Pekki need jõulud!

Kui inimesel endal on tervis ikka nii käest ära, siis ei sõida ta kingitustega laste juurde, vaid tegeleb jõuluajal (Jumala Heaks) iseenda tervisega. Et ikka teiste Heaks, et pikemalt saaks koos lastega jõulusid tähistada.

Kellel teist ei oleks muret oma vanemate pärast, kes – NUI NELJAKS! – ei soovi lahkuda arstijärjekorrast, kuna seal nad saavad VABALT rääkida oma elust. Sellepärast saavad nad seal vabalt rääkida, et arst tunneb inimest. Ja arst saab selle eest raha. Et tunneb inimest.

Vanale inimesele PESUMASIN mõjub ülihästi.

Parasiiti võib talle teha peale Pesumasinat. Tal väga palju juba kogunenud mittevajalikku sisse ja kui see korraga liikuma hakkab, võib ikka väga paha hakata. Niiet ikka see vana tarkus – Kui on kaua aega kogutud enda sisse mustust, siis ka läheb kaua aega, et seda tasapisi välja saada.

Mina oma kasuemale lasteparasiidikuuri. Musta pähkli lehed, Küüslauk. Kui soovib, siis ka Sipelgapuukoor. Aga kindlasti korallivesi juures toiduvaheaegadel tühja kõhuga. Aga ikkagi 21 päeva.

Kolo-Vada asemel vanale inimesele Lax-Max. Assimilaator ka võiks olla. Niiet õhtul 2-3 Assimilaatorit vahetult enne magamaminekut. Ja kohe hommikul 3-4 Lax-Maxi peale ärkamist – Ja siis kohe läheb WC-sse😀😛🙂. Nii on väga mõnus. Niikaua kui purgid otsas. Ja ikka ka jälle korallivesi tühja kõhuga. Peale kapslite võtmist võib juba 20 min pärast korallivett juua, kapsli sisu on nii peen, et imendub 17 minutiga juba verre ära. Ja kapsleid võtta tavalise veega, mitte koralliveega.

Puhastamised on ikka olulised, ka vanal inimesel. Siis peale seda anda toitaineid juurde. Liigestele, südame-veresoonkonnale, puhastada-toita lümfi, rakumembraane elastseks muuta, et toitained läbi hakkaks minema, jne. Korallivesi kogu aeg tühja kõhuga joomiseks. See ise koguaeg puhastab ja annab vajalikke mineraale, muudab keha aluselisemaks.

Võib ka juhtuda, kui te ise peale ei käi, et vana ise tahab hakata ka toitu valima.

Regulaarsust jälgige teie. Ja kui te seda suudate, siis on vana teid hästi varemalt koolitanud.

Agnes Kallit
kirjutage mulle oma vanemate elust
agnes.kallit@gmail.com

Pesumasin
CoralMine, H-500, Coral Letsitiin, Assimilaator
Laste parasiidikuur (mahedam parasiidikuur)
Lax-Max
Assimilaator
Liigeste taastamise ja tugevdamise programm
Südametoidud


KORALLIKLUBIST ESTEETILISELT. JA MITTE AINULT
🙂
Peeter Liiv

Nagu vbl juba teate, tegime koos Meister Mari-Liisi Kajariga 2015 suvel Stroomi rannas koos professionaalse telemeeskonnaga (režissöör ja kaks operaatorit) kapitaalse videofilmi Koralliklubi lähenemisest ja toodetest, mis oleks ühtaegu nii informatiivne kui ka esteetiline. Kogu vestlus toimub „vee peal” – nagu ka algab Elavast Veest. Peaaegu peegelsile meri ja päikeseloojang lisavad räägitule müstilist aurat 🙂. Mulle tundub, et valminud materjali kannatab näidata huvi tekitamiseks ükskõik kellele, liiati siis veel Klubist huvitatule ja Tarbijale. Turustajad saavad seda levitada oma potentsiaalses tarbijaskonnas ning pakkuda seda töövahendiks ka partneritele oma meeskonnas.

Materjal koosneb 11.08 pikkusest promo-variandist (kuhu koondatud olulisimaid mõtteid kogu materjalist ja mida saab näidata algatuseks ka eraldi) ja pikast variandist, jaotatud 6 osaks a 8-15 minutit. Üldpikkus kokku minu arvestuste kohaselt 80 minutit!

P.S. Video saadaval ka DVD-na nii klubis kui ka posti teel (hind koos postikuluga 5.-)

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. 
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

pizap-com14794840537211

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s