Et pärast sünnitust siniseks ei läheks

Mul oli küll nii, et seisin järgmine päev peale sünnitust voodi juures, mulle näidati, milline see laps siis on, kuidas temaga toimetada, mina kukkusin kokku sinnasamasse. Laps õnneks oli vastutulelik, magas ainult esimesed kolm päeva. Süüa ka pidi vägisi andma, ju ta ka puhkas ja oli rahul. Siiamaani ta rahul. Ongi sellise iseloomuga, et ei taha kellelegi “sinisele” muret valmistada. Naudib elu. Teeb rõõmu.

Koralliklubi ma tookord veel ei teadnud/tundnud. Tegelikult polnudki seda veel. 1991. aastal. Koralliklubi sünnitati hiljem.

Klubi on sellepärast hea, et ei lasta üksteisel siniseks minna. Valmistatakse üksteisele rõõmu. Sünntatakse rõõmu.

Protivity Ultra ei lase kõhul kortsu jääda. Mul ka ei jäänud. Mulle õpetati (mäletate, geeniused lasevad endale õpetada, st teevadki õpetuse järgi), et 24 tunni jooksul peale sünnitust tuleb kohe end treenima hakata. Hakkasingi. Sinisena. Ilu on tähtsam kui värv!

Ema mul töötas lõbu pärast modellina. Mulle sisse kodeeritud ilus olemine ja ilu hindamine. Mu ema läks ka mind sünnitades siniseks.Ilus, aga sinine.

Neerud olevat ära räsitud rasedusega, sest laps kasutab ema neere. Lutsern peale sünnitust kohe peoga. Ma söön siiamaani peoga. Premium Spiruliinat ka võta, kui vererõhk madal ei ole. Või võta ikkagi.

Ja sünnitusjärgne depressioon on kõigil naistel. Ja see jääbki. Mul on juba üle läinud kliimaksiks. Eile võtsin Phyto-Mixi hommikul kaks tükki korraga, et siis ikka aitab ka. Õhtupoole tantsisin mööda tuba ringi ja üks sõber helistab, et temal naistel niihästi vanemate daamide rohi töötab. Mina ka siis avastasin, et see ülemeelik tuju mul ongi “peoga” Phyto-Mix-i võtmisest! Juhuu! :), eksju?

Depressiooni programm on ka
Ja stressi programm sinisena lapsega, uue tundmatu asjaga, toimetamise võimas abi
Neerude programm
Pesumasin on ka hea, annab jõudu

Ja Šeigid söögiks
Piimavalgu Šeigid

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada.

maternity-leave

4 kommentaari “Et pärast sünnitust siniseks ei läheks

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s