Kuidas ma enda peast kassiparasiiti välja ajan

kassiparasiit

Agnes Kallit

Tere!

Minu kassiparasiidi kuur on nüüd poole peal. Õigemini päris alguses. Täna oli peavalu. Huvitav, seda pole ammu olnud enam peale seda kui korallivett hakkasin jooma. Kindlasti oli see see minu kassiparasiit, kes seal peas nüüd askeldab, tal tegin elu ebamugavaks, ja hakkas liikuma ja välja tulema. Opistorh on tema nimi. Ta tuleb kassi seest ja tahab minna tagasi kassi sisse. Ta halvab meie aju.

Pika seenekuuriga, mida ma nüüd teen, kuus kuud kestab, saan ka kassiparasiidi välja. Pikas seenekuuris on OpiStop, mis mõeldud spetsiaalselt just kassiparasiidi väljaajamiseks.

See pikk seenekuur näeb välja selline
Enne selle pika seene- ja kassiparasiidikuuri tegemist peaks tegema ära suuremad keha puhastused. Parasiitide elusalt välja ajamise kuuri ja keha üldpuhastus- ja soolepuhastuskuuri Kolo-Vada.

Mul on raudselt see – tervenemiskriis praegu selle kassiparasiidi pärast. St, nagu dr Olga Butakova ütleb – Kui on mingi muutus, tervitage seda! Kui kõht läheb lahti, kui kõht läheb kinni, kui peapööritus… jne. St midagi toimub. Järelikult mul seal see kassiparasiit.

Loe kassiparasiidi kohta Postimehest
Tee endale parasiiditest

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s