OMFG Mu kehas vohab PÄRMSEEN:(

February 10, 2016 Anne Smith AaslaidBlog

Pöördusin eelmine nädal arsti poole,sest olin enda pärast juba tõsiselt mures. Kahtlustasin esialgu,et tegemist on mu nn ekstreemse low fat dieediga, hormoonspiraaliga või on mu kehas jälle mõni kuri kasvaja-loomake.

Igatahes hädad on/olid sellised:
-Pigev väsimus, ilma metsiku kohvijoomiseta võiksin igal hetkel magama vajuda ja sunnin end liigutama, vastik unisus
-valge keel
-metsik magusaisu(hakkasin võtma kroomi aga see ka ei aita)
-olenemata pikemaajalisest low fat toitumisest ja pidevast trennist(peale keskmiselt 2h jõutõstmise trenni teen alati 30min kardiot) rasva% ei taha alaneda
-näonahk on metsikult pekkis
-keha on päris tihti väga paistes, paaril korral pole isegi pool numbrit suuremad tõstesaapad enam jalga läinud
-pidevad madalseisud ja stressis olek
-silmad on kuivad ja 2x on nii olnud,et lambist ei näe kaugele, täiesti udune. Nii creepy oli:(
-suurema koormuse korral jään alati väga tõsiselt haigeks(kõri-põsekoopa ja kõrvapõletikud jne). Tihti on ninakinnisusega tegemist.
-aeg ajalt on suunurkadesse lõhed tekkinud-rõve rsk
-veidrad krampide moodi kõhuvalud ja seedimisega vahel probleeme
-nahk on eriti kuivaks läinud ja ilma igapäevase kreemitamiseta on nii kuiv,et kratsiks end pooleks,eriti sääred

Tehti analüüsid ja endokrinoloogi käest selgus,et mu kehas vohab selline kuri elukas nagu pärmseen. Mul on aastaid laktoosi-piimatalumatus ning ma olen seda teadlikult eiranud(90% toidust on siiani piimatooted olnud,eriti just valgu sisalduse pärast) ja pärmseent toitnud. Nüüd on lihtsalt asi nii hulluks läinud,et neerupealsed ei tööta normaalselt,terve keha on metsikus stressis ja eelpool nimetatud kaebused on selle sama kurja pärmseene poolt tekitatud. Uskumatu,et kõigile neile justkui erinevatele kaebustele on üks põhjus.
Sain aga karmi nn kohtuotsuse,et pean elu lõpuni vältima pärmi, piima, kääritatud asju, nisujahu, suhkrut ja laktoosi sisaldavaid tooteid. Samuti pean ka nt süsivesikutega tagasihoidlik olema,nt tärklist sisaldavad tooted on ebasoovitavad. Ma olen nii rusutud,kurb,siiani shokis ja ma ei suutnud sellest videot teha. Kurja nohhh, ma olen oma toitumist niigi nö karmiks viinud ja sättinud paika ja nüüd siis nii..fck aga ma pean seda jälgima,sest vastasel juhul ohustab mind maksatsirroos.

MIS LOOM SEE PÄRMSEEN SIIS ON?

Meie peensoole normaalsesse mikrofloorasse kuulub muuhulgas pärmseen. Tervel inimesel on soolestiku mikrofloorast umbes 20% pärmseent. Mikroorganismide omavaheline suhe on õrnas tasakaalus ja kui pärmseen hakkab hõlmama suuremat või väiksemat osa, siis on see mõlemat pidi halb.
Kui pärmseent on liiga palju, mida juhtub palju sagedamini, on kaebusi palju. Näiteks sagedaseks probleemiks, mida inimesed oskavad ka pärmseenega seostada, on soor suus, aga ka kõrvas või tupes. Pärmseen annab tegelikult palju laiema spektriga kaebusi. Oluline on teada, et kui pärmseent ei ravita, siis haigus süveneb — füüsiliselt kuni rakuliste muutusteni maksas(maksatsirroos) ja psüühiliselt kroonilise väsimuse, mäluprobleemid, sügava depressioonini jne.

