Imehambapulber ja imeveepulber!

kolmpakk

Tegin pudelite tellimuse Euroopast. Pakun, kes soovib, võtta korraga pudelipakk, kus on sees juba kuuks ajaks koralliliiv korallivee valmistamiseks ja hambpapulbri. Siis kui saadan pakiautomaati, saate ühe saatmiskuluga korraga mitu asja. On seda sini-valget ja üleni musta. Neoonroosat ja helendavat mererohelist. Ja hõbedast.

Kirjutasin ühele inimesle tema küsimuse peale eile hommikul nii hea loo hambapulbri kohta, kopeerin siia teile ka.

Agnes
agnes.kallit@gmail.com

Jah, vanasti oligi ikka pulber, millega hambaid puhastati. Nüüd suure tööstusrevolutsiooni käigus igasugu asju välja mõeldud

Isegi ökopastades olevat sees glütseriin, mis on aine, mis takistab hambaaukude tagasi kinni kasvamist. Muidu ju haavad kasvavad kinni ja luud kasvavad kokku, aga hambaaugud ei kasva.

Kes hakkavad Mikrobrait’iga hambaid pesema, enam hambaarsti juurde asja ei ole. Minul kaasa arvatud. Mis on ikka täiega ime. Muidu teadsin, et mul on juba geneetiliselt halvad hambad, isal olid halvad jne. Tuli muudkui tükke enne hammaste küljest. Nüüd enam kaks aastat pole mitte midagi viga. Hirm selle ees on ka ära kadunud, olen selle unustanud. Enam ühtki pastat ma suhu ei võta. Osad ju pesevad ka soodaga hambaid, aga Mikrobrait on maitsev ka, ja Mikrohüdriin hambapulbri sees muudab suukeskkonna aluseliseks ja viiruste-bakterite vastane. Ka valuvaigistav nagu meie Sipelgapuukoor. Hambapulber ka, nagu sipelgaski, raputada hamba peale ja hambavalu kaob. Suuvärskendajana samamoodi lihtsalt teda kasutada. Ei pea suust ära loputamagi, kui ei taha, imendub ise ära. Imepeen pulber. Ja loodusliku deodorandina mõned kasutavad, peene pulbriga kaenlaalused. Antibakteriaalne, higilõhn on ju bakterid.

Seal selline tila, mille tõstad üles ja saad raputada paraja laksuga paraja koguse pulbrit kas peopessa või oste suhu mõned laksavad. Peab jälgima, et ei tee augukest märgade kätega märjaks või keelega. Imepeen pulber, võib see auguke kinni kivistuda. Korgi saab ka muidugi pealt maha keerata, aga seal tilast hea mugav raputada. Ja siis peopesast märja hambaharjaga võtta, või siis suus kui suhu oled raputanud, seal hambaharjaga. Ja ei pea viis minutit harjama nagu pastadega soovitatakse. Aitab mõnest sekundist, ta juba mõjub hästi.

Jätkub ühele inimesele 6-12 kuuks. Raske nagu pulberkustuti . Pulber on lihtsalt raske, muidu ta ikka väike peenike pudelike. Ja just lapsed peaksid sellega pesema. Lapsed hakkavad ikkagi niikuinii vanemate järgi tegema Lapse aju ju väga tundlik fluorile, mis on pastades.

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s