Alati olemas. Kodus, autos, reisikohvris

punane-rist2

Haigus või haiglane olek ei hüüa tulles. Ja siis on juba ebamugav hakata otsima siit ja sealt. Komplekteerige endale koju valmis, või komplekteerige oma kallile inimesele.

H-500 on igavesti vähivastane. Aluselises keskkonnas vähk ei arene. Sipelgapuu koort seleeniga võib raputada kurgu peale, kelle all hoida, sisse süüa.

Kolloidhõbedaga saab kurku kuristada. Keele all hoida. Alla neelata. Silma tilgutada. Hõbedageeliga saab kõrvu puhastada, nina lahti lüüa. Haavadele ja paranevatele haavadele.

H-500 annab energiat võimsalt kohe, haigusega hakkama saamiseks. Keha vajab energiat. Saab energiat.

Maohammustustele Hõbedageel, ja Kassiküüs immuunsuse tugevdamiseks.

Küüslauguõlikapslid (ühes kapslis kahe küüslaugSIBULA võimsus) on viiruste-bakteritevastane, ka nohu taandub juba mõne tunniga. Kahekaupa. Sipelgapuukoort viiekaupa täiskasvanud. 12-aastane jaga pooleks, saab keskmise lapse, ehk kuue-aastase, kes võtab pool täiskasvanu kogusest, kolme-aastane neljandiku, imik 1/8 täikasvanu portsust, 1/4 kapslit korraga, kolm korda päevas.

Korallivett jooge kehakaalu järgi. 30-40 ml ühe kehakilogrammi kohta. Lapsele nii kui ta sünnib, esimene asi, kohe korallivesi, kega vajab ülipuhast puhastavat ja jootvat vett. Ja alles siis rinnapiim.

Kui haige, siis korallivett kangemat teha. Ja peavalu puhul ja toidumürgituse või niisama nõrkuse korral liivapakike suhu puistata ja vett peale juua, sisse neelata. Neutraliseerib mürgid kohe. Ka siis kui pole H-500-t kaasas.

Kassiküüs
Hingamisteede haigused. Nr 1 blokeerida viiruse paljunemine. Nr 2 tõsta immuunsust
Pesumasin, vähk ei levi aluselises keskkonnas
Programm: tervis + lapsed

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

6 kommentaari “Alati olemas. Kodus, autos, reisikohvris

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s