Kaalu tõstmise programm

kõhn inimene3

Agnes Kallit

Parasiidid ja seened välja ajada. Pole enne mõtet end toita meeletult heade asjadega, mille need tegelased nahka panevad. Ja pealegi ei ole inimesel mitte mingit isu mõtteka toidu järele. Parasiidid dikteerivad meie isusid. Ja see ei ole tark valik.

Parasiitide elusalt välja ajamise kuur on mõrudest kibedatest taimedest kokku pandud. Parasiitidele ei meeldi enam meie kehas ja nad lähevad paremat kohta otsima, lähevad soolestiku kaudu välja. Inimesel kaob „tühja” söögi isu. Aga võib olla, et tal veel ei olegi „täis” söögi kogemust. Siin tulen appi mina, kes õpetan, millist toitu üldse tasub süüa. Ja kuna peale parasiidikuuri isusid pole, on üldse võimalik õppida uut toitumismeetodit.

Kaalu on sul ikkagi palju, olenemata sellest et sul alakaal on. Sinu organite ümber on rasv, mis segab organeid korralikult töötamast.

Kaalus juurde võtmiseks peab ikka ka tõesti sööma. Ja võib süüa ka „rämpsu”, niikaua kui seedimine veel kannatab. Seedimise saab muidugi korda. Korallivee joomine hoiab seedimise korras. Ja puhastused regulaarselt. 2-4 korda aastas. Parasiite välja ajada jälle ja ka Kolo-Vada soole- ja keha üldpuhastuskuuriga mürgid ja jääkained välja ajada. JA SINU ORGANID HAKKAVAD KASVAMA. Lõpuks ometi. Nad pole võibolla juba lapsestsaati korralikult kasvada saanud. Sinu haiged, mürkide ja parasiitidega koormatud maks ja kops saavad lõpuks ometi kasvama hakata. Paljudel lastel, ka mul endal, on parasiidid juba emalt kaasa saadud. Ja mürgine toit algusest peale.

Lapsele tuleks enne rinnapiima anda korallivett. Enne puhastamine ja alles siis „reostamine” :).

Ära anna lapsele surnud ja mürgiseks töödeldud ja võibolla veel suhkruga rinnapiimaasendajat. Ja lastetoitusid konservina. Ja puhasta ka lapsekest Musta pähkli ja Küüslauguga ja Papaiaga. Ja anna talle juua korllivett, mis teda peseb ja annab tema rakkudele vett ja mineraalid. Jälgi, et algvesi on puhas. Ära anna lapsele ka sünteetiliste magustajatega ja gaasidega ja värvidega jooke. Lapsed nutavad sul kogu aeg.

Ja tee korda enda sünnitusest tulenev depressioon. Sea toitumine korda, ja seedimine, ja joo korallivett ja toida paksult kesknärvisüsteemi. Võta Spiruliinat kümme tükki päevas kesknärvisüsteemi tugevdamiseks. Depressiooni ja stressi jaoks on olemas ka programmid. Sest laps ei pea elama sinu häiritud psüühikaga mõjuväljas. Tal on gaasid, ta ei joo korallivett, tal pole tuju, sest sinul pole tuju. Ta kardab, sest sina kardad.

Niiet nr 1 – parasiidid välja elusalt ajada. Nad ise lähevad ära kui mõrudad-kibedad asjad 21 päeva sisse süüa koos toiduga. Pärast on hea probiootikumidega taastuda.

Kolo-Vada soole- ja keha üldpuhastus puhastab mürgid ja jääkained välja ja sinu tuju läheb rõõmsaks. Toida ka oma aju. Ja silmi. Ja joo-joo korallivett. 90% silmadest on vesi. Ja tee silmatrenni. Kõik mis ei liigu, sureb, seda pole enam vaja. Et ei jääks silmad jäigaks, joo korallivett, see omastub, molekuli teeb koralliliiv peeneks, mahub rakumembraanist läbi. Me koosneme 70-90% veest. Maks koosneb veest, kops. Silm koosneb veest. Kui silmad kasvavad, saame juba kaalu juurde. Muidu on kuivanud. Vaata, vanad inimesed kuivavad kokku, muutuvad väikeseks, kui korallivett ei joo. Anna ka oma emale korallivett. Isa võtab ise. Sinu suuvärk peab hea olema. Õpi rääkima. Loe palju raamatuid, sinu sõnavara kasvab, sa oskad meeldivalt end väljendada ja sind kuulatakse. Niiet isa kuuleb sind, kui sa räägid koralliveest ja suurenevatest silmadest.

*klõpsa linkidele

Depressiooni programm
Stressi programm
Mida teie keha iga päev vajab, nii maks, kops, kui silmad, et suuremaks kasvada
Kuidas korallivett valmistada ja millal-kuidas juua
Lastel parasiitide elusalt välja ajamise programm

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com.
Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada

Üks kommentaar “Kaalu tõstmise programm

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s