Pärmseent soodustavad:

Ravimitest — antibiootikumid, hormoonid, kortikoidid, keemiaravi;
Rafineeritud toidud.
Kiirgus — arvuti, televiisor, mobiiltelefonid jne;
Toidust:
-Liigselt töödeldud toit: “valge suhkur” (rafineerimata suhkur ei soodusta nii palju)
-“valge jahu” ehk kõrgema ja I sordi jahu (märkus: ka sepik on “valge jahu” toode, täisterajahu kogus minimaalne; täisterajahu toimib pärmseenel pidurdavalt)
-kõik muud rafineeritud ehk liigselt puhastatud ja töödeldud toit.
-Tehniliselt valmistatud äädikas (õunaäädikas on hea).
-Tööstuslikult valmistatud purgi- ja külmutatud toidud, sest valmistatud rafineeritud toidust ning lisatud ohtralt lisaaineid (nt glutamaate, värvaineid jne).
-Mikrolaineahjus valmistatud toit.
-Suhkruasendaja aspartaamiga toidud – nt kõik närimiskummid, “light” joogid, jne.
-Homogeniseeritud mahlad.
Teatud toitainete, mineraalainete, mikroelementide puudus ehk ühekülgne toitumine — nt vanuritel ja imetavatel emadel ning rasedatel.
Keskkond:
-Keskkonnamürgid ehk raskemetallid jt mürgid — nt autode heitgaasides olev plii, hõbe- ehk amalgaamplommid (elavhõbe) suus, kaadmium jne.
-Kiiritus-saaste – arvuti, telekas, mobiil, töö röntgenaparatuuriga, jne.
-Sünteetiline elukeskkond — nt mistra vaip, jm sünteetilised katted eluruumides.
Meditsiinis:
Ravimitest: antibiootikumide kuurid
-pikalt ja pidevalt antibeebipillide, kortikoidide (ka salvid), reumarohtude kasutamine (ibuprofeen, diklofenak jne)
-tsütostaatikumid ehk keemiaravi.
Meditsiinilised toimingud — elundite siirdamine, südame operatsioonid, kateetrid-voolikud kehas, kanüülid, kiiritus, suured lõikused.
-Naistel spiraal emakas.
Kui organism liiga happeline — aga happeliseks teevad kõik eelpool ja allpool toodud tegurid ning leeliselisemaks teevad organismi kõik tervislikud toidud ning tervislik eluviis. vt ka Happe-leelise tasakaal.

Haigused, millega käib kaasas ka pärmseene vohamine:
Kroonilised maokatarrid, mao alahappesus (piisav hape hävitab pärmseent ja hoiab pärmseene normaalses hulgas), diabeet, tuberkuloos, vähk, AIDS jt immuunsüsteemi puudulikkuse häired (astma, reuma, allergiad), soolestiku parasiidid (parasiite ei teki, kui mikrofloora on korras), soolestiku põletikud.

Muud pärmseent aktiviseerivad tegurid:
-Stress ja läbipõlemise sündroom.
-Rasedus, sünnitus, klimakteerium.
-Medikamentide, alkoholi väärkasutamine, narkomaania.

Milline mu elu nüüd välja näeb?

Pean oma toitumist muutma. Vältima kääritatud ja töödeldud toite-toiduaineid-jooke, suhkrut, nisujahu, piima ja laktoosi sisaldavaid tooteid. Hoidma süsivesikud normipiires.
Samuti soovitati loobuda ka kohvijoomisest millega teen ma edaspidi algust,praegu veel ei suuda.
Laktoosi-ja gluteiinivabu tooteid on poes päris palju aga märkasin,et paljudes neis on aga suhkrut (enamasti mehiselt)lisatud ning ma PEAN saama oma valgu täis. Ostsin erinevaid tooteid ja uue valgud.

PÄRMSEENEKUUR
https://koralliklubikogemused.wordpress.com/2015/11/18/parmseenekuur/

Olga Butakova materjali põhjal, esitatud Tallinna seminaril 2015 märtsis

Meil on palju niiskust ja vähe päikest – mis soodustab pärmseene vohamist. Palju kasutame nisujahu. Jaapanlased nt üldse nisujahu ei söö.

Suhkur, jahu, piim, (termofiilne ehk kuumuskindel) pärm (mida kasutatakse leivas, saias) – tänu neile seened tulevad kõikidesse organitesse: pähe – kõõm; nahale – moodustised; kubemesse ja kõrva taha – lööve; liigestesse – artroos. Lõpuks tuleb ka küüntele.

