktereid-viiruseid üle mõistuse palju kehas, saabnii kuinii laps nad emalt rinnapiimaga. Niiet ise otsustada, kas jätta nagu on, või süüa midagi mõrudat-kibedat :). Koralliklubi toidulisandid looduspuhtad GMP-kvaliteedimärgiga. Puhtam kui see tavasöök, mida igapäev sööme. Parem süüa koralliasju :). Musta pähkli lehed tabletiks pressitud, täitsa salat :), neid võibki alati närida toidu asemel, kui on kiire ja pole aega süüa. Spiruliina ka sellised head tabletiks pressitud puhas supertoit.

Mees ka (alustada) parasiidikuurist. Või siis lihtsalt korallivee joomisest. Verele põhiline, et veri läheks vedelamaks, paksu verd ei jõua süda pumbata.

Kui maks või neerud nõrgad, siis kas alustada Pesumasinast, mis on mahedam puhastusprogramm, või maksapuhastusest ja/või neerude puhastamisest.

Siin mul puhastamistest lühidalt ära seletatud ja allpool ka lingid parasiidikurile ja keha suurpuhastusprogrammile
Laste parasiitide elusalt välja ajamise kuur
Külmetus-viirus
Astma (programm on artiklis allpool)

Toitumisega jah nii, et väga äkiliselt ei või taimtoortoidule minna, aju küll otsustab ära, aga seedimine ei saa aru ja saab šoki :). 2-3 aasta jooksul tasapisi. Lihtsalt igal hommikul kausitäis maitsvat lehtsalatit.
Salatisse kuulub alati: Roosa sool. Cayenne’i pipar. Sibul või küüslauk või porru. Tomat. Kurk. Mehaaniliselt töödeldud ja ideaalis öko õli. Seesamiseemned kaltsiumiallikana. Mingi erineva salati lehed. Ideaalis oma aiast. Poole sidruni mahl. Päris sidrunist pressin. Ideaalis must rõigas peene riiviga. Sügisel, praegu on hästi saada poest, näeb välja must ja ümmargune.
https://koralliklubikogemused.wordpress.com/2015/12/24/miks-keedetud-ja-kupsetatud-toitudest-koht-kinni-jaab/

Kui soovite tooteid klubiliikmehinnaga osta, 20% odavamad. Ja pärast veelgi 10% tuleb juurde, siis minu soovituste alla saate liituda siitkaudu 🙂

Tallinnast saate kesklinnas klubiliikmena klubist ise ostmas käia. Ja pakiautomaati saadan oma inimestele 3 euroga, saate juba järgmisel päeval kätte. Klubist saab ise ka tellida, saadetakse Smartpostiga.

Südamele sada asja head 🙂

Agnes 🙂
agnes.kallit@gmail.com

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s