Et toitained hakkaksid omastuma. Odav, kallis ja keskmine programm

Palju on küsitud, kas on programmi ka sel puhul, kui toitained ei omastu.


Odav programm

H-500
Varustades organismi võimsate antioksüdantidega, suurendab rakuenergia sünteesi, mida toodetakse mitokondrites valkude, rasvade ja süsivesikute lõhustumise tulemusena. 

Assimilaator
Kui terve, täisväärtuslik ja kvaliteetne ka ei oleks tarvitatav toit, ensüümivaeguse korral ei seedu toit normaalselt ja organismi rakud ei saa küllaldaselt toitaineid.


Kallis programm

Tauriin
See aminohape osaleb aktiivselt ainevahetuses, hoiab ära sapi kogunemise sapipõies ja sapikanalites.

Coral Magneesium
Tauriini ja magneesiumi kombinatsioon aga aktiveerib organismis energiatootmise ja parandab rakkude toitmist.
Samuti on magneesiumil tähtis roll valkude ja aminohapete sünteesis ning geneetilise info edasiandmises DNA ja RNA kaudu.

Kiudainekokteil Hi-Fiber
Inuliin on seedimatu süsivesik, mis läheb peensoolest läbi muutumatult, kuid on soodne toiduallikas seedekulglas elutsevatele kasulikele bakteritele, aidates muuta bakteriaalset kooslust soodsas suunas. Inuliin on prebiootikum, mis soodustab organismis omal jõul mikroobide koosluse tasakaalu taastumist.

SuperFloora
Probiootikumid (bifido- ja laktobakterid)
Kasulikud mikroorganismid, summutavad patogeenseid baktereid maos ja soolestikus, taastavad mikrofloora tasakaalu. Parandavad seedimist ja ainevahetust, osalevad vitamiinide ja ensüümide sünteesis, mis on vajalikud toidu kvaliteetseks omastamiseks. 

Assimilaator
Assimilaator – seedimist parandav toode. Selle koostises on peamised taimse päritoluga ensüümid, mis lõhustavad seedekulglas liitsuhkruid, liitvalke jt kompleksseid toitaineid lihtsamateks, mis seejärel, imendudes läbi soolestiku limaskesta, jõuavad verre.

FlexiCor
Vähendab kaltsiumikadu luudest ja kiirendab nende taastumisprotsesse, aeglustab degeneratiivseid protsesse kõhredes, pärssides spetsiifiliste liigesekõhre hävitavate ensüümide, näiteks interleukiin-1, toimet. 

H-500
Varustades organismi võimsate antioksüdantidega, suurendab rakuenergia sünteesi, mida toodetakse mitokondrites valkude, rasvade ja süsivesikute lõhustumise tulemusena. 


Keskmine programm

Aktiviin
Mesilasema toitepiim on mitmekülgse ja suure bioaktiivsusega, kõrge toiteväärtusega toiduaine, avaldab mõju organismi ainevahetuse erinevatele aspektidele.

Ca-Mg Complex
Kaltsium reguleerib fermenteerumisprotsesse, hormoonide eritumist, rakusisest ainevahetust ning närvide ja lihaste erutuvust. Sellest mineraalist sõltub toidu seedimiseks vajalike ensüümide ja hormoonide tootmine.

Assimilaator
Tsellulaas – taimsete kiudude (kiudaine) seedimiseks vajalik ensüüm, mida inimese seedesüsteem ei sünteesi. Lõhustab aktiivselt tselluloosi (kiudainet), mille tagajärjel moodustub glükoos. Tsellulaas suurendab teraviljade, puu-, ja köögiviljade toiteväärtust.

Tauriin
See aminohape osaleb aktiivselt ainevahetuses, hoiab ära sapi kogunemise sapipõies ja sapikanalites.

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. 
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada