Prillid. Te ei taha seda näha! Või väga tahate!?

aju

Silmade tervis on väga paljuski seotud beetakaroteeni sisaldusega toidus ja parasiitidega, kes elavad silmas. Samuti on olemas kahjulikke harjumusi, mis silmi kahjustavad. Meie räägime praegu parasiitidest. Silmas võivad elada ja paljuneda klamüüdia, candida, herpesviirus, usside noorvormid ja see ei ole mitte kuidagi seotud kehaliste harjutustega. Kui ikka kehas ei jagu beetakaroteeni, siis “kanapime” inimene võib peaga vehkida, võimelda ja kasvõi pea peal seista – tema olukorda see ei leevenda. Parim on ikkagi kompleksne lähenemine. Väga oluline on endas hakata juurutama süsteemi. Ma üritan jätkuvalt kõigutada teie juurdunud alustalasid ja anda teadmisi, mis paneks teid mõtlema. Iga inimene peab iseendaga tööd tegema – läbi mõtlema, mida ja millises järjekorras muuta. Tahan “sisse lülitada” teie intellekti. Tuua tagasi looduslikumale rajale. Vahel mulle öeldakse: “Ma ei usu”. Millesse puudub usk? Loodusesse? Või usute endiselt Kommunistlikku Parteid?

Osad inimesed ei taha üldse mõelda ja neile on tähtsad vaid emotsioonid – maitseb-ei maitse. Mõni tahab vaid magusat ja ei võta midagi mõru suu sissegi. Teine ei taha üldse magusat ja kõik peab olema soolane. Kuni ei ole probleemi, ei taha inimene ennast sundida. Olen täheldanud, et kui häda käes, neelatakse “tuld ja tõrva” – peaasi, et tervis tagasi saada. Seni, kuni ei ole PÕHJUST, ei taha paljud oma tervist säästa. Teie füüsilise keha tervis sõltub sellest, mida te temaga teete. Mina ise, näiteks, ei suuda ennast kuidagi sundida võimlema. Isegi mitte voodivõimlemist. Ma tean oma 40 erilist võimlemismetoodikat. Maailma parimaid. Ma olen need omandanud ja võin teile harjutusi õpetada igale jäsemele ja lihasele. Ka kõrvalestade mudimise kohta. Ma olen ju instruktor ja võin valmis kirjutada väga põhjaliku kava, kuidas midagi ravida ja taastada. Samas ma ise reisin väga palju ja päevad läbi “võimlen”laval teie ees, tassin raskeid kotte lennujaamade ja hotellide vahel. Kui suur võimalus on meil Venemaal saada kohvrikandjat?!? Nii ma võtangi oma kaks kahekümneviiekilost kohvrit ja tunnen et …oi… paljuvõitu. Kuid kus ma pääsen? Kui mul selle peale selg peaks tunda andma, siis ma oskan end harjutuste abil paari päevaga taastada. Õnneks on seda harva juhtunud. Taksojuhid imestavad, kui mu kohvreid tõstavad: “Mida te küll veate nii rasket?” Ma reisin igale poole koos oma valjuhääldiga, mis kaalub üle 10 kilo. Kahjuks on kvaliteet eri kohtades väga erinev ja ma ei saa oma vaikse hääle tõttu tulemusega riskida. Nii ma siis rändangi koos kõlariga mööda maailma.

Enamjaolt on inimese mõtetes ja tunnetes kaos. Kui ma usun, siis ei tea midagi. Kui jällegi “tean”, siis ei usu millessegi. Kui ma tean ja usun, ning ikkagi ei tee midagi, siis järelikult tean liiga palju. Just tahtsin jooksma minna, aga ….. tuju läks ära. Ärge naerge! See puudutab meid kõiki. Kui ma räägiks vaid teist ja üldse mitte endast, siis te vist tunneks end natuke diskrimineerituna. Me kõik oleme inimesed ja igal ühel on omad nõrkused. Ma olin Ukrainas loenguid pidamas ja kui hakkasin lahkuma, siis toodi mulle lahkumiskingitus. Mis te arvate, mis selleks oli? Ei, ei olnud nende väärt rahvuslik pekk! Oli hoopis mitu purki kondenspiima! Teate, kuidas narkomaaniks saada? Sööge iga päev purk kondenspiima ja teist saab narkomaan…..

