Pestes ennast puhtaks, energia vabaneb

dušš2

Pole olemas, et meie keha ei ole nii tark, et ennast energiasse viia ei oska. Anname talle võimaluse. Anname ta vabaks. Laseme vabaks teda blokeerivatest mürkainetest. Teda kurnavatest ehitusmaterjalidest, ehk söögist, mis takistab keha toimimist energias. Seda niikuinii.

Aga nüüd… Peseme ta veel läbi ka. Koralliveega niikuinii peseme läbi päevas kolm korda söögivaheaegadel. Aga nüüd teeme ka suurpuhastuse. Eiiiiii, ära kohe kiirusta sellega. Istu maha! 🙂 Mõtleme, mis teha. Kas sul maksaga on kindlasti kohe kõik korras? Pole must või vaevatud? Kuidas on neerudega? Kas töötavad ilma tõrgeteta. Pole kuulda olnud, et nõrgad või midagi.

Siis ok, siis pane täiega. Pane korralikud puhastuskuurid peale. Parasiidid elusalt välja ajada alguses. Ja peale seda keha suurpuhastuskuur Kolo-Vada või Kolo-Vada Light.

Aga kui. Kui on siiski maksaga või neerudega jama majas. Siis pese ikka kohe sõna otseses mõttes organism läbi. Kohe seebiga pese. Ei, mitte selle mittesöödava seebiga. Meil on söödav seep. Letsitiin. H-500 ja Assimilaator panevad selle seebi ja vee käima. Korallivesi ka selles pesumasinas. Ühesõnaga üks mõnus kompott, mis mahedalt ja mõnusalt ja mitte eriti intensiivselt, peseb su organismi tasapisi läbi. Ja maksale-neerudele meeldib see ka. Eriti meeldib neile veel siis, kui lisad juurde näpuotsaga Lutserni või Spirulinat veel toetuseks. No see on suisa magustoit 🙂

Peale seda mahedat “masinat” 🙂 võib juba mida iganes puhastusprotsessi ette võtta. Ja kõik rakud saavad elama hakata. Uuenema hakata. 2-3 aastaga on kõik meie rakud vahetunud. Oleme hoopis uute organitega. Luurakud vaid uuenevad 6-7 aastaga. Tahad saada täiesti terveks inimeseks, alusta veest.

Parasiidikuurist, “kakasoole” puhastusest. Kosmonaudiks!

Kaheksa märki, et pead viivitamatult ette võtma organismi suurpuhastuse
Õhtuleht.ee

Kui väsimus kimbutab, olemine on närviline, nahk tuhm ja kõht korrast ära, võid olla kindel, et keha on täis erinevaid toksiine ning viimane aeg on ette võtta suurpuhastus iseendas.

Ilmselt on juba kõik kuulnud, et tänapäevases maailmas mõjutavad keha igapäevaselt nii saastunud õhk kui geneetiliselt muundatud ning pestitsiididega töödeldud toit. See kõik toob kaasa väsimustunde, tuhmi naha ning mittetoimiva seedimise. Ning olukorra leevendamiseks kipuvad inimesed oma igapäevase eluga olukorda süvendama, näiteks tarvitama ravimeid ja otsima lõõgastust alkoholist.

Tegelikult tuleks toimida aga hoopis vastupidi – kõik need organid, mis igapäevaselt töötlevad rasvast ja soolast toitu, ravimeid, alkoholi ning ka väljastpoolt kehasse jõudvaid mikroorganisme ja lisaaineid vajavad puhkust ning puhastust. Ennekõike tähendab see siis seda, et tähelepanu tuleb pöörata maksa, soolestiku ja neerude puhastamisele, kirjutab Healthy Life Tricks.

Millised on märgid, mis viitavad vajadusele kehas suurpuhastus ette võtta?

Peavalud. Kehasse kuhjunud toksiinid võivad mõjutada kesknärvisüsteemi.

Suurenenud kõhurasv on üks kõige ilmsemaid märke, et keha on toksiinidest koormatud. Toksiinid takistavad kehal reguleerida glükoositaset ja kolesterooli, samuti ajavad need sassi hormoonsüsteemi.

Nahaprobleemid. Näiteks pidevad nahapõletikud, sügelus või näo punetus on märk kehasse kogunenud mürkidest.

Väsimus. Kui toksiinid on keha üle võimust võtnud, tunneb inimene väsimust, kurnatust ning tal ei jagu enam energiat.

Kinnine nina. Saastunud õhk kahjustab nina limaskesti ning selle tulemusena võib nina pidevalt kinni olla.

Unetus. Kui kehas on kõrge toksiinide ja teiste kahjulike ainete tase, mõjutab see ka vereringet ning tulemuseks on unehäired ja unetus.

Valud sapipõies. Toksiinid mõjutavad ka sapi tööd ning ummistavad selle.

Valge või kollane keel. Kui keelel on valge või kollane katt, on vereringe ilmselgelt toksiinidest üle ujutatud. Alusta keha suurpuhastust viivitamatult!


Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. 
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

44 kommentaari “Pestes ennast puhtaks, energia vabaneb

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s