Ca-Mg Complex K2- ja D3-vitamiiniga

Ca-Mg Complex on toode, mis säilitab organismis vajaliku kaltsiumi ja magneesiumi tasakaalu, parandab kaltsiumi-magneesiumi ainevahetust ja optimeerib mineraalainete ainevahetusega seonduvaid eluliselt vajalikke protsesse.

Ca-Mg Complex

Aktiivsete koostisainete toime

Kaltsium (Ca) on üks meie organismile kõige vajalikumaid aineid, millest sõltub praktiliselt kõigi keha süsteemide töö. Eelkõige moodustab kaltsium luustiku põhialuse, millel on organismis struktuurne funktsioon. Samuti reguleerib kaltsium fermenteerumisprotsesse, hormoonide eritumist, rakusisest ainevahetust ning närvide ja lihaste erutuvust. Sellest mineraalist sõltuvad stabiilne südametegevus ja veresoonte toonus, närvisüsteemi töö normaalne verehüübimine, toidu seedimiseks vajalike fermentide ja hormoonide tootmine ning veresoonte ja rakumembraanide läbilaskvus.

Magneesium (Mg) on sama makroelement. Seda loetakse kaltsiumi antagonistiks, kuid samal ajal need mõlemad mineraalid nagu kaksikud teineteisele vajalikud ja toimivad paaris. Neid mineraale peab organismis optimaalses vahekorras olema. Magneesium soodustab kaltsiumi omastamist, juhib kaltsiumi rakku sisenemist ja takistab selle liigset väljaviimist. Seejuures soodustab kaltsium skeletilihaste ja silelihaskoe kokkutõmbeid, magneesium aga vastupidi, vähendab krampe ja ja lõdvestab lihaseid. Lisaks tagab magneesium raku energiaallika – ATP vabanemise, reguleerib silelihaskoe (veresoonte, soolestiku, sapi- ja kusepõie jt) toonust ning vähendab stressi.

Räni (osja ekstrakt) soodustab kaltsiumi ja rohkem kui 70% teiste elementide imendumist (nende hulgas fosfor, fluor, väävel, magneesium, naatrium jt) ennetades osteoporoosi teket.
Ränipuuduse korral halveneb organismis ka kõigi teiste mineraalide ja vitamiinide omastamine.

Boor on element, mis parandab oluliselt kõige tähtsamate elementide: magneesiumi, kaltsiumi ja fluori ainevahetusprotsesse. Boor osaleb D-vitamiini teisendamises selle kõige aktiivsemaks vormiks, tõstab koos räni ja D3-vitamiiniga kaltsiumi, magneesiumi ja fluori omastamist ja parandab nende ainevahetust, takistades nende kadu neerude kaudu.

Vitamiinid K2 ja D3 osalevad luude ja sidekoe ainevahetuses. Neil on oma osa luukoe moodustumise varastel etappidel kaltsiumi omastamises ja kasutamises ning nad tagavad kaltsiumi ja magneesiumi vastasmõju.

Kasutamine

“Ca-Mg Complex” mõjub hästi Teie tervisele:

parandab kaltsiumi-magneesiumi ja teiste mineraalide ainevahetust;
optimeerib eluliselt vajalike süsteemide tööd;
tugevdab luid ning reguleerib lihaste kokkutõmbeid ja lõdvestumist.

Koostis

Kaltsium (malaat ja tsitraat) 75 mg
magneesium (malaat ja tsitraat) 25 mg
räni (osja ekstrakt) 1,25 mg
boor (boorhappest) 0,25 mg
K2-vitamiin 37,5 mikrogrammi
D3-vitamiin 75 ME

90 tabletti

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. 
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

49 kommentaari “Ca-Mg Complex K2- ja D3-vitamiiniga

  1. Reinis Paluoja jaanuar 13, 2019 / 12:04 p.l.

    Sooviks osta.8

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s