2.-3. Toit ja vesi.

Normaliseerige toidu ja vee tarvitamine. Vanasti soovitati ikka haigele taastumiseks kanapuljongit anda. Palun teid – ärge tehke seda! Andke parem värsket porgandimahla mingi rasvainega. Mida iganes värsket. Kui te peale operatsiooni küsite arstilt, et mida süüa võiks, siis öeldakse teile, et kanapuljongit ja keedumuna. Mida haiglas antakse? Kotlet makaronidega. Kahjuks seda ei tohi süüa. Kui ise haiglasse satute, siis paluge oma lähedastel tuua teile tervislikku toitu.

Nüüd vedelike kohta selgitus. Mida haigem inimene on, seda vähem ta võib juua midagi muud peale vee. Meie loengu teemaks on kõrgvererõhk. Jätke palun meelde, et hüpertoonik ei tohi juua mitte midagi peale vee! Kui ta muidugi tahab terveks saada. Sõltuvalt sellest, kui haige ta tahab olla, tõstku muude jookide osatähtsust oma joomisrežiimis. Ma ju tean, kuidas inimesed esitavad küsimusi: “Aga kas teed tohib? Aga rohelist? Aga punast?” Roheline tee on sama, mis must tee, ainult fermenteerimata. Taime koostises on kofeiin ja muud ained ju ikka alles. “Kas kohvi ka ei tohi? Aga sigurikohvi?” No hea küll, vahel siguri oma võib. Küsin vahel inimestelt, et kas arst keelas kohvi ära? “Jah kui ma haiglas olin, siis keelati kohv ära. Aga kui ma arstile maksin, siis kirjutas minu menüüsse juurde…” Niiet, kui arstile kenasti maksate, siis lubab ta teil kõike süüa ja juua. KELLE HUVIDES TE NIIMOODI KÄITUTE?

Kui te saite arstilt diagnoosiks allergia, siis võite juua AINULT vett. Kui kuulsite oma diagnoosiks neerukivid või kasvaja, siis ei tohiks mingi muu jook enam mõttessegi tulla! Tee joomine tekitab neerukive! Tuli inimene ja kurtis, et tal on neeruliiv. Küsisin, et mis ta joob. Teed. Küsisin, et kas ta vett ka joob. “Ei! Sellepärast ei joo, et vesi paneb liiva liikuma!” Kuna liiva liikumine neerust juhapidi välja on valus, siis üritatakse seda ära hoida. Kahjuks on sel juhul tulemuseks juba neerukivid. Lihtsalt kõik tehakse vastupidi! “Arst ei lubanud neerusid koormata, sest mul on neerukivid….” Vett tuleb juua nii, et liiv ja kivid tasapisi välja läheks. Jah, las läheb liikvele! Jah, on valus! Nad on vaja sealt välja saada.

Raamatust “Diabeet. Kõrge vererõhk. Olga Butakova loengute põhjal”. Raamatut saab minu käest ka osta. 5 eurot. Väljapoole Tallinna saadan kirjaga 1.30. agnes.kallit@gmail.com. Agnes.
Osta saab ka raamatuid “Tervise Saladused. Olga Butakova loengute põhjal” 10 eurot ja “Kesknärvisüsteem. Immuunsüsteem. Olga butakova loengute põhjal” 12 eurot. Postikulu Smartpostiga 3 eurot. Kolm raamatut korraga on koos saatmiskuluga 27 eurot. Tallinnas 24 eurot.

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s