6 põhjust kookosõli kasutamiseks hambapastana

Artikkel kookosõli ja sooda seguga hammaste pesemisest

6 põhjust kookosõli kasutamiseks hambapastana

Koralliklubi pakub spetsiaalset looduslikku hambapulbrit

Inimeste kogemused Koralliklubi hambapulbriga:

RAUL M. Mina lapin sellega hambaauke. Juba mõnda aega plaanisin arsti juurde minna, sest hammas tegi haiget. Paar nädalat on pulbriga pestud ja hetkel arstile enam ei kibele, vaatab mis edasi saab.

MARJE L:

Ostsin endale ja lastele (sest kallis kaasa ilmselgelt jälle ei soovi, ei saa ja ei taha) MicroBrite hambapulbri. Esimest korda, kui hambaid sellega pesin oli väga võõras maitse. Aga siis avastasin, et hambad on üli puhtad pärast minutilist pesu. Läigivad, siledad, ebameeldivat maitset ei teki ka 12 tunni pärast suhu. Lapsed räägivad, et hambad on nii mõnusad pärast pesu. Hambapulber teeb hambad palju, palju heledamaks.

Ja nüüd siis skeptik (minu mees). Vaatas vaikides meie heatujulist kilkamist pealt, vaatas kuidas me üksteise hambaid võrdlesime ja läsk vannituppa, ning proovis ka. Oli kadunud 5 minutit, tuli vannitoast välja silmad säravad ja ütles. ” Kuule see tõesti toimib!” Ja nüüd mul on tunne, et pärast seda esimest pesu elan koos müügimehega. Ta on nii vaimustuses sellest hambapulbrist. Räägib samamoodi, et nii puhtaid hambaid pole tal mitte kunagi olnud. Läheb peeglist mööda ja naeratab kihvade välkudes endale. Tema ongi nüüd see inimene, kes päeva jooksul suudab ära juua mitu kanget teed, mis tema hambad on tumedaks värvinud. Nüüd aga on tema hambad 5 tooni valgemad. Uskumatu, aga tõsi! Eile veel rääkis, et hommikud on ilusamad, sest suu on palju palju värskem ärgates.

2 nädalaga parem tulemus, kui 100 euro eest Tõnismäe polikliinikus soodapesu!

II MICROBRIGHT pärast ülikooliuuringut nüüd kõigis Moskva kliinikutes!

30 stomatoloogi korraldasid Moskva Riiklikus Stomatoloogia (?) Ülikoolis poolrteist aastat kestnud uuringu . Uuring korraldati seoses efektiga, mida nad märkasid suuõõne ERINEVATE haiguste puhul seoses MH-ga. Arstid on umbusklik rahvas. Nad teavad, et varem pole midagi sellist juhtunud. Kuidas on see võimalik?

Uuringutulemused kinnitati ülikooli Teadusnõukogu poolt metoodiliste soovitustena arstidele-. Pärast mida seda hambapulbrit kasutavad praegu juba kõik Moskva – ja mitte ainult Moskva – juhtivad kliinikud.

KÜSIMUS: Mida Te tahate? Jäädagi käima hambaarsti juures ja selle eest tasuma? Või taastada oma suuõõne tervis nii, et kaob üldse vajadus selle järele? Või siis käia seal väga harva?

Suuõõne tervis sõltub SÜLJE omadustest. MB taastab sülje veefraktsiooni omadused ja kindlustab hammaste tugevuse. Sülg – see on vedelkristall, mille tuumaks kaltsiumfosrfaat ja selle ümber suur hulk negatiivseid ka positiivseid ioone. Sülje sellise struktuuri korral saab toimuda kaltsiumi- ja fosforiainevahetus sülje ja hammaste vahel. Hambad saavad toidu ja on tugevad – sülg toidab ja kaitseb neid, luues otsekui „särgi”. Suuöös muutub selle tulemusel:

1. Palju puhtamaks

2. Lahkuvad bakterid – kuna nad ei saa MB keskkonnas elada

3. Normaliseeruvad pH, viskoossus jt omadused

4. Väheneb hambaemaili tundlikkus maitsete suhtes (kuum-külm,hapu, soolane, mõru jt)

5. Väheneb põletikulisus

6. Väheneb igemete veritsus

7. Tekib värskuse aisting

Suuõõne kompleksne hügieeniindeks, mis näitab bakterite hulka, kattu, toiduosakeste hulka jne, vähenes MB-ga juba 2 nädalaga ligi kaks korda.

