Kõik, mida Sa vajad, saad Sa Koralliklubist!

ujub2

Juba oma tegevuse algusest peale – firma alustas 1998 aastal – seadis firma Coral Club eesmärgiks, et klubi liikmed peavad saama kõik, mida nad vajavad. See tähendab mitte ainult tooteid, mis aitavad elada aktiivset ja tervet elu, vaid ka sissetulekut, mis teevad selle elu veelgi meeldivamaks ja täiuslikumaks.

Liitudes Coral Club’iga saate võimaluse areneda ja ka oma võrku arendada, suurendades iga uue tasemega oma passiivset sissetulekut. See, kuidas Te seda võimalust kasutate, sõltub ainult Teist. Ainult Teie otsustate, kuidas oma elu planeerida, kuidas oma tulud ja kulud vastavusse seada. Selleks on kaks võimalust: võite määrata kindlaks oma kulud, lähtudes oma tuludest. See tähendab, et vaatate, kui palju Te teatud aja jooksul raha saate, ja otsustate, mida selle raha eest osta saate. Võib aga seada endale kohe algusest peale eesmärgi: “Maikuuks tahan oma garderoobi välja vahetada, septembriks auto ja detsembris minna Vaikse Ookeani kruiisile.” Unistused? Ei, see on reaalne plaan, mille saab ellu viia. Abiks on Teile seejuures sihikindlus, motiveeritus ja inimestetundmine ning lisaks veel Teie juhendaja Coral Club’is.

Me teame täpselt, mida me tahame ja oleme valinud oma eesmärkide saavutamiseks parima viisi – mitmetasemelisel turundusel põhineva äri. Inglise keeles nimetatakse seda multilevel marketing ehk lühendatult MLM. See on eriline ärikorralduse süsteem. Coral Club’is otsustati visata tarneahelast tehase ja kliendi vahelt välja ulatuslik vahendajate võrk: reklaamifirmad, hulgi- ja jaemüüjad. Sellised vahendajad muudaksid toote tunduvalt kallimaks, kui see ükskord kliendini jõuab. Coral Club’i turustajate võrk levitab tooteid ise. Me ei maksa vahendajatele, vaid anname osa tulust klubiliikmetele selle eest, et nad soovitavad neile meeldima hakanud tooteid oma tuttavatele. Parim reklaam on suust suhu reklaam, sest inimesed usaldavad kõige rohkem neid, keda tunnevad.

Teile hakkas toode meeldima? Soovitage seda teistelegi! Sellest saavad kõik kasu!

Kujutlege paati, mis on teie kiireim võimalus jõuda punktist A punkti B. Coral Club on just see sõiduk, mis viib Teid praegusest asukohast eesmärkide, soovide ja unistuste täitumiseni.

Selle paadi suunas, kiiruse ja liikumismugavuse määravad ära pädevad aerutajad, kelle aerudes on:

1. Firma tooted. Nende ülesandeks on hoida organism korras, varustada seda vajalike mineraalide ja vitamiinidega, jälgida selle tööd, õigeaegselt mürgid välja viia, vee ja soolade vahekord säilitada…

2. Võimalused. See tähendab olla tarbijaks ja kasutada Firma tooteid tunduvalt odavamalt, õppida ja karjääri teha, areneda ja tulu saada. Teie ise valite oma tee. Kes siis on Koralliklubi liikmed?

Tarbija:

* kasutab toodet.

* saab sellest hea tervise.

* soovitab toodet ka tuttavatele.

Turustaja:

* ehitab üles Tarbijate võrgu.

* leiab uusi partnereid.

* osaleb Firma sündmustel.

Liider:

* hoiab alal Firma maine.

* on Firmale äripartneriks.

* tegutseb aktiivselt.

* järgib Firma filosoofiat ja kontseptsiooni.

Ja meie CoralClub’i paat liigub edu, heaolu ning terve ja õnneliku ühiskonna poole.

Me kõik oleme erinevad. Meil on erinev vanus, kodumaa, kogemused ja prioriteedid. Kas meil on midagi ühist? Jah – nimelt Coral Club!

Miks siis suutis Coral Club ühendada inimesed, kes on üksteisest nii erinevad? Aga seepärast saame me endale ühesugused eesmärgid. Millised?

Ohutus ja õitseng

Kõik, kes me oleme Coral Club’i tulnud, tahtsime paremini elada. Mis just on „parem”, seda mõistab igaüks omamoodi, aga kõik tahavad kaitsta ennast ja oma lähedasi haiguste, õnnetuste ja rahaliste raskuste eest. Ükskõik millise Coral Club tooteseeria tooteid, mis on läbinud sertifitseerimise paljudes riikides. Neid tooteid valmistatakse looduslikest toorainetest ja Tarbijate hulgas on need väga hinnatud, mis annab Teile võimaluse oma rahalist seisu oluliselt parandada.

Võimalus maailma paremaks muuta

Oleme ammu aru saanud, et meie tervis ei sõltu ainult meie organismist, vaid ka kõigest ümbritsevast: meie lähedaste ja tuttavate tervisest, mõtete puhtusest ja keskkonna puhtusest. Kõik on omavahel seotud. Seepärast tegeleme enamaga kui vaid enda tervise ja heaolu eest hoolitsemisega: ennast täiustades täiustame ka maailma meie ümber. Elame ise täisväärtuslikku elu ja aitame ka teistel täita oma elu tervise, rõõmu ning loome- ja karjäärisaavutustega.

Kas meie eesmärgid meeldivad ka Teile? Muidugi, need ühtivad ju Teie omadega! Liigume siis koos nende suunas!

Selles seisnebki Coral Club’i edu saladus. Firma annab juba palju aastaid inimeselt inimesele edasi tervist ja pikka iga. Need on ühised väärtused, mida vajab igaüks juba rakutasandil.

Meie missioon on „Muuta maailm ilusaks!”. Teeme selle koos teoks!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s