KAS KLASSIKALISE VEEPAASTU AEG ON LÄBI?

Kes on oma elus teinud veepaastu, teab, kui suurt tahtejõudu ja ka teadmisi see nõuab, et end kasu asemel mitte kahjustada. NL-ajal nt töötas Moskvas maailmakuulus dr Nikolajevi paasturavikliinik, kus arstliku järelvalve all raviti paljusid haigusi 28-päevase paastuga, mille kestel joodi ainult kibuvitsamarjajooki. Puhastumise käigus tuli suurema mürgistumise vältimiseks aktiivselt liikuda, teha kontrastseid veeprotseduure, hingamisharjutusi. Kuid raskeim nii pika paastu puhul on sellest õige väljatulemine – mis ei tohtinid kesta vähem kui paast ise. Tollal oli see vaat ei ainus võimalus puhastada rakku ka seestpoolt, „skalpellita lõigata välja” haiged valgukoed jne.

Programm 2 Colo-Vada Pluss on kordades lihtsam ja kergem, kuna siin tuleb paastuda vaid neli päeva, sedagi koos vitamiinide ja mineraalainete manustamisega. See on ainus tuntud puhastusprogramm maailmas, kus mürkide väljaviimise kergendamiseks kasutatakse SAVI – Hiina traditsioonilist maailma kvaliteetseimat kaoliini valget, mis PAISUB kõhus kolm korda (andes „täiskõhutunde”) ja seob oma kaaluga võrreldes 40-KORDSELT toksiine. Lisaks see savi puhtmehhaaniliselt LÜKKAB VÄLJA soolest nugiussid. Lisaks sisaldab programm ka antiparasitaarset osist – Musta Pähkli Lehte. Nimelt on selgunud, et tavaline veepaast ilma parasiite pärssimata või neid eelnevalt organismist välja viimata on OHTLIK – parasiidid, saamata igapäevast toitu, hakkavad SÖÖMA organismi ennast!

Programmi töötas välja Kanada loodusraviterapeut Albert Zehr. See on klassikalise printsiibi järgi välja töötatud kolmeastmeline programm, mis on läbi teinud ajaproovi ja tõestanud oma kõrget efektiivsust.
Ettevalmistav periood (7 päeva) on suunatud organismi vabastamisele parasiitidest, algloomadest, mehhaanilisele puhastamisele ja kergele detoksikatsioonile, samal ajal hoides vitamiinide, mineraalide ja kasulike bakterite tasakaalu.
Teine etapp – neli päeva kestev nälgimine sorbentide manustamisega. Lühiajalise nälgimise efektiivsus on üldtunnustatud, aga unikaalse valgest savist sorbendi kasutamine teeb selle protsessi veel efektiivsemaks.
Kolmas etapp – see on klassikaline väljumine, mis on suunatud optimaalsele ainevahetuse taastumisele ja organismi funktsioonide harmoniseerimisele. Programm sisaldab 100% naturaalseid ingridiente, mis on end hästi tõestanud juba enam kui 30 aasta kestel.
Tekib küsimus: miks kestab savipaast just NELI päeva? Albert Zehr, uurinud erinevaid traditsioonilisi paastumeetodeid, avastas, et ajurveedas loeti ÜLE 4-päevast paastu enamusele inimestest juba mitteoptimaalseks.

ŠOKEERIV TÕDE ÜLDPUHASTUSEST

Üldpuhastuse omadused:

* lihtsus
* mugavus
* vapustav tõhusus

Kaovad ülekaal, tursed, nahk muutub puhtaks, värskeks, pringiks. Ilmub tohutu hulk energiat. Normaliseerub uni. Seesmine tunne on, otsekui nooreneks viis aastat. Või nagu oleks viibinud kuuajalisel sanatoorsel kuurordipuhkusel.

