Psüühilised probleemid saab jäädavalt kustutada veega ja valkudega. Aga ainult omastuvatega

depressioon6

Enne jooge vihma, mis on elav, kuigi mitte nii puhas. Ja nii elav ta ka ei ole. Kastame end koralliveega, mis on välja töötatud spetsiaalselt inimese elavdamiseks. Me oleme väga elavad, ja see on normaalne.

Kuidas suuta niipalju keskenduda, et distsipliinist kinni pidada, ja söögivaheaegu kinni pidada, et saaks vahepeal end koralliveega vedeldada?

Aju on ülekoormatud, kuidas saaks ajule puhkust. Vastupidi. Aju vajab just paremat töövõimet et ARU saaks, kuidas ümber lülituda puhkusele aeg-ajalt.

Toidame aju. Ta ju meil direktor. Tema otsustab. Hoolitseme tema eest. Ja meie elu hakkab laabuma. Ah et ei tahagi!? Ikkagi hakkab. Ja varsti hakkab tahtma. Tahab küll, aga ei näe tulemust ja sellepärast võtab suhtumise, et pole vajagi.

Kuidas korallivett valmistada ja kuidas-millal juua
Rusikad võite ka tugevaks teha Ca-Mg Complexiga
MindSet paneb pea hästi tööle, ajuvitamiin
Ilma stressita töötame: H-500Foolhape

Valgupreparaadid. Kesknärvisüsteemile kohe 17 minutiga mõjuvad. Toit

Protivity Ultra
Coral Lutsern
Spiruliina tablettidena

Aju on kahjustada saanud

Ajutoiteprogramm karbis Mental Force

Depressioonist või alkoholismist välja tulemise programm
H-500, Letsitiini 3-4 kapslit, Omega 3/60 3-4 kapslit, Foolhape 2 kapslit päevas, Alfa-Alfa, Griffonia, KorallivesiCoral Magneesium, Koensüüm Q10.

Depressiooni programm
Stressi programm
Depressiivsetele on mõistmisest veel vähe

Vere programm aneemia puhul
Vere vedeldamise programm, Pestes ennast puhtaks, energia vabaneb

Uuele turustajale
Koralliklubi ei ole raviasutus

Dr Olga Butakova (lõik raamatust “Kesknärvisüsteem, immuunsüsteem. Olga Butakova loengute põhjal”.) Raamatut saab minu käest ka osta. Kirjutage agnes.kallit@gmail.com. Agnes

Esikohal kesknärvisüsteemi jaoks on aminohapped

Meie toodangust on selleks otstarbeks Protivity – 7 asendamatut aminohapet. Tarvitada hommikul tühja kõhuga umbes üks tund enne sööki, et tabletid jõuaks lahustuda enne, kui neile söögi järele lennutate. Alustama peaks lausa lapse esimesest eluaastast. See on kõikidele vanusegruppidele väga oluline toode. Ka vanuritele. Väikelapsele üks tablett. Meie räägime kesknärvisüsteemi korrastamisest ja sellel puhul oleks hea võtta 10 tabletti. Tabletid võib lihtsalt alla neelata, katki närida, peenestada ja segada kas törtsu moosi, mee, keefiri või hapukoorega. Kui katki ei näri, siis peab arvestama nende imendumiseks kindlasti üks tund enne sööki. Mingeid piiranguid ei ole: võib anda nii onkoloogilistele haigetele, ki depressiivsetele, skisofreenikutele või lihtsalt stressajatele. Ent me ei räägi praegu inimesest, vaid ajurakust. Rakule on hädasti tarvis aminohappeid. Kõiki 28-t meenutame raku membraani ehitust: kolmekihiline hamburger oma väikeste augukestega. Igal augul on oma kood. Erinevaid auke on 28 ja siseneda saab ükshaaval vastavast august vaid vastav aminohape. Kui te sööte kana, siis kogu komplekti aminohappeid te kätte ei saa. Jaapanlased söövad väga palju toorest kala ja ka liha. Sellepärast saavad nemad kõik aminohapped kätte. Veri on nagu supp, milles ujub erinevaid pisikesi osiseid. Rakkude sisse saavad siseneda vaid need osised, mis vastavad kindlale augukesele.

See toode on tõeliselt unikaalne. Maailmas ei ole midagi nii erilist. Seitse asendamatut aminohapet ühes tootes koos, seda te kuskilt mujalt ei leia. Soovitan manustada koos korallveega. Kuur teha minimaalselt üks kuu. Soovitan siiski 2-6 kuud. Lootusetud onkoloogiahaiged võivad selle tootega elada veel paar-kolm aastat. Tavaline annus on viis tabletti. Sportlastele 10. Kui kesknärvisüsteemi taastamiseks, siis samuti kindlasti 10.

Teine toode on Spiruliina – 17 aminohapet, millest 7 asendamatut. Samuti ei ole mitte mingeid keeldusid. Spiruliinat oleks hea tarbida ilma kapslita. Annused samad nagu Protivity puhul – 1-10. Emale, isale vanaemale. Parkinsonihaigetele, entsefaliidihaigetele, depressiivsetele jne. See on rakutoit. See ei ole mingi skisofreeniaravi. Kapslites olev Spiruliina on koos nanoklastritega, mis on eriti peened osised ja imenduvad hästi kiiresti. Võtke raamatuke, mis räägib spiruliinast. Seal on kõik andmed gerontoloogiliste ja günekoloogiliste instituutide poolt. Spiruliina on aminohapete toode number üks maailmas. Ei ole olemas ühtki nii väärtuslikku toodet, mis oleks inimese organismile nii kasulik ja kergelt omastatav. See on kasulik arengupeetusega lapsele, närvilisele lapsele. Kõigile. Kolmekuusele lapsele võib juba tükikese tabletist anda, kuid jälgige, et tühja kõhuga – enne võib juba tükikese tabletist anda, kuid jälgige, et tühja kõhuga – enne söötmist.

Kolmas toode, milles sisaldub aminohappeid, on Lutsern. 2-5-7 kapslit päevas.

Neid tooteid ei võeta korraga. Hea oleks tarbida neid vaheldumisi – kuu aega igat ühte.

Oled CORAL CLUB sõltumatu turustaja Agnes Kallit blogis. Soovitan koralliklubi tooteid, juhatan tervise tagasisaamise kavva. See on lihtne. Alusta koralliveest ja keha puhastamisest, toitmisest, ja jätka sellega. Küsi oma isiklikult soovitajalt agnes.kallit@gmail.com. Kauplus Tallinnas / Eesti e-pood

Vaata siit, millest soovitan alustada.

3 kommentaari “Psüühilised probleemid saab jäädavalt kustutada veega ja valkudega. Aga ainult omastuvatega

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s