Hambad armastavad nõrgalt leelisest sülge. pH tasakaal paraneb, kuid mitte kohe peale MH kasutamist, vaid hommikul pärast ärkamist tühja kõhuga.

Sülje liigkõrge viskoossus on nagu soo, moodustades koti hammastele. Liiga madal püdelus aga – nagu libe jää, kus pole toetuspunkti. Mõlemal juhul toimub hamba lagunemine. MH 2 nädalaga tõstis väga madalat ja alandas väga kõrget püdelust normi suunas. Kõrge viskoossus tekitab kaariest, madal – nekroosseid (kärbumuslikke) kahjustusi, destinaaliat.

MH vähendas bakterite hulka kuni kolm korda, olemata seejuures antibiootikum. Vähenes bakteritüvede arv.

2 nädalaga sülg struktureerus, taastades oma esmased looduslikud omadused. Katsealused jõid ka Korallivett, pestes hambaid, millega ise soovisid. Selle grupi tulemus polnud nii kiire – alles 2 kuuga saavutati sama tulemus, mis MB-ga. Sülg taastus, kuna ta tekib verest – kuna veri taastus. Tüvesid oli kaks korda vähem, viskoossus lähenes normile. Kui sülg taastub, hakkavad lahenema ka liigeseprobleemid, peavalu jms.

VEEL OMADUSI

1. On valmistatud ainult loodusliku päritoluga koostisosadest, ei sisalda kunstlikke maitse- ja lõhnaaineid, säilitusaineid, vahutekitajaid, suhkrut.

2. See ei ole abrasiivne, sest see ei sisalda oma koostises kriiti. Igapäevane hammaste emaili mikrolihvimine Teid ei ohusta!

3. On esimene antioksüdansete omadustega hammaste hooldusvahend maailmas. Muutes suuõõne aluseliseks, loob ebasoodsad tingimused erinevate bakterite arenguks ja olemasoluks – “mitu head ühe hoobiga” Mikrobrite täidab laitmatult oma profülaktilise ülesande kaitsta hambaid ja suuõõnt.

4. Pleegitab hammaste loomuliku emaili värvini juba esimese kasutamisega. Teest, kohvist, toiduvärvist tekkinud katt kaob loetud sekunditega.

5. Ideaalne “laiskadele” inimestele, seda kuna puhastamise protseduur võtab aega vaid ühe minuti. Bakterite katt eemaldatakse peaaegu silmapilkselt ja selline puhas suuõõs püsib 15-20 tundi.

6. Kasutamisel ei vahuta, Teil ei teki enam tunnet nagu “suu oleks täis habemeajamiskreemi!”

7. Väga ökonoomne – üks pudelike MicroBrite jagub umbes 12 kuuks (inimese kohta).

8. Omab antibakteriaalseid, aluseliseks muutvaid omadusi. Saab kasutada angiini, kurguvalu sümptomite leevendamiseks, kuristades kurku ja samuti ka desinfitseeriva vahendina väikeste naha vigastuste korral.

Kirjutage agnes.kallit@gmail.com

Tegingi nüüd oma alumistele hammastele valgendava protseduuri. Maksis 90 eurot. Seda tuleb teha kahe nädala jooksul. Ja muudkui ootan, et millal mu alumised hambad ülemstest valgemaks lähevad. Ei läinudki. Niiet ongi Koralli Hambapulber oma töö teinud. Rohkem valgemaks mu hambad minna ei saa. Palju õnne mulle! 😉 Katse tasus igapidi end ära. Proovige alati ise järele!
Agnes
Naeratage ilu pärast ja naerge nii et Süda ja Veresooned end puhtaks “köhivad”. Jooge energilist vett – korallivett!

pizap-com14759446609171

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s