1.-7.päeval saame PAKIKESE NR 1 näol eeskätt toitaineid: lutserni – mis on suurepärane sorbent verele, neerudele ja puhastab lümfi, sisaldades rikkalikult toitaineid – aminohappeid, mineraale, vitamiine. C-vitamiin. Sisaldab ka Musta Pähkli Lehte, mis mh ergutab sapieritust ja soolemotoorikat. Mega Atsidofilus tugevdab mikrofloorat ja seeläbi ka immuunsust. Altimeit sisaldab rikkalikult vitamiine ja mineraale (MÄRKUS: olles ka meie Igapäeva Tervisepakikese koosseisus). Droogisegu sisaldab mh küüslauku ja salveid – mis kõik puhastavad. Cascara Sagrada on pehme lahtisti, mille võib ka välja jätta, kui sooletühjenduse vajadus kasvanud 5-6 korrani päevas (normaalse 2-3 asemel).

PAKIKESE NR 1 TULEMUSEL:

1. Võib väheneda isu – sest selles on piisavalt toitaineid, nii et pole vaja end sundida sööma

2. Paraneb seedimine, sh peristaltika. Võimalikvarasem kõhukinnisus asendub tänu leebele lahtistile normaalse 2-3 sooletühjendusega päevas.

3. Välistada sel ajal tuleks toidust peenjahutooted, marineeritud, praetud, suitsutatud ja konserveeritud toiduained. Süüa seeasemel värsket juur- ja puuvilju, praadimata linnuliha paar korda nädalas. Võib süüa piimatooteid, kuid mitte majoneesi jms.

8.-11. päeval PAKIKE NR 2

Sisaldab enam-vähe,m samu asju, kuid selle peakomponent on SAVI – mille 12-grammine pakike võib välja viia 40 korda rohkem toksiine. Seda joome 4 korda päevas 3-4 tunni tagant Paikikeses nr 2 võtmise vahepeal (mida võtame hommikuti ja õhtuti). Teeme savist kokteili, seda kiiresti valmis segades ja ära juues. Selle 4 päeva jooksul me midagi ei söö ega tegelikult TAHAGI süüa, sest paisunud savi loob täiskõhutunde. Võime juua päevas ka klaasitäie apelsini toormahla või taimeteed lusikatäie meega, et varustada aju energiaga.

Kõik, mis teist selle nelja päevaga väljub, võtab ära igasuguse isu. Savi tungib peensoole mikrohattude vahele ja toob sealt välja kogu sinna kogunenud jälkuse.

All pilt puhtast jämesoolest, ülal 2 pilti saastaga täidetust. Ülal paremal on väljunud sapp, mis meenutab musta vaiku. Selle all fotol – roheline hallitus jm mustus, selles ka parasiidid.

Üldpuhastusel on ka VASTUNÄIDUSTUSED: sapikivid, rasedus, krooniliste haiguste ägenemisfaas jm.

NÜÜD AGA VAADAKEM SEESTPOOLT inimest, kes pole kunagi puhastanud mh jämesoolt ega läbinud antiparasitaarseid programme. Need videovõtted on tehtud eritehnikaga jämesoolest, kus on toksiinid ja parasiidid. Kaamera filmib algul normaalset ja seejärel järjest saastunumat jämesoolt. Näeme askariide ehk solkmeid jm parasiite. Näeme parasiitide kolooniat südames, mida eemaldatakse kirurgiliselt.

12.-14. päev PAKIKE NR 3

sisaldab enam vähem samu asju pearõhuga probiootikumil Maga Atsidofilusel. Pakikest võtame hommikul ja õhtul ning samal ajal hakkame vähehaaval ka sööma. Algul soovitavalt puu- ja juurvilju ning toormahlu, alles seejärel kuumtöödeldud taimetoitu. Lisaks Mega Atsdofilusele võtame Klorellat – kumbagi 2 tk õhtul ja hommikul tühjale kõhule, selleks et taaskäivitada normaalne peristaltika. Probiootikumid viiakse sisse ja neid toidetakse Klorellaga, et pehmelt väljuda Puhastusest ja naasta tavapärase toitumise juurde.

Lõpus näitajad 1 kuu ja 2 nädalaga. Kuid kaalulangetus on vaid
Üldpuhastuse üks meeldiv kõrvaltulemus.

Vaata videot siit
https://www.youtube.com/watch?v=0VJFoxd2IXQ

paast3

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s