Antibiootikumid tapavad kasulikku mikrofloorat – mille asemele kasvatavad sealsamas seeni. Seentega tuleb võidelda ainult läbi soolestiku. Nii ema kui laps.

Dieet: jahu, suhkur, pärm, piim välja. Ilma dieedita kõik isegi ägeneb.

Sipelgapuu koor 2 korda päevas koos söögiga
OpiStop või ParaFight – 3 korda päevas koos söögiga
Koensüüm Q10 – 1 kapsel päevas
Teepuuõli – 3 tilka kapslisse ja söögi ajal võtta
LymFlow või Kassiküüs – 1-3 korda päevas koos söögiga
Kuu aega teete kuuri, kuu puhkate, siis jälle kuu. Kokku kuus kuud.
Kasulik lisada probiootilisis baktereid ja ensüüme, mis tugevdavad kasulikku mikrofloorat: SuperFloora või Bio-KurungaAssimilaator (1-2 tk päevas).

Seenetõrjega peaks kaasnema ka puhastus – lahtistid: Cascara Sagrada ja vesi.
Kasuks tuleb tervilik rakutoit: Spiruliina – vitamiinid, mineraalid, aminohapped.
Kui Musta pähkli lehed oleks juures, oleks tegu juba viirusevastase programmiga.
Harjutage lapsi ingveri, kurkumi, karriga. Ka mesi on seenevastane, eriti otse tarust võetud, mõrkjas.

Kõigepealt läheb seen ära soolestikust, seejärel luudest, küünteni jõuab poole aasta pärast. Kogu organism peab teil sellest seenevastasest programmist läbi imbuma.

Vanni puhastage soodaga – sooda on seente jaoks kõige hirmsam asi.

Enne sügava pikaajalise seenekuuri tegemist soovitav teha keha üldpuhastus. Parim on hakata algul korallivett jooma, et rakud saaksid vett. Ja esimeseks parasiitide elusalt väljaajamise kuur. Peale seda mõjub hästi puhastavalt soole- ehk keha üldpuhastuskuur Kolo-Vada.
Ja siis teha veel kuus kuud sügavpuhastust, et seen saada välja kuni küünteni välja.

Koralliklubi üldkontseptsioon ongi meil neljasammuline

Ja peale seda oleks hea teha keha üldpuhastus, Kolo-Vada kuur. Viib välja kõik toksiinid, mürgid, kehast.

Parasiitide elusalt väljaajamise kuur
Soole- ja keha üldpuhastuskuur Kolo-Vada lühem lugu
Pikem lugu. Et miks seda vaja teha on
Raamat “Organismi puhastamine
Dr. Olga Butakova koolitus Tallinnas. Agnes Kalliti konspekt

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. 
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

Üks kommentaar “OMFG Mu kehas vohab PÄRMSEEN:(

  1. […] Tehti analüüsid ja endokrinoloogi käest selgus,et mu kehas vohab selline kuri elukas nagu pärmseen. Mul on aastaid laktoosi-piimatalumatus ning ma olen seda teadlikult eiranud (90% toidust on siiani piimatooted olnud,eriti just valgu sisalduse pärast) ja pärmseent toitnud. Nüüd on lihtsalt asi nii hulluks läinud,et neerupealsed ei tööta normaalselt,terve keha on metsikus stressis ja eelpool nimetatud kaebused on selle sama kurja pärmseene poolt tekitatud. Uskumatu,et kõigile neile justkui erinevatele kaebustele on üks põhjus. Sain aga karmi nn kohtuotsuse,et pean elu lõpuni vältima pärmi, piima, kääritatud asju, nisujahu, suhkrut ja laktoosi sisaldavaid tooteid. Samuti pean ka nt süsivesikutega tagasihoidlik olema,nt tärklist sisaldavad tooted on ebasoovitavad. Ma olen nii rusutud,kurb,siiani shokis ja ma ei suutnud sellest videot teha. Kurja nohhh, ma olen oma toitumist niigi nö karmiks viinud ja sättinud paika ja nüüd siis nii..fck aga ma pean seda jälgima,sest vastasel juhul ohustab mind maksatsirroos. https://koralliklubikogemused.com/2016/09/28/omfg-mu-kehas-vohab-parmseen/ […]

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s