IMMUUNSUS – kalleim varakast

Ma olen ise enda mõistusega mõeldes valinud, et ma täidan oma päevad mingisuguste tegevustega. No ärkvelolekuaeg. Ja ma täidan selle oma aja tegevustega, mis toob mulle raha sisse. Raha eest ma ostan… Mõistust?

Kui teie tervises midagi logiseb. Kas teie jaoks on prioriteet, et sööte parimat? Mida te enda teenitud raha eest valite osta. Kas teie tervislik seisukord on tähtis teie jaoks?

Kas saate televiisori ära müüa? Saate raha, et tervis korda lüüa!
Saate vabaks aega, mida televiisorisõltuvus on võtnud. Saate korda ka oma pea, mis on parasjagu laiskunud. Te saaksite nii paljusid inimesi aidata!! Ka valida terve olemise tee.

Mida te valite oma päeva? Kas valite enda elu vabaks?! Vabaks ussidest enda sees, rasvadest, mis teid piinavad. Kas tahate teid mürgitavatest jääkainetest kehas vabaneda? Kas tahate LÕPUKS – hakata modelliks. Te oletegi enda TERVE kehaga inimkonnale eeskujuks ja inspiratsiooniks. Teiega tahetakse rääkida, te olete kogu aeg heas tujus, sest teil kõht ei valuta. Te saate joosta ja hüpata. Te saate ja te tahate jälle õnnest tantsida!  Visake endalt AASTAD! Ja teie lapsed näevad seda. Ja ka teised modellid näevad teid ja armuvad teisse.

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

Immuunsuse tõstmine algab juba koos teie esimese puhastusega – parasiitide elusalt välja ajamise kuuriga. Ja lisage vastavalt enda keha seisukorrast hoolimisele juurde immunsuse tõstjaid. Valige lihast ja luust elu televiisorimodellide asemel. Kasvõi kolmeks aastaks oma elus. Kas saaksite hakkama?! 🙂

Immuunsuse tõstmise programm
Borrelioosist taastumiseks ja tugevdamiseks
Loodustoodete ABC kodus, autos, lennukis

Laste oma immuunsuse tõstmise programm
Kui unistad suvel immuunsusest…

Paistab, et mõni on päris targa arsti juurde sattunud! Ah et nõrka immuunsust kästi karastada ja treenida? Lapsele puhkust võimaldada? Nad niigi liialt puhkavad! Kui lapsega mere äärde lähete, võib seoses kliimavahetuse või päikesega hoopis herpes välja lüüa.

Kas olete proovinud teha kõike, mida arstid soovitavad? Kas töötab? Mõned kindlasti mingi tulemuse said. Tegelikult ütles arst kõik justkui õigesti. Veel parem oleks, kui te täidaks neid soovitusi enne, kui immunsus langeb. Väga oluline on. KUI PALJU neid nõuandeid täidetakse. Paljud loobuvad ja otsustavad antibiootikumide kasuks. Ikka tarbite köhavastaseid preparaate. Ikka püüate Paracetamol’i abil palavikku alandada. Seega, jätkake sellega, mida olete alati teinud, kui laps haigestus. Kui laps haigestus 15.-ndat korda, siis hakkate 15.-ndat korda tema immuunsust hävitama. Kui aga satute arstile kurtma, siis tema soovitab oma vana repertuaari. Saate aru? Tekib nõiaring: mida tihedamini laps haigestub, seda tihedamini tema immuunsust hävitate. Mida rohkem ravite, seda sagedamini jääb laps haigeks. Sellest nõiaringist õnnestub lapsel vahel ise välja rabeleda, kui ta saab vanemaks või toimub tema elus mingi kardinaalne muutus.

Sellepärast ei saa ma nimetada mingeid tõhusaid immuunsuse parandajaid, sest neid lihtsalt ei ole olemas! Kõik panacead (Tõlk. utoopiline kõiki haigusi raviv imerohi), mida arstiteadus on leiutanud, alates interferoonist ja lõpetades ravi-seentega – on kõik tinglikud.

Püüame täna selgusele jõuda, mis immuunsus siis ikkagi on. Püüame aru saada, mida peame tegema, et mitte haigestuda. Me ei pea ravimise ja taastumise üle juurdlema, vaid profülaktikast aru saama. Peame seadma endale ülesandeks, et haigus, mida viimati põdesime, jääb viimaseks. Tegelikult meid ei huvita, milline immuunsus on, vaid tahame et meie laps oleks terve. Eesmärgiks on, et kui teised lapsed lasteaias on haiged, siis meie laps on terve. Hakkame järgima eluviisi, mis aitab meie immuunsüsteemil oma tööd edukalt teha.
Kui inimene on haigeks jäänud ja hakkab siis rabelema ning infot otsima

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

pizap-com14790612611491

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s