Kroonilistest haigustest vabaks kahe kuuga

lagrits2

Kroonilistest haigustest saab end vabaks teha parasiitide elusalt välja ajamise kuuriga. Juba isegi ühe kuuga. Veelgi parem, kui teisel kuul teed keha üldpuhastuse. Ja esimestel aastatel tee puhastusi kaks korda aasta jooksul.
Parasiitide väljaajamise kuur lastele

Lokaalne abi kurgule

Sipelgapuu koor seleeniga raputa kapslist välja kurgu peale, leevendab põletikku, valu. Kolloidhõbedat pritsi kurgule 15 min enne sööki. Peatab bakterite-viiruste rünnaku. Energia juurdesaamiseks H-500 kapslist välja, sega sooja veega. Või koos kapsliga, kui ei maitse 🙂

Määri kaelale Cool Relief kreemi. Eukalüpt ja emu rasv, kui määrida õhtul kokku kogu kael, on hommikuks kurguvalu kadunud.

Hingamisteede haiguste programm

Küüslauk 1 kapsel 2 korda päevas söögi ajal (90 kapslit)
Sipelgapuu koor seleeniga või Sipelgapuu koor puhas 2 kapslit 2 korda päevas pärast sööki (90 kapslit)
Kolloidhõbe (Silver-Max) supilusikatäis 3 korda päevas
Coral Lagrits-ingver 1 kapsel kaks korda päevas, võib lahustada klaasitäies vees ja juua nagu teed (100 kapslit)

Lastele lümfipuhastusprogramm. Korduva köha ja bronhiidi puhul, allergia puhul
Lastele oma immuunsuse tõstmise programm

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

Ülemaailmse tervishoiuorganisatsiooni (WHO) andmetel on hingamisorganite haigestumised haigestumiste struktuuris esikohal, edestades isegi südame-versoonkonna haigusi. Kõrge on nii krooniliste (krooniline bronhiit, bronhiaalastma) kui ka ägedate (äge bronhiit, kopsupõletik) haiguste osakaal. Hiigelhulk inimesi põeb ägedaid respiratoorseid viirushaigusi mitu korda aastas. Hingamissüsteemi normaalsest tööst sõltub mitte ainult iga raku ja koe varustamine hapnikuga, vaid ka süsihappegaasi väljutamine.

Hingamissüsteemil on erinevaid funktsioone: soojustasakaalu alalhoidmine, organismi kaitsmine ebasoodsate keskkonnamõjude eest, rea bioaktiivsete ainete sekretsioon jne.

Ei ole saladus, et õhk, mida me hingame, sisaldab tööstusettevõtete saastet, transpordivahendite heitgaase, toksilise ja allergilise toimega tolmu, peale selle hingab suur hulk elanikkonnast sisse tubakasuitsus sisalduvaid kantserogeenseid valke. See toob kaasa olukorra, kus kopsud ei tule toime nii organismi seest kui ka väljast pärinevate toksiinide väljutamisega organismist.

Ebaõige ja mittetäisväärtuslik toitumine toob kaasa vitamiinide ja mineraalainete puudujäägi organismis. Tulemusena organismi bakterite ja viiruste eest kaitsva immuunsüsteemi aktiivsus väheneb.

Immuunsust vähendavad ka ebasoodsad looduslikud tegurid, epideemiad, halvad keskkonnatingimused, stressiolukorrad.

Organismi veetustamine vähendab järsult lima kogust, muudab selle kvaliteeti, raskendab selle väljaköhimist, aidates kaasa allergiliste haiguste tekkele.

3 kommentaari “Kroonilistest haigustest vabaks kahe kuuga

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s